מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד משחק ותיאטרון ברמת גן

רמת גן

משחק ותיאטרון

- נמצאו 15 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

סדנת משחק שנתית - דור סדנאות [תל אביב]

סדנאות משחק - בסדנאות המשחק המשתתף לומד להכיר ולתרגל ' עמידה מול קהל'. בלימודי משחק השחקן עובר חוויה אותנטית (אמיתית) על הבמה!! התרגילים בסדנאות התיאטרון ולימוד ה..

חוג למשחק, תיאטרון ודרמה- במה צעירה לתיאטרון [תל אביב]

אנו בבמה צעירה לתיאטרון שמים דגש על עבודה בשיתוף פעולה וגיבוש הקבוצה, הגברת המיומנויות החברתיות, הרגשיות, והעלאת הביטחון העצמי, העמידה על הבמה ויכולת הביטוי מול קהל...

קורס מבוא למשחק - דור סדנאות [תל אביב]

קורס מבוא למשחק, בהנחיית הבמאי דור פלס. משך הקורס הוא כ - 3 חודשים. הקורס מתקיים במתנס נעמי שמר , תל ברוך צפון.

בית הספר למקצועות הקולנוע [תל אביב]

בית הספר לקולנוע הינו מקום ייחודי אשר במסגרתו ניתן לשלב לימודים ממגוון מקצועות הקולנוע: משחק מול מצלמה, בימוי, תסריט צילום ועריכה. בואו לקחת חלק בחוויה מיוחדת, ללמו..

הכנה לבחינות לבתי ספר למשחק ושיעורים פרטיים -... [גבעתיים]

עומדים בפני אודישן מלחיץ ומרגישים שזקוקים להכוונה? חולמים על צעד ראשון לעבר הגשמת חלום? אילן גנני, שחקן, מחזאי ומורה למשחק בעל 20 שנות ניסיון, כאן בשבילכם! הצטרפו ל..

שיעורי משחק ותאטרון - הסטודיו למשחק לילדים ונ... [גבעתיים]

התלמידים בסטודיו רוכשים את מושגי היסוד של הדרמה והתיאטרון דרך תרגילים מהנים ומקצועיים, באמצעותם לומדים לעמוד על הבמה, להשתמש באופן ראוי בקול ולעבוד עם פרטנרים. לפרטי..
סדנה חד פעמית- הניצוץ הקומי [תל אביב]
נולי עומר (מדבי ונולי) מנחה סדנה ייחודית ומקורית להומור. לאחר הסבר על מקומו וחשיבותו של ההומור ביחסי אנוש ובכלל, מהי דמות קומית עגולה, איך ניתן לפתח הומור עצמי, איך ..
שיעורי משחק, עבודה על מונולוגים והכנה לאודישנים עם... [גבעתיים]
זקוקים להכנה לאודישן לבתי ספר למשחק או למגמת תאטרון? יש לכם אודישן לסדרת טלוויזיה, סרט, תוכנית ריאליטי? מתלבטים באיזה מונולוג לבחור? מה המונולוג שמתאים לכם יותר? אך ..
שיעורי משחק מקצועיים - הבימה הלימודית לאומנות השחק... [תל אביב]
שחקנים מקצועיים הם אלה שסוחפים את הצופים, גורמים להם להזדהות ולשכוח שמדובר בבדיה. נצליח להישאב לעלילה, להעביר את הסיפור ולספק במהלך הסצנה מציאות שהיא בידור.
שיעורים פרטיים במשחק [רמת גן]
בוגר בי"ס למשחק, שחקן ובמאי מעביר שיעורים פרטיים במשחק. הכנות לאודישנים, פגישות לטווח ארוך. הכל תלוי בך.....
סדנאות תיאטרון [תל אביב]
מסע לגילוי היצירתיות. שפת התיאטרון ככלי לחיים. תקשורת, ביטחון עצמי, הצגת יעדים ומימושם, פתיחות וחשיפה, התמודדות עם קונפליקטים ולחצים, יצירתיות והנאה. עבודה על דמו..
הכנה לאודשנים ולימודי משחק ותיאטרון - יואב דונט []
יואב דונט שחקן ומורה למשחק בעל ניסיון עשיר בתחום. מזמין אתכם המעוניינים להשתלב בתחום המשחק - להגיע ללמוד כיצד לעבור אודישנים בהצלחה. ההכנה מתאימה לכל הרמות ממתחילי..
סדנאות משחק חווייתיות בהנחיית השחקן ירון מוטולה - ... []
סדנת משחק למתחילים: מחזור קיץ, יולי-ספטמבר הסדנה מיועדת לכל מי שלו או לה זו ההתנסות הראשונה בתיאטרון ובמשחק. מטרות הסדנה: לימוד של יסודות המשחק והכרות עם טכניק..
לימודי משחק לקולנוע ותאטרון בעמותת אוריין מור [רמת גן]
פיתוח יכולת הדמיון, השיחרור והביטחון. רכישת כלים על ידי הכוונה מקצועית ליצירה אישית וקבוצתית, על מנת להשתלב בסרט דרמה ברמה מקצועית לטלויזיה. מיועד לרצינים בלבד שזה ה..
תיאטרון באירוע - דמויות שטח והנחיה [תל אביב]
ירון (סנצ'ו) גושן – שחקן, ליצן, מספר סיפורים ויוצר. בוגר ביה"ס לתיאטרון חזותי בירושלים. עוסק בליצנות, תיאטרון ותיאטרון רחוב. עובד כליצן רפואי בבי"ח "העמק" בעפולה. ..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*