מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד סטפס

 איפה אני 

סטפס

- נמצאו 11 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

חוג ריקודי סטפס ברמת גן – בהדרכת יובל בק [רמת גן]

בואו להצטרף ולהתחיל לרקוד סטפס אצל רקדן מקצועי בעל ניסיון רב בתחום, שמעביר סדנאות ברחבי העולם. זה הזמן שלכם להגיע לרחבה ולהכניס לחייכם ריקוד כיפי ומיוחד. למידע נוסף ..

חוגי סטפס בחיפה והקריות בסטודיו step-in [חיפה]
הסטפס - הריקוד האמריקאי הגיע לחיפה והקריות, בואו לרקוד סטפס בסטודיו step-in, שיעורי סטפס לצעירים ונוער ולמבוגרים עם מוזיקה כיפית ברקע, קצב ברגליים, והמון הנאה
סטפס מבוגרים [כפר סבא]
שיעורי סטפס למבוגרים מתחילים החל מהצעד הראשון. עם מורה מעולה ובעלת ניסיון מארצות הברית. רוקדים לצלילי מוסיקה ממחזות זמר.
סטפס - אולפן למחול מנשה [עין שמר]
קצב, מוסיקה, אקשן עם המורה דליה מלקו הכרות עם סגנונות סטפס שונים. לימוד הטכניקה הבסיסית באופן יסודי ופיתוח יכולת ריקודית ברמה גבוהה. עולם של מקצבים מקפיצים! זה מאת..
סטפס - גם למבוגרים! []
ריקוד הסטפס מורכב מאוד ומורכב מרקיעות במקצבים שונים, מפתח קואורדינציה וחוש קצב. בלמידה הלמידה מהנה, הדרגתית ושיטתית של הצעדים והטכניקה המגוונים, תוך כדי בניית ריקודי..
ריקוד אירי - מחול, סטפס וריקוד בקבוצות [גבעתיים]
לימוד הריקוד האירי בליווי מוסיקה אירית. אם גם אתם אהבתם את ה"ריוורדאנס", יש לכם הזדמנות לנסות בעצמכם! מהנה ומאתגר.
סטפס [שוהם]
חוגי סטפס המועברים ע"י איריס לנדה.
המרכז לתנועה ולמחול בשהם - איריס לנדה [שוהם]
המרכז לתנועה ולמחול בשהם - איריס לנדה פועל מעל 13 שנים. מורים איכותיים קבוצות קטנות. להקות יצוגיות. הופעות עם אומנים.
ברייקדאנס - הסטודיו של גלית [יהוד]
ברייקדאנס (Breakdance) הידוע גם כברייקינג וביבוינג הוא סוג של ריקוד אקרובטי המהווה את אחד מיסודות תרבות ההיפ הופ. הריקוד מאופיין בתנועות קטועות וחדות משולבות בתנועות..
חוג סטפס - קסם של קצב! [חיפה]
ריקוד הסטפס הוא: קצב, מוסיקה, אנרגיה ופשוט כיף! בשיעורים שלי נלמד את כל המרכיבים הנפלאים של הסטפס: השים שאם, הטיים סטפס, מקצבים מיוחדים ואפילו אילתור. כולם מוזמנים -..
ריקוד אירי מסורתי (יחידים וקבוצות) [חיפה]
שיעורי ריקוד אירי מסורתי (Irish Step Dancing) בכל הרמות. בשני סוגי נעליים: Softshoes (נעליים "קלות") ו-Hardshoes ("סטפס אירי"), וכן ריקודי Ceili (קיילי); ריקודי קבוצ..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*