מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד עבודה בעץ באיזור המרכז

המרכז

עבודה בעץ

- נמצאו 15 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

שדרוג רהיטים וקמעות מזל ביהוד- סטודיו נופ עיצובים [יהוד]

טכניקות רישום ועיטור על עץ, נלמד ליצור בעצמנו קמעות ולשדרג רהיטים קיימים. נחשוב על רעיון ונראה איך שלב אחר שלב הוא הופך למציאות. בסטודיו כולם מסוגלים ליצור הכול.

חוג גילוף ופיסול בעץ- אילה בן [גבעתיים]

חוג אומנותי לגילוף ופיסול בעץ, מתקיים בגבעתיים אחת לשבוע, הקורס מתאים לגילאי 20 ומעלה

חוג ציור על עץ בסטודיו לאומנות - שוש פרידמן... [ראשון לציון]

האפקטים והיכולות שנוכל להגיע אליהם בזכות היצירה על העץ, יכולות לאפשר לנו להגיע לתוצאות מדהימות כבר ביצירה הראשונה, אחריה כמובן יגיעו עוד עם הרבה אהבה.
סדנאות נגרות - הסטודיו לעבודות עץ [חדיד]
הסטודיו לעבודות עץ - מציעים מגוון סדנאות ייחודיות וקורסים ליחידים, זוגות ואירועים מיוחדים. הסטודיו לעץ בעל מספר לא מבוטל של שנות ניסיון ומעביר קורסים, סדנאות והפעלות..
ציור על עץ [פתח תקוה]
בסטודיו החדש של חנה גולדרינג תלמדו בהנאה מגוון גדול של סגנונות וטכניקות. חנה מלמדת ציור עץ כבר 12 שנה, ומקדישה תשומת לב אישית לכל תלמיד ותלמידה: כל תלמיד לומד בקצב ש..
קורס צריבה אמנותי על עץ [ראשון לציון]
צריבה על עץ בעזרת צורב חוט להט ! נלמד טכניקות שונות לצריבה על עץ עד לרמה גבוהה ביותר של צריבת תמונות נוף מסובכות, וצביעה בצבעי משי מיוחדים המשתלבים בטקסטורת העץ.
ציור על עץ- חוגי מבוגרים [ראש העין]
חוויה של נגיעות בצבע על עץ, קנווס וחרס. קבוצות קטנות ואינטימיות בהן כל אחד מצייר ולומד באופן אישי - עפ"י רצונו ואהבתו. לימוד מקצועי של כלל הטכניקות מעולם ציור על עץ-..
אומנות על עץ,זכוכית, קנווס ועוד. [שוהם]
חוגים וסדנאות על עץ וזכוכית. בחוגים נלמדות טכניקות רבות ומגוונות כגון: לימינג, דיסטרסינג, סטפים. קרקלים, ספונג'ינג, משחות עיצוב, פרסקו קולאג', שיטות רבות של יישון כל..
מגוון קורסים וסדנאות בסטודיו של חנה גולדרינג [פתח תקוה]
כל אחת יכולה ליצור בסטודיו של חנה יצירות אומנות מרהיבות תוך שימוש במגוון גדול של טכניקות וחומרים. חנה גולדרינג מלמדת אומנות למעלה מעשרים וחמש שנה, תוך שילוב של ידע מ..
שישי בסדנא [שוהם]
שישי בסדנא. סדנא מאובזרת בתחום המתכת והעץ, בסמוך לשדה התעופה "בן גוריון", מזמינה אותך להשתתף בימי שישי בחוויית יצירה ועשייה אישית.
הגלריה של שלומית [ראשון לציון]
הגלריה של שלומית ממוקמת בסטודיו יחודי ומרווח הגלריה מציאה קורסים מקצועיים במסגרתם נלמדות טכניקות שונות. הקורסים מועברים ע"י מורות בעלות ניסיון עשיר בהוראה ובעלות תוא..
סדנאות נושאיות [ראש העין]
סדנא ליצירת מוצר אשר נקבע ותואם מראש. הסדנא באוירה נעימה ואינטימית וליווי אישי ומקצועי. המנחה דואגת לכלל המוצרים הנדרשים לסדנא אשר בסופה נקבל מוצר נפלא סדנא זו מותאמ..
סדנת ציור על עץ [ראשון לציון]
בואו להנות מסדנה יצירתית המשלבת שיטות וטכניקות שונות של צביעה על עץ, שדרוג רהיטים קיימים, טכניקות שונות של הדבקת מפיות על עץ, ציור ופרחים שונים בטכניקת המכחול השטוח ..
רוחה - ציור על עץ [ראשון לציון]
שמי רוחה מואס,מעצבת ומציירת. לפני שנים רבות גיליתי את התחום הרחב והקסום של הציור הדקורטיבי, אשר התפרסם בארץ תחת השם "ציור על עץ". מאז שנשבתי בקסמיו הנני מעטרת חפצי..
ציור כפרי על עץ [ראשון לציון]
קורס ציור אמנותי על עץ. קורס בסיסי ללימוד עקרונות הציור האמנותי על עץ. ציור אמנותי שייך לקטגורית האמנות השימושית, המאפשרת לכל אחד, גם ללא ידע או התנסות קודמת באמנות,..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*