מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד משחק ותיאטרון באיזור ירושלים והסביבה

ירושלים והסביבה

משחק ותיאטרון

- נמצאו 9 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

בימות 2000 בית הספר לתאטרון ומחזות זמר [לפיד]

אחרי שנים בתחום הבידור הארצי – הפקות,בימוי של הצגות מופעים ומחזות זמר,ניהול אישי של אמנים כמו חנוך רוזן, היי פייב אוף שימחע'ס, צחי נוי ועוד..ממשיך ארי אסנר ,להפעיל ..

לימודי משחק ותיאטרון בירושלים - תיאטרון פסיק [ירושלים]

אם תמיד חלמתם להיות שחקנים וללמוד את רזי אמנות המשחק, ביה"ס פלטפורמה של תיאטרון פסיק מזמין אתכם להגשים חלום! במסגרת המרכז ללימודי משחק תיהנו מסדנאות משחק עבור מתחיל..
קורס אימפרוביזציה ירושלים - תיאטרון האימפרוב [ירושלים]
קורס אילתור אקטיבי, בו אתם יוצרים על הבמה סצנות מתוך דמיונכם. בואו לנסות!!! דרך עבודה מעשית, תקבלו כלים להיות משוחררים, אמיצים, גמישים, חיוביים, מובילים ומובלים, יצ..
"סיפורים מהכיסים"- תיאטרון סיפור מוסיקאלי לגיל הרך []
"סיפורים מהכיסים" תאטרון סיפור מוסיקלי לגיל הרך (2-7) עם סיפורים ידועים (כמו סדרת כספיון) וסיפורים מקוריים בהמחשת בובות ואביזרים מפתיעים. הפקת מוסיקה ערוכה לכל סיפור..
סדנת משחק [ירושלים]
נפתחת סדנת תיאטרון למבוגרים בהדרכת שחקן תיאטרון החאן. אבינעם מור-חיים. הסדנא תפתח בתחילת אוקטובר. ותתקיים אחת לשבוע. הסדנא תעסוק ביסודות המשחק, עבודה על דמות דרך מונ..
סדנת משחק [ירושלים]
תכני הסדנא: - הכרת מושגי יסוד בתיאטרון - יסודות המשחק, משחקי תיאטרון, אימפרוביזציה, עבודה על דמות דרך מונולוגים
סדנת משחק [ירושלים]
הסדנא עוסקת בפיתוח מיומנויות תיאטרליות של פעולה הקשבה תגובה התבוננות ושינוי ע"י אימפרוביזציות של קול, תנועה וטקסט. בסדנא יושם דגש על העצמת נוכחות המשתתפים כאנשים וכש..
תאטרון סיפורי הלב- תאטרון קהילתי (עברית ואנגלית) [ירושלים]
תן לעצמך רשות לבטא את עצמך, בדרך שאולי אף פעם לא התאפשרה לך. חוויה של משחק ובמה עם ערך מוסף של מסע אישי מרתק. בכלים של משחק, אימפרוביזציה, תנועה, המחזה, וקול, נ..
קורס 'תיאטרון מדרש', בקבוצת התיאטרון הירושלמי [ירושלים]
קורס 'תיאטרון מדרש' בקבוצת התיאטרון הירושלמי: באווירה ירושלמית מקצועית ויוצרת, מציעה קבוצת התיאטרון הירושלמי סדרה של 36 מפגשים חווייתיים המחברים בין שפת התיאטרון ו..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*