מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד פילאטיס באיזור הדרום

הדרום

פילאטיס

- נמצאו 5 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

Shape & Balance הכשרת מדריכי פילאטיס וסטודיו ב... [אשדוד]

שייפ אנד באלאנס הינה אקדמיה להכשרת מדריכי פילאטיס מזרן ומכשירים מבית Balanced Body. Shape & Balance עוסק בתחום מזה כ- 10 שנים מתוך אמונה כי תנועה משנה חיים - הפילאטי..

פילאטיס והתעמלות עם נירית [עומר]
הסטודיו של נירית בעומר שיעורי התעמלות לנשים וגברים - פילטיס, עיצוב וחיטוב, נשים בתנועה. השיעורים מתקיימים בסטודיו פרטי ומרווח, בקבוצות קטנות. פתוח לתושבים מכל האיז..
סטודיו אסתי - פילאטיס [גדרה]
אימון גופני על מכשירי הפילאטיס (קב' של עד 4 משתתפים) : "רפורמר" - מיטה נעה בעלת קפיצים לעבודה דינאמית לחיזוק השרירים. "קאדילק" - מיטה נייחת בעלת מוטות וקפיצים לחיזוק..
סטודיו לפילאטיס מכשירים בבאר שבע - urban pilates [באר שבע]
סטודיו מקצועי לפילאטיס מכשירים בלב העיר באר שבע! מגוון שיעורים על מכשירי הפילאטיס השונים בקבוצות של עד 6 מתאמנים! המכשור בסטודיו הוא המכשור המתקדם בעולם! מגיע מבית ..
פילאטיס בשייפ-shape []
שיעורי פילאטיס לכל הרמות, עבודה על חיזוק של כל שרירי הגוף תוך התמקדות בשרירי היציבה - שרירי הגב ושרירי הבטן. דגש על הארכת השרירים, נשימה נכונה ומודעות. מומלץ לסובלות..
  •    
  •    

מה זה פילאטיס?

פילאטיס הינה פעילות ספורטיבית פופולרית שצברה תאוצה והכרה בעולם בעשורים האחרונים. שם מפתח השיטה הינו ג׳וזף פילאטיס, רק לאחר מותו השיטה נקראה על שמו של פילאטיס. בפילאטיס ישנם זרמים רבים אך ניתן לחלק את השיטה לשתי שיעורים עיקריים: פילאטיס מזרן בו המתרגלים מתרגלים תרגילים במנחים שונים על מזרן אימון. פילאטיס מכשירים הכוללים מס׳ מכשירים עיקריים כמו: קאדילק, רפורמר, וונדה צ׳ר. בשיעורי פילאטיס מכשירים נעזרים בעקרונות ובתרגילי הבסיס של פילאטיס מזרן אך מתרגלים אותם עם המכשירים, לעיתים קרובות המורים בשיעורים משלבים בשיעור פילאטיס מזרן ואז עוברים למכשירים. שיעורי פילאטיס מזרן ומכשירים מתאימים לטווח גילאים גדול, לגברים לנשים לגיל הזהב ולנוער.
נכתב על ידי:


  שלחו הודעה
ל

*

*

*