מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד עבודה בזכוכית באיזור הדרום

הדרום

עבודה בזכוכית

- נמצאו 9 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה
קורס ויטראז' - גל נקש יהושוע [באר שבע]
הצטרפו אליי ללימוד אמנות הויטראז'. הקורס הוא בקבוצות של עד 3 אנשים, מה שמאפשר יחס אישי עם הדרכה צמודה. כל הציוד והחומרים הדרושים יינתנו בקורס. הקורס מתבצע באווירה בי..

סדנה ללימוד אמנות הזכוכית [באר שבע]
בואו להתנסות בצורת אמנות ייחודית ומרתקת- ויטראז'. הקורס יתקיים בקבוצה של עד שלושה אנשים על מנת להבטיח יחס אישי. אין צורך בידע מוקדם, כל החומרים לעבודה ינתנו במקום וכ..
עיצובים בזכוכית [באר שבע]
בעזרת שאריות זכוכית צבעונית ואבני חן נבנה, עיטורים למראה, עיטור כלים, חנוכייה, אהיל מאבני חן ועוד .
ויטראז' [באר שבע]
בסדנא נלמד את טכניקת חיתוך הזכוכית, בניית תמונות ויטראז', בניית אהיל ישר קטן, בניית אהיל בסגנון טיפאני, שימוש בפרופילים לבניית חלונות.
סדנת פסיפס [באר שבע]
בסדנא נלמד את הבסיס לשימוש במכשיר הצק צק וטכניקת העיצוב בפסיפס. בסדנא ניצור : מראה מעוטרת בדוגמאות פסיפס, קופסאת תכשיטים או אחסון, שולחן פסיפס.
ויטראז'- שיעורים פרטיים [באר שבע]
שיעורים פרטיים באווירה ביתית ובקצב אישי. ביחד נוכל לעצב את הבית לפי רצוננו. בשיעורים נלמד את הטכניקות טיפאני וויטראז' קלאסי, נדבר על פיתוח חשיבה אמנותית, ניצור פריטי..
סדנאת ויטראז' [באר שבע]
אתם מוזמנים לעולם הויטראז' של סטודיו "מג'יק ספליטס". בסדנאות נוכל להכנס לעולם הקסום של זכוכית, נלמד את כל השלבים הבסיסיים להכנת ויטראז', נכין את היצירות ויטראז' לב..
משחקים בזכוכית [באר שבע]
סדנאות עיצוב בזכוכית מיועדות לכל אחד שחולם על יצירה משלו מהחומר הקסום, הזכוכית. סדנאת הכירות עם עיצובים בזכוכית.
אומנות בחרוזי זכוכית [יד נתן]
סטודיו לאומנות בזכוכית - המעביר סדנאות ושעורים פרטיים להכנת חרוזי זכוכית ותכשיטים מזכוכית המורה היא עינת מנושביץ בעלת הסטודיו השיעורים מועברים בצורה אישית חופשית ונ..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*