מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד עיבוד והלחנה בגבעתיים

גבעתיים

עיבוד והלחנה

- נמצאו 6 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה
הפקה מוסיקלית ייחודית [גבעתיים]
הפקה מוסיקלית לזמרים/ות או הרכבים בכל סגנון - עזרה וייעוץ בבחירת חומר, הלחנת טקסטים, עיבודים נכונים, הקלטות נגנים והפקת פלייבקים איכותיים, הקלטות שירה, מיקס, עריכה. ..

שיעורי פסנתר עם שחר! [גבעתיים]
שלום, שמי שחר גלזר, פסנתרנית ומורה למוזיקה. אני מלמדת את אומנות הפסנתר בהנאה רבה בהתאם לרמה ולקצב האישי של כל תלמיד. כמו כן, אני מתאימה לכל תלמיד תוכנית מיוחדת בהתאם..
אני גיטרה [תל אביב]
שיעורי גיטרה בליווי לימוד תאוריה מוסיקלית ופיתוח שמיעה בסיסי ע"י תלמיד רימון לשעבר וגיטריסט מקצועי בהווה. בלימוד הגיטרה מושם דגש רב על ביצוע וסאונד וכמו כן על הקניית..
בן צוק - שיעורי הלחנה וכתיבה []
בן צוק – זמר, גיטריסט, כותב, מלחין ומעבד, פעיל ומופיע בהרכב סולמה ובהפקות שונות. שיעורי הלחנה וכתיבה – לשיעור זה דרוש ידע בסיסי בנגינה על פסנתר או גיטרה. שיטת לימוד..
מורה לתיאוריה, קריאת תווים, עיבוד, פיתוח שמיעה [גבעתיים]
בוגר מגמת הג'אז של התיכון לאמנויות ע"ש תלמה ילין בהצטיינות, זוכה מלגת לימודים ל-Berklee College of Music בבוסטון, מעבד ומלחין במסגרות שונות בארץ. מלמד בכל רמה, מכין ..
שיעורי פסנתר - ג'אז, לטיני ומוזיקה קלה בגבעתיים [גבעתיים]
מוזיקאי, פסנתרן, מלחין ומעבד מלמד באולפן מרווח, מאובזר וממוזג בגבעתיים, חנייה צמודה בשפע. ניתן ללמוד: תוים, ליווי, הרמוניה, אלתור, ג'אז, מוזיקה קלה, מוזיקה לטינית, ה..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*