מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד פיסול בחיפה

חיפה

פיסול

- נמצאו 10 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

פיסול בנייר ועיסת נייר עם רוני רות פלמר [קריית חיים]

פיסול בנייר ופיסול בעיסת נייר - חוויה ירוקה מהנה ומפתיעה. מגוון אין סופי של יצירתיות ניתן להפיק מניירות מכל סוג. ניתן לפסל על פי דימיון או תמונות בכל גודל, פיסול בו..

שיעורי פיסול - בהדרכת יעל נתנאל [כפר מסריק]

הרגע בו הנפש פוגשת את היצירה הוא מעבר למילים. לידה של יופי. תעניקי לעצמך מתנה והכניסי לחייך את הפיסול.
חוגי קרמיקה לילדים ונוער עם נועה קדרון [חיפה]
חוגי הילדים מתקיימים בסטודיו בכרמל המערבי באווירה פסטורלית מול הים. קבוצות קטנות של עד 8 ילדים, יחס אישי. לימוד טכניקות בסיסיות ומתקדמות של עבודה בחומר, שיטות עבודה ..
סדנת פיסול נשים - דרך היצירה [קריית טבעון]
בביתי הקטן שלרגלי הוואדי מול נוף עוצר נשימה, אני מקיימת סדנאות לפיסול נשים, נושא שתמיד ריתק אותי, פיסול אישה מאפשר ביטוי עצמי וביטוי רגשות. אני מזמינה אותכן באופן א..
בית 9 - קורס תיאטרון נייר [חיפה]
בקורס יתנסה הסטודנט בהפקה קטנה בבניית תיאטרון נייר, מהרעיון ועד לבצוע. הקורס יתן כלים לבניית הספור, בחינת הדרמטורגיה, תוך עשייה בחומרי נייר וחיפוש השפה העיצובית ת..
סדנת פיסול במיטב החומרים בהנחיית מיכאל שגיא - סטוד... [חיפה]
נפגוש סוגים שונים של חומרים שיאפשרו לנו להפוך כל מחשבה שנרצה ליצירה גשמית, נתנסה בטכניקות עבודה מעניינות וכיפיות ונשלים את היצירה עד לגימור ולצביעה הסופיים.
שיעורי פיסול []
לימוד פיסול רציני ויסודי. הקורס מאורגן לפי תקופות אבן, עץ, גבס יציקות, נחושת ועוד, מלווים בשעורי חימר רישום וציור. אין צורך בידע מוקדם, רק ברצון ואהבה ליצור ולהיתפ..
הזמנה לביקור [חיפה]
הזמנה לביקור בסטודיו בבית האמן, תוכלו גם למשש לגעת, לשאול שאלות ולקבל לרובן תשובות................נא לתאם את מועד הביקור
אומנות פלסטית [חיפה]
התנסות חוויתית וביטוי העולם הפנימי באמצעות מגוון רחב של חומרים - שעווה, גבס, עיסת נייר, קולאז' עיצוב אלבומים ועוד. נלמד ליצור במגוון טכניקות יחד עם הפסלית ספי גל. ..
הזמנה לביקור בסדנת האמן ומבצע שאסור לפספס [חיפה]
בסדנת האמן תוכלו לראות את עבודות הפיסול של האמן, תוכלו לקבל הסברים על תהליכי העבודה,לשאול שאלות ולקבל תשובות, אם רצונכם ברכישת פסל כל ההכנסות ממכירת הפסלים מועברות ל..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*