מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד עבודה בעץ באיזור המרכז

המרכז

עבודה בעץ

- נמצאו 18 תוצאות | עמוד 1 מתוך 2       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה

סדנאות נגרות אומן בשרון - אדמה בית ספר לנגרות [משמר השרון]

“יש נגרות ויש נגרות אומן". יש רהיטים שממלאים פונקציה, ויש רהיטים שרוצים להעביר אותם לדורות הבאים. בקורסים ובסדנאות אצלנו עובדים בשיטות מסורתיות ומודרניות כאחד כדי ל..

שדרוג רהיטים וקמעות מזל ביהוד- סטודיו נופ עיצובים [יהוד]

טכניקות רישום ועיטור על עץ, נלמד ליצור בעצמנו קמעות ולשדרג רהיטים קיימים. נחשוב על רעיון ונראה איך שלב אחר שלב הוא הופך למציאות. בסטודיו כולם מסוגלים ליצור הכול.

קורס נגרות וסדנאות לעבודה בעץ בנגריית אורנים [בצרה]

תמיד התעניינת בעבודות עץ? מעוניינים ללמוד ליצור בעץ במו ידיכם? הצטרפו אלינו לסדנת עבודה בעץ המאפשר התנסות מעשית בעבודה בעץ מלא מסוגים שונים.

חוג ציור על עץ בסטודיו לאומנות - שוש פרידמן... [ראשון לציון]

האפקטים והיכולות שנוכל להגיע אליהם בזכות היצירה על העץ, יכולות לאפשר לנו להגיע לתוצאות מדהימות כבר ביצירה הראשונה, אחריה כמובן יגיעו עוד עם הרבה אהבה.
סדנאות נגרות - הסטודיו לעבודות עץ [חדיד]
הסטודיו לעבודות עץ - מציעים מגוון סדנאות ייחודיות וקורסים ליחידים, זוגות ואירועים מיוחדים. הסטודיו לעץ בעל מספר לא מבוטל של שנות ניסיון ומעביר קורסים, סדנאות והפעלות..
שישי בסדנא [שוהם]
שישי בסדנא. סדנא מאובזרת בתחום המתכת והעץ, בסמוך לשדה התעופה "בן גוריון", מזמינה אותך להשתתף בימי שישי בחוויית יצירה ועשייה אישית.
ציור כפרי על עץ [ראשון לציון]
קורס ציור אמנותי על עץ. קורס בסיסי ללימוד עקרונות הציור האמנותי על עץ. ציור אמנותי שייך לקטגורית האמנות השימושית, המאפשרת לכל אחד, גם ללא ידע או התנסות קודמת באמנות,..
הגלריה של שלומית [ראשון לציון]
הגלריה של שלומית ממוקמת בסטודיו יחודי ומרווח הגלריה מציאה קורסים מקצועיים במסגרתם נלמדות טכניקות שונות. הקורסים מועברים ע"י מורות בעלות ניסיון עשיר בהוראה ובעלות תוא..
מורה לגילוף ופיסול על עץ [תל אביב]
הסדנא נותנת לנפש את יד הדמיון. אין צורך בניסיון או ידע קודם. בחוג נגלף, נפסל ונבטא את היצירתיות שבנו. נעבוד עם עצים שונים ובטכניקות מגוונות. החוג מתקיים ברמת גן בי..
סדנת גילוף ניידת [תל אביב]
הסדנא נותנת לנפש את יד הדמיון. אין צורך בניסיון או ידע קודם. בחוג נגלף,נפסל ונבטא את היצירתיות שבנו. נעבוד עם עצים שונים ובטכניקות מגוונות.
סדנאות נושאיות [ראש העין]
סדנא ליצירת מוצר אשר נקבע ותואם מראש. הסדנא באוירה נעימה ואינטימית וליווי אישי ומקצועי. המנחה דואגת לכלל המוצרים הנדרשים לסדנא אשר בסופה נקבל מוצר נפלא סדנא זו מותאמ..
קורס צריבה אמנותי על עץ [ראשון לציון]
צריבה על עץ בעזרת צורב חוט להט ! נלמד טכניקות שונות לצריבה על עץ עד לרמה גבוהה ביותר של צריבת תמונות נוף מסובכות, וצביעה בצבעי משי מיוחדים המשתלבים בטקסטורת העץ.
סדנת ציור על עץ [ראשון לציון]
בואו להנות מסדנה יצירתית המשלבת שיטות וטכניקות שונות של צביעה על עץ, שדרוג רהיטים קיימים, טכניקות שונות של הדבקת מפיות על עץ, ציור ופרחים שונים בטכניקת המכחול השטוח ..
ציור על עץ- חוגי מבוגרים [ראש העין]
חוויה של נגיעות בצבע על עץ, קנווס וחרס. קבוצות קטנות ואינטימיות בהן כל אחד מצייר ולומד באופן אישי - עפ"י רצונו ואהבתו. לימוד מקצועי של כלל הטכניקות מעולם ציור על עץ-..
רוחה - ציור על עץ [ראשון לציון]
שמי רוחה מואס,מעצבת ומציירת. לפני שנים רבות גיליתי את התחום הרחב והקסום של הציור הדקורטיבי, אשר התפרסם בארץ תחת השם "ציור על עץ". מאז שנשבתי בקסמיו הנני מעטרת חפצי..


  שלחו הודעה
ל

*

*

*