מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד פיסול באיזור חיפה והצפון

חיפה והצפון

פיסול

- נמצאו 24 תוצאות | עמוד 1 מתוך 2       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה

סדנת פיסול נשים - דרך היצירה [קריית טבעון]

בביתי הקטן שלרגלי הוואדי מול נוף עוצר נשימה, אני מקיימת סדנאות לפיסול נשים, נושא שתמיד ריתק אותי, פיסול אישה מאפשר ביטוי עצמי וביטוי רגשות. אני מזמינה אותכן באופן א..

פיסול בנייר ועיסת נייר עם רוני רות פלמר [קריית חיים]

פיסול בנייר ופיסול בעיסת נייר - חוויה ירוקה מהנה ומפתיעה. מגוון אין סופי של יצירתיות ניתן להפיק מניירות מכל סוג. ניתן לפסל על פי דימיון או תמונות בכל גודל, פיסול בו..

חוגי קרמיקה ואמנות בצפון - "כלים מעופפים" [כפר ורדים]

אני מזמינה אתכם להצטרף לעולם האומנות ולגלות את הקסם שבקרמיקה. הסטודיו שלי זה מקום קטן ונחמד עם אוירה חמה ויצירתית, בו תוכלו ללמוד קרמיקה קדרות ופיסול. השיעורים כוללי..

נילי גורן קדרות ופיסול [חיפה]

חוגי קדרות ופיסול בחימר למבוגרים בהדרכת נילי גורן בסטודיו שבביתה בנווה שאנן, חיפה, מקיימת נילי גורן מפגשים שבועיים של חוג קרמיקה למבוגרים סדנאות ומפגשים לקבוצות ..

שיעורי פיסול - בהדרכת יעל נתנאל [כפר מסריק]

הרגע בו הנפש פוגשת את היצירה הוא מעבר למילים. לידה של יופי. תעניקי לעצמך מתנה והכניסי לחייך את הפיסול.
בית 9 - קורס תיאטרון נייר [חיפה]
בקורס יתנסה הסטודנט בהפקה קטנה בבניית תיאטרון נייר, מהרעיון ועד לבצוע. הקורס יתן כלים לבניית הספור, בחינת הדרמטורגיה, תוך עשייה בחומרי נייר וחיפוש השפה העיצובית ת..
חוגי קרמיקה לילדים ונוער עם נועה קדרון [חיפה]
חוגי הילדים מתקיימים בסטודיו בכרמל המערבי באווירה פסטורלית מול הים. קבוצות קטנות של עד 8 ילדים, יחס אישי. לימוד טכניקות בסיסיות ומתקדמות של עבודה בחומר, שיטות עבודה ..
סדנת פיסול במיטב החומרים בהנחיית מיכאל שגיא - סטוד... [חיפה]
נפגוש סוגים שונים של חומרים שיאפשרו לנו להפוך כל מחשבה שנרצה ליצירה גשמית, נתנסה בטכניקות עבודה מעניינות וכיפיות ונשלים את היצירה עד לגימור ולצביעה הסופיים.
הסדנה של אתי - שיעורי פיסול קרמיקה [פרזון]
הצטרפו לחוויה יצירתית ייחודית ובלתי נשכחת, ללא צורך בידע מוקדם. בסדנת הפיסול והקרמיקה של אתי, נלמד ונתרגל שלל טכניקות, שימוש באובניים, נהנה מסדנאות חמר רב וחד פעמיות..
מודעות עצמית דרך פיסול אינטואיטבי []
מזמינה אתכם לסדנא חוויתית, המשלבת דמיון מודרך ופיסול בחימר. מתאימה לכל מי שחפץ להתבונן פנימה, ליצור ולהנות מחומר.
לימודי אמנות, במרכז לאמנויות שבקיבוץ הרדוף בגליל [הרדוף]
סמינר "דרך האמנות" שבקיבוץ הרדוף מציע לימודי אמנות במסלולים שונים: לימודי תעודה: הכשרה אמנותית מלאה ומגוונת בהיקף של שלוש שנות לימוד בשני מסלולים: פיסול וציור. ..
פיסול [יזרעאל]
בסטודיו של ברני פינק, פיסול באבן, מתכת, ועץ. כולל חומר וכלי עבודה פנאומטיים, נוף מרהיב של עמק יזרעאל מבית שאן ועד נצרת. העיבוד לרוב עצמאי בהדרכה וייעוץ של ברני ובנ..
סדנת פיסול איטנטואיטיבי לנשים בהריון []
תקופת ההריון הינה תקופה מרגשת, אך עם זאת מלווה בחרדות מהלא ידוע, ציפיות, שינויים גופניים והורמונלים. בסדנא ייחודית זו ניתן מקום לבטא את הללו בצורה מעט שונה, ופחות י..
שיעורי פיסול []
לימוד פיסול רציני ויסודי. הקורס מאורגן לפי תקופות אבן, עץ, גבס יציקות, נחושת ועוד, מלווים בשעורי חימר רישום וציור. אין צורך בידע מוקדם, רק ברצון ואהבה ליצור ולהיתפ..
סדנת פיסול אינטואיטיבי העצמה נשית []
מזמינה אתכן לסדנא ייחודית, חוויתית ומהנה, סדנא הנוגעת ברובדים שונים של הנשיות שלנו דרך פיסול ויצירה. השאלה "מהי נשיות" ומה זה אומר בשבילי "להיות אשה", מלווה את כולנ..

מה זה פיסול?

פיסול הינו יצירה תלת מימדית לקחת גוש חומר ולהחליט למה ייהפך. בתהליך של מחשבה והקשבה לדמיון לראות לנגד העיניים את האובייקט, ולהתחיל לעבד,להוסיף, לגרוע, לרוקן ולבנות את הפיגורה. הפסל יכול להיות ראליסטי או דמיוני, בגדלים שונים ומחומרים מגוונים, או מהשילוב בינהם. תוך כדי היצירה נוצרת כמיה, הרמוניה ואהבה בין הפסל למפסל.
נכתב על ידי:


  שלחו הודעה
ל

*

*

*