מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד סלסה ולטיניים בתל אביב

תל אביב

סלסה ולטיניים

- נמצאו 18 תוצאות | עמוד 1 מתוך 2       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה

סלסה וריקודים לטיניים בתל אביב – שקד סלסה [תל אביב]

אני מזמינה אתכם ואתכן לקום מהספה ולהתחיל לזוז! הגיע הזמן "לשחרר" ופשוט ליהנות משעה של מוזיקה וריקודים. השיעורים מתקיימים בקבוצות או בשיעורים פרטיים. לחצו מטה למידע מ..

סטודיו לריקודים לטיניים וסלסה - STUDIO 13 [רמת גן]

אפשר להזמין אתכם לרקוד? אצלנו בסטודיו 13 תוכלו ללמוד לרקוד החל מהצעד הבסיסי ועד קומבינציות מורכבות וטכניקה גבוהה. בואו לגלות את הכיף שבריקוד, בליווי מורים מקצועיים ב..
סלסה סלסה סלסה!! בפתח תקווה st studio [פתח תקוה]
סלסה מהצעד הראשון, בימי ראשון ורביעי! תוסיפו לכם קצת סלסה בחיים!! בואו ללמוד איתנו מהצעד הראשון את הריקוד החושני, הקצבי והמפורסם אשר כבש את העולם עם מקצבים לטינים סו..
קורס זוק למתחילים - Brazilian Zouk [תל אביב]
עדי רובין מזמינה אתכם, חובבי הריקוד, לקחת חלק בקורס זוק (Brazilian Zouk), כיפי ומקפיץ. זוק הוא ריקוד ברזילאי חושני וסוחף שמקורו באמריקה הלטינית ומשם התפשט לכל רחבי ה..
שיעורי סלסה וריקודים לטיניים עם נורית לוי ריקודים ... [גני עם]
סלסה, בצ'טה, רואדה ורומבה הם רק חלק מסגנונות הריקוד הלטיני שנפגוש, נשפר את יכולת הקואורדינציה והיציבה ונהנה מכל רגע בסטודיו ומחיי החברה.
חווית לימוד סלסה רומנטית לזוגות בלבד [תל אביב]
מחפשים להכניס ריגוש חדש לזוגיות שלכם? בן/ת הזוג שלך מתלונן/ת שאתם לא עושים מספיק דברים ביחד? רוצים להפתיע בריקוד באירוע משפחתי, עכשיו זה זמן הריקוד... סדנאות רומנ..
חולם לרקוד כמו בסרטים? [תל אביב]
כל מוצ"ש החל משעה 20:30 מתקיים שיעור ריקודים סלוניים למתחילים, כל יום רביעי משעה 20:30 מתקיים שיעור קבוצתי למתקדמים. משך השיעור שעה וחצי, כן.... כל זה נעשה מהצעד ..
סדנת ריקודי זוגות [תל אביב]
נולדת לרקוד עם כוכבים? 8 מפגשים של ריקודי זוגות מהצעד הראשון. סדנה אינטימית (עד 10 זוגות) ומרוכזת מתאים גם לחסרי כל נסיון בריקוד.
סדנת סלסה LA מתחילים [תל אביב]
סדנת סלסה אינטימית בסגנון L.A מהצעד הראשון ועד התרגילים המתקדמים ביותר, 10 מפגשים בני שעה עם זוג מדריכים + 4 כניסות למסיבות תירגול תוך שימת דגש על החומר הנלמד. ההנאה..
סלסה, מרנגה, בצ'טה בשפה רוסית - AndreyDance [תל אביב]
ריקודים עכשוויים חברתיים: סלסה בסגנונות - Salsa Cuban Style, Rueda, Casino Style, Miami Style, L.A. Style, N.Y. Style, Millennium Style, Puerto Rico Style מרנגה, בצ'..
לפזז עם כל המרץ והנשמה [תל אביב]
בואו לפזז עם כל המרץ והנשמה מוצ"ש 21:00 נתחבר לקצב רומבה קופצנית, סלואו חושני וריקודי זוגות סקסיים..
איריס ואסף Boutique Rikud [תל אביב]
לימוד ריקודים סלונים ולטיניים למבוגרים ברמות Silver to Gold מסיבת ריקודים תוססת
שיעורים פרטיים בריקוד לחתן-כלה [תל אביב]
הריקוד שיעשה לכם את האירוע! ניתן לקבל שיעורים פרטיים מיוחדים לזוגות שמתחתנים. עשרות זוגות ממליצים! בהדרכה ייחודית ומיוחדת, תראו שכבר החל מהשיעור הראשון תוכלו לרקוד!
סופרדאנס - ריקודי כל הזמנים בזירה [תל אביב]
מדי שבוע בכל יום ב' במועדון ה"זירה": ריקודי זוגות וריקודי שורות עם מדריכי סופרדאנס. ניתן לבוא בזוגות וביחידים.
ספיד דייט דאנס הדבר החם הבא [תל אביב]
דרך מקורית להכיר 8 בני זוג, בבת אחת, תוך כדי ריקוד של טנגו חושני או סלסה לייט מתרשמים מתנועת בן הזוג והשדר של שפת גופו ומסמנים עם מי רוצים להמשיך... מידע על מסיבו..


  שלחו הודעה
ל

*

*

*