מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד סדנאות יצירה בנתניה

נתניה

סדנאות יצירה

- נמצאו 8 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

סדנת צילום מוצרים ותכשיטים לאינטרנט - אריק חן [נתניה]

אריק חן, צלם מקצועי, אמן ומורה לצילום מציע סדנה לצילום מוצרים ותכשיטים לאינטרנט (אינסטגרם, פייסבוק וכדומה), בשדנה תלמדו איך לצלם את המוצר שלכם בצורה נכונה, מדוייקת ..

קורס פיסול [עמק חפר]
פיסול בכל החומרים ולכל הרמות שיעורים בקבוצות קטנות , יחס והנחייה אישית. חווית יצירה בחומרים שונים ובטכניקות מגוונות. מפגשים שבועיים בסדנא מקצועית, גדולה ומרווחת, ע..
סדנאות יצירה לילדים בנתניה – תיאטרון של יצירה [נתניה]
הילדים יעבדו עם חומרי יצירה מגוונים, יתנסו בטכניקות שונות בפעילות שתוביל אותם להתבטא ולהשתמש בדמיון ככלי חשוב בחוויה יצירתית. לפרטים היכנסו למודעה.
סדנאות ליצירת סבונים - Soap Cake Factory ברעננה [רעננה]
הסדנאות מתאימות למשפחה, חברים, ימי הולדת, כיף וגיבוש ולכל מטרה. רק אתם בוחרים איזה סבונים מקוריים תרצו ליצור, ותחזרו הביתה כשהרווחתם סבון איכותי וחוויה כיפית.
סדנאות יצירה בזכוכית בכפר סבא – בהדרכת פאני פינקלמ... [כפר סבא]
אתם מוזמנים להצטרף לסדנאות פיוזינג וליהנות מהפקת יצירות מזכוכית. תכירו טכניקות עבודה, תתנסו במיטב חומרי היצירה ותצליחו ליצור ולהגיע לתוצאות מרשימות. לפרטים היכנסו.
סדנת יצירה בעץ – בהדרכת אורן חצרוני [חרות]
אתם מוזמנים להשתלב במעגל על רקע הנוף הכפרי, ללמוד לגלף כפות מעץ באמצעות יצירה בעבודת יד, שמעניקה סיפוק ותוציא אתכם עם מוצר שימושי שעשיתם בעצמכם. לפרטים היכנסו.
חוג יצירה ופיסול בחוט ברזל – בהדרכת אביטל גרינפלד [פתח תקוה]
פיסול בחוט ברזל בטכניקה פשוטה ומהנה בה ניתן ליצור תמונה של כל דמות שתחפצו. את התמונה ניתן לתלות ישירות על הקיר או על גבי רקעים שונים. יצירת עץ מיניאטורי קסום בשילוב..
"המלכה שבתוכנו" - חוגי תכשיטנות בהדרכת אווה הרמן []
נשים מכל הגילאים באו ליצור, ליהנות ולהגשים חלום במסגרת סדנאות חד פעמיות או קורסים של מספר מפגשים לעיצוב ויצירת תכשיטים מחרוזים, קריסטלים, אבני חן ומתכות שונות כוללות..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*