חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד מחול מודרני באיזור ירושלים והסביבה

ירושלים והסביבה

מחול מודרני

- נמצאו 11 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

שיעורי מחול מודרני במבשרת ציון – הסטודיו של ... [מבשרת ציון]

הסטודיו הוא בית ספר שחי ונושם את תרבות המחול, מציע לרקדנים שלנו לקבל העשרה בזכות שיטה המשמשת את האקדמיה המלכותית למחול לונדון RAD, ונותנת לכם את ההזדמנות לבנות ריקוד..

שיעורי מחול מודרני ואימפרוביזציה - סטודיו למח... [ירושלים]

שיעורי מחול מודרני ואימפרוביזציה בסטודיו למחול סטפאנוס. בקורס מחול מודרני נעסוק בחיפוש אחר חותם אישי במרחב המחול, נלמד טכניקת שחרור גב ושימוש נשלט באיבוד שיווי משקל..

סטודיו פנימה - מחול מודרני ואימפרוביזציה – יר... [ירושלים]

שיעורי המחול בסטודיו מושתתים על המחול המודרני המסורתי והעכשווי. נלמד טכניקות ונצליח ליישם אותן באופן יצירתי, מחשבתי ונבין את ההיגיון מאחוריהן. נידרש להביע את עצמנו ו..

מחול מודרני בירושלים לילדות, נערות ונשים / לה... [ירושלים]

מה את מדמיינת כשאת מחפשת מחול מודרני? יכול מאד להיות שזה לא מה שאחרת מדמיינת... מחול מודרני הוא לא סגנון אחד אלא שם כולל לתנועה חוויתית, הבעתית, גמישה עם ביטוי אישי...

מחול מודרני - תיאטרון מחול ירושלים [ירושלים]

מחול המפתח מודעות לגוף ומשכלל יכולות תנועתיות. בשיעורים שלנו נרכשים כלים ומיומנויות במחול המודרני: מחול עכשווי ומחול מודרני בשיטת מרתה גרהם. אנו שמים דגש על יצירתיות..
מחול עכשווי- רפרטואר עם יעל כהן בקולבן דאנס [ירושלים]
בואו לרקוד איתנו מחול עכשווי וללמוד רפרטואר ממיטב היצירות של להקת קולבן דאנס עם יעל כהן - רקדנית בכירה בלהקה ומורה בביה"ס מזה 3 שנים ימי ראשון בשעה 19:30-21:00 החל מ..
המרכז למחול של איילה וצביקה- שיעורי מחול מודרני במ... []
מחול מודרני היא שפת המחול של להקות עכשוויות בארץ ובעולם. במחול זה נעשה שימוש ברצפה ובמרחב. השיעורים תורמים ל ארגון וחיזוק הגוף, שיפור ושכלול הגמישות, פיתוח יציבה נכו..
מחול עכשווי מתחילים בקולבן דאנס [ירושלים]
בואו לחוות את המחול עם המורים והרקדנים של להקת קולבן דאנס - השיעורים מיועדים לאנשים שרוצים לרקוד, ומאפשר להם לקחת חלק בעולם המחול באווירה חווייתית וביחס אישי. המחול..
שיעורי מחול עכשוי ומחול קלאסי /JuliArt"/ירושלים []
רוצים ללמוד ריקוד אבל לא אוהבים בלט ? ריקוד עכשוי(מודרני) – זה בדיוק בשבילכם!!! סיגנון ריקוד המשלב בתוכו טכניקות שונות העטופות במוסיקה עכשוית ואווירה נעימה!!! בנוס..
מחול מודרני לנשים [ירושלים]
השיעור מבוסס על טכניקות ידועות מתחומי המחול המודרני המסורתי והעכשוי. בתוך התנועה שזורה עבודה יצירתית, הבעתית ואישית. נשלב מודעות גופנית עם למידת קומבינציות ואילתור מ..
מחול מודרני [ירושלים]
שיעור מחול מודרני לנשים. עבודה על טכניקות שונות במחול המודרני ולימוד וריאציות. השיעורים מועברים ע"י רוני גופר.
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*