מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד עשה זאת בעצמך באיזור השרון והסביבה

השרון והסביבה

עשה זאת בעצמך

- נמצאו 17 תוצאות | עמוד 1 מתוך 2       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
סדנת צבע בקלי קלות [רשפון]
צביעת הבית היא משימה פשוטה יחסית כשמצב הקירות תקין ולא נדרשים תיקונים רבים מידי ולכן רבים מעדיפים לנסות ולצבוע את הבית בכוחות עצמם. יש לזכור שצביעת הבית כרוכה בעבודת..

ימי גיבוש וכיף בקלי קלות [רשפון]
לא עוד הרצאות יבשות, סדנאות נדושות וערבי גיבוש חברתי משעממים. ב"קלי קלות" תוכלו ליצור חוויה חדשה של עבודת צוות ומנהיגות באמצעות סדנאות של עיצוב ותחזוקת הבית המלוות ב..
סדנת נגרות בסיסית בקלי קלות [רשפון]
במסגרת הסדנא נלמד לבחור את הבורג הנכון והמסמר המתאים. נבחן מתי צריך להשתמש בדיבל. איך משתמשים במקדחה ובמברגה. נבחן סוגים שונים של קירות, בקירות גבס יש להשתמש בדיבל מ..
קורס חריטה אומנותית בעץ [כפר נטר]
הקורס מקנה ידע וניסיון בחריטה אומנותית בעץ, שימוש נכון בסכיני חריטה בסיסיות, השחזתן ולימוד שיטות חריטה שונות.
קורס בחריטה אומנותית בעץ [הוד השרון]
קורסים וחוגים לחריטה אומנותית בעץ. שילוב של חריטה וגילוף. הקורס הבסיסי 4 מפגשים של 3 שעות כל אחד. אין צורך בידע בחריטה או גילוף מה שצריך זה אהבה בלתי מוגבלת לעץ. ישנ..
סדנאות לתחזוקת הבית [רשפון]
סוף סוף תוכל לטפל ברוב התקלות בבית בעצמך! סדנא לתחזוקה יום יומית, שתתן לך ארגז כלים לפתרון בעיות בתחזוקת הבית. הסדנאות מיועדות לחסרי ניסיון ורקע. בסדנאות תלמד לאתר..
סדנת חשמל בקלי קלות [רשפון]
מטרת הסדנה לתת ידע במושגי החשמל להכיר את כל סוגי הנורות, המספקים והכבלים. ביצוע עבודות חשמל בבית חייב להיעשות על ידי חשמלאי מוסמך. כל טיפול לא אחראי בחשמל עלול להסתי..
סדנת עיצוב וצבע מרכז הדרכה לצביעה דקורטיבית [נתניה]
סדנה המבוססת על סדרה של ארבע פגישות וכוללת הרצאות ותרגול מעשי לשימושים השונים בנושאים כמו: עקרונות בעיצוב פנים ותאורה, חידוש רהיטים, צביעת אביזרים ושיפוץ הבית, חידוש..
קורס באמנות הבונסאי []
קורס מתחילים באמנות הבונסאי מתאים לכל אחד ואחת, אין צורך בידע מוקדם. בקורס נלמד את כל יסודות האמנות ונתנסה בעבודת עיצוב מעשית של עצי בונסאי. קורס כולל חמישה מפגשים..
סדנא לעבודות גבס בקלי קלות [רשפון]
קירות גבס מהווים פיתרון נוח וזול באופן יחסי לחלוקה ועיצוב מחדש של חללים. בעידן של היום ניתן לבנות סוגים שונים של יצירות מגבס כגון: מזנונים, סינרים מעוגלים, תאורה נס..
סדנת מגזרות נייר בת 4 מפגשים [רעננה]
סדנת מגזרות הנייר. כל משתתף יוצר מגזרות נייר מקוריות משלו. המורה צפורה נאמן, מומחית להוראת מגזרות. דור שני לגוזרי נייר, תלמידתו של חמיה האמן הדגול יעקב נאמן ז"ל, ואו..
נייר. לא להאמין עד לאן... [קדימה-צורן]
סדנת עיצוב ופיסול בנייר וקרטון. בסדנא נכיר את הנייר והקרטון כחומרי גלם עשירים ומגוונים ליצירה. נלמד טכניקות עיבוד, צביעה ושילוב חומרים שונים בתהליך העבודה. ניצור אב..
סדנת מגזרות נייר [שדה ורבורג]
סדנת מגזרות הנייר. כל משתתף יוצר מגזרות נייר מקוריות משלו. המורה צפורה נאמן, מומחית להוראת מגזרות. דור שני לגוזרי נייר, תלמידתו של חמיה האמן הדגול יעקב נאמן ז"ל, וא..
סדנת אינסטלציה בקלי קלות [רשפון]
בסדנה נלמד באופן מוחשי איך בנויה מערכת האינסטלציה וממה היא מורכבת. החל משעון המים הדירתי וכלה בברז. נלמד לזהות נזילות. נלמד את כל הדרכים לפתיחת סתימות בכיור ובביוב. ..
לימוד כריכת ספרים [הוד השרון]
סדנה לכריכת ספרים לימוד היסודות להכנת ספר מקובץ דפים: הכנת מחברות ואלבומים כריכות רכות וקשות מסורתיות ומודרניות עבודה בבד, עור ונייר. לימוד צביעת חומרים ושימוש..


  שלחו הודעה
ל

*

*

*