מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד נינג'יטסו

 איפה אני 

נינג'יטסו

- נמצאו 12 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

פורמה דוג'ו המרכז לנינג'יטסו ופארקור [הרצליה]

בוגרים או ילדים, כולם מוזמנים ללמוד ולתרגל שיטת לחימה ייחודית ומעצימה- נינג'יטסו. הצטרפו אלינו בבית הספר לנינג'יטסו ותיהנו מאימונים מאתגרים שישלבו תרגול מסורתי יחד ע..

נינג'יטסו - בודו טאי-ג'וטסו - סער הראל [הרצליה]

בואו ללמוד את האומנות והלחימה של הנינג'ה - בבוג'יןקאן בית הספר לנינג'וטסו. אומנות לחימה רחבה ומגוונת. האימונים משלבים תרגול מסורתי כמו גם תרגול מודרני המותאם להתמודד..

נינג'יטסו בהדרכת סנסיי אלי פורמן [הוד השרון]

נינג`יטסו הינה שיטת לחימה עתיקה, אשר לה היסטוריה של 1000 שנה בקירוב, המורכבת מ 9 אסכולות לחימה שונות מסין ויפן. האימונים בהדרכת סנסיי אלי פורמן משלבים מגוון רחב של ..
נינג'יטסו קרבי - בהדרכת יוסי תשובה [תל אביב]
ללמוד להתמודד במצבי קיצון, לפתח חוסן מנטלי ופיזי ולדעת להגן על עצמכם, זה לא בשמיים. יוסי תשובה עוסק באמנויות לחימה מזה 35 ומחזיק בחגורה שחורה דאן 10, מזמין אתכם לגלו..
נינג'יסו - בודו-טאיג'יצו - דוג'ו קרקל [בנימינה]
לפתח מודעות לעצמך, לזולת וכן גם לסביבה, שקט נפשי, חוזק פיזי ומנטלי וכמובן יכולת התגוננות גבוהה- בשיעורי נינג'יטסו מאתגרים בהדרכת שי רגב. הנינג'יטסו (בודו-טאיג'וצו) ה..
בודו נינג'יטסו - אקבן בית ספר לאומנויות לחימה [רמת השרון]
באקבן משלבים מסורת לחימה עתיקה ומחקר ואימון בלתי פוסקים, ברמות הגבוהות ביותר. כאן תלמדו את הבסיס המעולה של הכושר והלחימה של אקבן במספר חודשים ואז תצאו לדרך של אימון..
אימוני נינג'יצו [גבעתיים]
שיטת הלחימה האולטימטיבית, מבוססת על מסורת של תשעה בתי-ספר לאמנות לחימה, עם ותק של יותר מ-950 שנה. בראשות המאסטר הצומי מסאאקי מנודה שביפאן. את הקבוצה בגבעתיים מלמד אי..
בית הספר לג'יו ג'יטסו [תל אביב]
BJJ- ג`יו ג`יטסו ברזילאי Vale Tudo- De La Riva בראשות גדעון זגהר
נין-גיצו [פרדס חנה כרכור]
ארז מאיר דישבק שידושי דאן 5 תלמידם של משה בן דוד דאן 10 ויעקב חזן שיאהן דאן 15.........................................................................................
בודו נינג'יטסו - אקבן אומנויות לחימה [תל אביב]
הדרך של אקבן ללימוד אומנות לחימה משלבת בין מסורת לחימה עתיקה למחקר ואימון בלתי פוסקים, ברמות הגבוהות ביותר. כאן תלמדו את הבסיס של הכושר והלחימה של אקבן במספר חודשי..
אקבן אומנויות לחימה וכושר גופני [מודיעין]
שיטה ייחודית לשיפור כושר גופני בדגש על הדרגתיות ובטיחות. רכישת מיומנויות הגנה עצמית וביטחון עצמי כבר בחודש הראשון לאימונים. אימונים באווירה נינוחה מתאימה לכל גיל. שי..
בודו נינג'וטסו [תל אביב]
שיטת לחימה הנשענת על ניסיון קרבי של יותר מ - 1000 שנים ביפן העתיקה. השיטה אוצרת בתוכה תשובות למצבים קרביים אמיתיים. מצבים אלו לא השתנו במהותם מאז ועד היום, אויבים י..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*