מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד מוסיקה לגיל הרך באיזור ירושלים והסביבה

ירושלים והסביבה

מוסיקה לגיל הרך

- נמצאו 7 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה
שעורי פסנתר ומוסיקה במשחק ובכיף לצעירים (5-8) [ירושלים]
מי היה מוצארט ולמה היתה לו פיאה על הראש? מה זה טרומבון ומהם כלי הקשה? מה הקשר בין לחלק עוגה לחלוקה מוסיקלית לתיבות? ומהי הרמוניה? ואולי נחליט גם ללכת יחד לקונצרט... ..

שפת הסימנים לתינוקות-חוגים להורים ותינוקות [ירושלים]
דרך שפת הסימנים, התינוקות השומעים שלנו יכולים לתקשר איתנו זמן רב לפני שהם יכולים לדבר. אפשר לחשוב על שפת הסימנים לתינוקות כהרחבה של שימוש הטבעי במחוות שתינוקות עושים..
טרום כלי - המרכז למוסיקה גוננים [ירושלים]
הכרות ראשונית עם עולם המוסיקה בדרך חוויתית ונעימה בעזרת שירים, דקלומים, תנועה ועוד (גילאים 3-4 ו 5-6)
חוג מוסיקה לילדים [ירושלים]
קבוצת מוסיקה לילדים בגילאי 5-6. אנו מזמינות אתכם להיפגש עם הצלילים באלתור, תנועה וציור. החוג מקנה פתח להכרות עם השפה המוסיקלית ככלי לביטוי אישי, פיתוח היצירתיות ומי..
חוג מוסיקה לגיל הרך [מודיעין]
חוג מיוחד במינו - מוסיקה לגיל הרך. המוסיקה תורמת להתפתחות הריגשית והשיכלית כבר מגיל צעיר מאד, גם בגיל שבו התקשורת המילולית עדיין אינה מפותחת. קבוצות קטנות (4 - 5 ילד..
חוג מוסיקה ושפת הסימנים במשפחתונים וגנים! [ירושלים]
2 חוגים בחוג אחד! הפעוטות בגן שלכם יהיהו וירוויחו גם מהאלמנטים המוסיקלים וגם הלימוד שפת הסימנים. בחוג הקטנטנים ילמדו הסימנים דרך שירים, דקלומים ונגינה בכלי נגינה, פע..
שרים עם קטנטנים- במעגלים [ירושלים]
מפגשים מוזיקליים בליווי גיטרה ומפוחית,להורים ופעוטות, הכוללים שירי ילדים, פעילות בשילוב מוזיקה, קצב ותנועה, משחקים וסיפורים. שעה של כיף התורמת להתפתחות המוזיקלית והת..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*