מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד עיצוב וחיטוב הגוף בתל אביב

תל אביב

עיצוב וחיטוב הגוף

- נמצאו 12 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

מועדון כושר בוטיק ליצוב וחיטוב הגוף עם מיכשור ... [רמת גן]

מחפשת מקום שיביא אותך לתוצאות ? מתלבטת ממה להתחיל? אצלנו במרכז Re-Feel יש את הטכנולוגיה המתקדמת בעולם המאפשרת חיטוב והצרת מיימדים, בתקופה קצרה ביותר תוך שמירה קפד..

ירידה במשקל [תל אביב]
חיטוב עיצוב ואירובי. מאמני הכושר האישי מגיעים לביתך, בזמן המתאים לך עם הציוד הדרוש לביצוע הפעילות, מזרן, משקולות, גומיות, בר, שעון דופק, ומד אחוזי שומן דיגיטלי. המדר..
אימונים לעיצוב וחיטוב הגוף בתל אביב – סטודיו מיכל [תל אביב]
בואו להיכנס לכושר ולעבוד על השרירים המרכזיים בגוף, בסטודיו ביתי שממוקם ממש בלב העיר. הגיע הזמן שתעצרו לרגע את מרוץ החיים היומיומי, תשימו דגש על מה שחשוב באמת – הבריא..
פילאטיס בבית דרך חיים, נמל תל אביב [תל אביב]
בית דרך חיים, הבית לחיים בריאים בנמל תל אביב מזמין אותך להצטרף לשעורי פילאטיס מזרון. במקום קיימים חדרי סטודיו, אשר בהם נערכים מדי יום מגוון רחב של שעורים המועברים ..
שיעורי תנועה, פילאטיס ומודעות גוף [תל אביב]
השיעורים של סיוונה מורכבים מסדרות תרגילים שונות אשר משלבות בין טכניקות תנועה כמו פילאטיס, יוגה, ג'ירוטוניק ומחול. התרגול בשיעור משפר יכולות פיזיות כמו כוח, גמישות וס..
מאמנת כושר אישי [תל אביב]
מאמן כושר אישי, מאמנת כושר אישי,תיבנה לך תוכנית אימוניים אישית שמתאימה לך ולמצב הפזיולוגי שלך,המאמנת מגיעה עם כל הציוד הדרוש לשלם ביצוע הפעילות, כושר אישי עכשיו אצלך..
יוגה בבית דרך חיים, נמל תל אביב [תל אביב]
בית דרך חיים, הבית לחיים בריאים בנמל תל אביב מזמין אותך להצטרף לשעורי יוגת איינגר. במקום קיימים חדרי סטודיו, אשר בהם נערכים מדי יום מגוון רחב של שעורים המועברים על..
התעמלות בבית [תל אביב]
חיטוב עיצוב ואירובי. מאמני הכושר האישי מגיעים לביתך, בזמן המתאים לך עם הציוד הדרוש לביצוע הפעילות, מזרן, משקולות, גומיות, בר, שעון דופק, ומד אחוזי שומן דיגיטלי. המדר..
ריקוד חופשי במקדש של אהבה [תל אביב]
כמה פעמים בא לכם פשוט לרקוד בסלון למוסיקה שאתם אוהבים אבל אין לכם מקום, אין לכם זמן ואין לכם את המוסיקה? בשיעור הזה תקבלו הנחיות פשוטות להשתחרר, להתמתח, להרפות ולתת ..
סטודיו D A לפילאטיס מכשירים בתל אביב [תל אביב]
בלב תל אביב, מול תיאטרון הבימה, הוקם הסטודיו החדש של D A לפילאטיס מכשירים. הסטודיו מכיל את מיטב המכשור הקיים כיום ומעוצב בדומה לסטודיו המקורי של ממציא השיטה, גוז`ף פ..
מאמן פילאטיס אישי [תל אביב]
מאמן פילאטיס אישי מגיע עד אליך לאימון כושר אישי בבית בסטודיו פרטי או במקום העבודה. השירות ניתן בכל הארץ
שיעורים פרטיים בסטודיו D A לפילאטיס מכשירים [תל אביב]
D A פילאטיס הוא סטודיו לפילאטיס מכשירים, אשר מציע שיעורי פילאטיס במתכונת פרטית - אחד על אחד, עם מדריכות מוסמכות ובמחירים אטרקטיביים, תוך הקפדה על מקצוענות ללא פשרות,..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*