מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד פיסול בראשון לציון

ראשון לציון

פיסול

- נמצאו 13 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

פיסול בחימר קל - החומר הנעים והרך בעולם, I Cl... [תל אביב]

שלום רב, שמי ברוך לוין, מעביר הפעלות של פיסול המתאימות ל*גיל הרך*, לבתי ספר, לגיל השלישי, לנוער ובוגרים. עד היום העברתי סדנאות ברחבי הארץ (דרום השרון, רמלה, יהוד, אל..

לימודי פיסול - הסטודיו לעיצוב ופיסול קרמי [ראשון לציון]

הצטרפו לשיעורי קרמיקה מהנים ויצרתיים בהנחיית גילי ישראל. בקורס נלמד ונתרגל שלל טכניקות, בקבוצות מצומצמות בנות 6 משתתפים, על מנת לאפשר יחס אישי והכוונה פרטנית לכל תלמ..

חוג קרמיקה, פיסול קרמי - art to art [ראשון לציון]

ורד זיו מזמינה אתכם להתאהב בחימר. ורד היא מדריכה מנוסה ומוכשרת, המעבירה שיעורי פיסול קרמי מרתקים ומהנים בסטודיו מרווח ומאובזר, מלא בהשראה וחדוות יצירה בראשל"צ. בוא..
המרכז לפיסול של אנה גכטמן DozDolls- בובות בעבודת י... [באר יעקב]
קורס יצירת בובות למתחילים: רוצים לדעת איך נולדות בובות? כאלה שיסחפו אותכם לעולם הדמיוני... בובות שהן מקוריות, יחידות במינן, אותן תוכלו להעניק במתנה לאנשים היקרים לכ..
חוג פיסול, קדרות באבניים, ציור ורישום -לירון הרמת... [ראשון לציון]
לירון הרמתי הוא מדריך מנוסה, בעל תעודת אמן שמעביר כבר כשבע שנים חוגים למבוגרים. כמו כן, לירון מעביר שיעורי פיסול, ציור ורישום בסטודיו שלו, באווירה נינוחה ומלאת השרא..
קורסים וסדנאות פיסול בתל אביב בביה״ס האָטֶלְיֶה [תל אביב]
הקורס יתמקד בהעמקת ההתבוננות ובפיתוח היכולת לתרגם לפיסול ורישום את המציאות הנגלית לעינינו. בקורס נתרגל כלים מעשיים בפיסול בחימר על כל שלביו. נלמד לעבוד בעזרת הידיים ..
עדי ניסני - ספרה, קדרות פיסול וקרמיקה שימושית [ראשון לציון]
חוויה לימודית ואינטימית בסדנא הפרטית שבה אני עובדת ויוצרת במיקום מרכזי בראשון לציון אני בוגרת בצלאל במחלקה לעיצוב קרמי וזכוכית מתמחה בקדרות וקרמיקה שימושית בטכניקות ..
חוג פיסול קרמי למבוגרים/ילדים בשירלי מרכז אומנויות... [ראשון לציון]
בחוג זה נלמד מדיי שבוע מגוון טכניקות לפיסול קרמי. הקורס מהווה שער כניסה אל עולם הפיסול הקראמי העכשווי בו תוך כדי יצירה נלמד טכניקות שונות, כמו פיסול בעבודת יד, טקסט..
גילרפאל - פיסול בזכוכית חמה [תל אביב]
מניפולאציה של מוט הזכוכית בלהבה ומחוצה לה. עבודה במלקחיים שטוחים. יצירת אלמנטים דקורטיביים. הרכבות בטכניקות שונות. עיטור בזכוכית צבעונית.
פלסטילינה- חוג אמנות לילדים [ראשון לציון]
חוג העשרה חוויתי ולימודי לגילאי 5-9, העוסק בכל תחמי האמנות הפלאסטית: ציור, פיסול, צילום, רישום, ועוד. בפלסטלינה נחשף למושגים משפת האמנות: צבע, צורה, קו וחומר. נתנסה ..
קליעת סלים וחפצים שימושיים [תל אביב]
איך להפוך את הטבע הסובב אותנו לחפצים שימושיים? חווית הקליעה משרה אוירה ותחושה של שלווה ונינוחות ומשלבת בתוכה יצירתיות, רוחניות, חיבור לאדמה, מודעות לאיכות סביבה וקי..
סדנא לפיסול ובית יציקה [ראשון לציון]
אנחנו מאמינים שהפיסול הוא שפה המבטאת את עולמו הפנימי של כל אדם. דרך מחשבות כמוסות, לעתים תת הכרתיות נוצרת יצירה המגלמת בתוכה את רגשותיו ותפיסותיו של כל יוצר. באמצעות..
שיעורי פיסול למתחילים ולמתקדמים []
שיעורי פיסול באבן למתחילים ולמתקדמים בהנחייתו של הפסל משה חיימוביץ. עבודה פרטנית ואישית תוך שימוש בטכניקות שונות בד בבד עם התאמת קצב הלימוד על פי רמתו של כל תלמיד ות..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*