חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד עשה זאת בעצמך ברשפון

רשפון

עשה זאת בעצמך

- נמצאו 7 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה
סדנא לעבודות גבס בקלי קלות [רשפון]
קירות גבס מהווים פיתרון נוח וזול באופן יחסי לחלוקה ועיצוב מחדש של חללים. בעידן של היום ניתן לבנות סוגים שונים של יצירות מגבס כגון: מזנונים, סינרים מעוגלים, תאורה נס..

ימי גיבוש וכיף בקלי קלות [רשפון]
לא עוד הרצאות יבשות, סדנאות נדושות וערבי גיבוש חברתי משעממים. ב"קלי קלות" תוכלו ליצור חוויה חדשה של עבודת צוות ומנהיגות באמצעות סדנאות של עיצוב ותחזוקת הבית המלוות ב..
סדנאות לתחזוקת הבית [רשפון]
סוף סוף תוכל לטפל ברוב התקלות בבית בעצמך! סדנא לתחזוקה יום יומית, שתתן לך ארגז כלים לפתרון בעיות בתחזוקת הבית. הסדנאות מיועדות לחסרי ניסיון ורקע. בסדנאות תלמד לאתר..
סדנת חשמל בקלי קלות [רשפון]
מטרת הסדנה לתת ידע במושגי החשמל להכיר את כל סוגי הנורות, המספקים והכבלים. ביצוע עבודות חשמל בבית חייב להיעשות על ידי חשמלאי מוסמך. כל טיפול לא אחראי בחשמל עלול להסתי..
סדנת נגרות בסיסית בקלי קלות [רשפון]
במסגרת הסדנא נלמד לבחור את הבורג הנכון והמסמר המתאים. נבחן מתי צריך להשתמש בדיבל. איך משתמשים במקדחה ובמברגה. נבחן סוגים שונים של קירות, בקירות גבס יש להשתמש בדיבל מ..
סדנת אינסטלציה בקלי קלות [רשפון]
בסדנה נלמד באופן מוחשי איך בנויה מערכת האינסטלציה וממה היא מורכבת. החל משעון המים הדירתי וכלה בברז. נלמד לזהות נזילות. נלמד את כל הדרכים לפתיחת סתימות בכיור ובביוב. ..
סדנת צבע בקלי קלות [רשפון]
צביעת הבית היא משימה פשוטה יחסית כשמצב הקירות תקין ולא נדרשים תיקונים רבים מידי ולכן רבים מעדיפים לנסות ולצבוע את הבית בכוחות עצמם. יש לזכור שצביעת הבית כרוכה בעבודת..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*