מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד סדנאות יצירה בנתניה

נתניה

סדנאות יצירה

- נמצאו 10 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

קורס צילום למתחילים בנתניה- אריק חן [נתניה]

קורס צילום למתחילים יפתח החודש בנתניה. הקורס הוא יסודי ומקיף את כל יסודות ועקרונות הצילום - ה"אלף-בית" של הצילום היצירתי. בקורס נכיר היטב את המצלמה, נלמד קומפוזיציה-..

קורס נגרות בעץ בנגריית אורנים [בצרה]

הנגרייה ממוקמת באזור השרון - בצרה ומקיימת קורסים לעבודות עץ ברמות שונות. יחודיות הנגרייה היא בשיטות העבודה המסורתיות, ושיטות חיבורי עץ ללא קיצורי דרך, בעזרת מיגוון ה..

סדנאות יצירה בשרון - הסטודיו לאמנות עכשוית [כפר יונה]

הסדנא לציור רישום ושילוב אמנויות - בהנחיה מקצועית - בסטודיו לאמנות עכשוויות בשרון.
קורס פיסול [עמק חפר]
פיסול בכל החומרים ולכל הרמות שיעורים בקבוצות קטנות , יחס והנחייה אישית. חווית יצירה בחומרים שונים ובטכניקות מגוונות. מפגשים שבועיים בסדנא מקצועית, גדולה ומרווחת, ע..
סדנאות ליצירת סבונים - Soap Cake Factory ברעננה [רעננה]
הסדנאות מתאימות למשפחה, חברים, ימי הולדת, כיף וגיבוש ולכל מטרה. רק אתם בוחרים איזה סבונים מקוריים תרצו ליצור, ותחזרו הביתה כשהרווחתם סבון איכותי וחוויה כיפית.
סדנאות יצירה לילדים בנתניה – תיאטרון של יצירה [נתניה]
הילדים יעבדו עם חומרי יצירה מגוונים, יתנסו בטכניקות שונות בפעילות שתוביל אותם להתבטא ולהשתמש בדמיון ככלי חשוב בחוויה יצירתית. לפרטים היכנסו למודעה.
חוג יצירה ופיסול בחוט ברזל – בהדרכת אביטל גרינפלד [פתח תקוה]
פיסול בחוט ברזל בטכניקה פשוטה ומהנה בה ניתן ליצור תמונה של כל דמות שתחפצו. את התמונה ניתן לתלות ישירות על הקיר או על גבי רקעים שונים. יצירת עץ מיניאטורי קסום בשילוב..
סדנת יצירה בעץ – בהדרכת אורן חצרוני [חרות]
אתם מוזמנים להשתלב במעגל על רקע הנוף הכפרי, ללמוד לגלף כפות מעץ באמצעות יצירה בעבודת יד, שמעניקה סיפוק ותוציא אתכם עם מוצר שימושי שעשיתם בעצמכם. לפרטים היכנסו.
"המלכה שבתוכנו" - חוגי תכשיטנות בהדרכת אווה הרמן []
נשים מכל הגילאים באו ליצור, ליהנות ולהגשים חלום במסגרת סדנאות חד פעמיות או קורסים של מספר מפגשים לעיצוב ויצירת תכשיטים מחרוזים, קריסטלים, אבני חן ומתכות שונות כוללות..
איציק חדד - סדנאות צורפות - מתחילים, מתקדמים [נתניה]
צורפות מתחילים ומתקדמים: בסטודיו נעים, באיזור התעשייה החדש בנתניה מתנהלות סדנאות צורפות למתחילים ולמתקדמים בנוחות המירבית. אין צורך להצטייד בכלים. החומרים (פליז ונ..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*