מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד מודעות עצמית במודיעין

מודיעין

מודעות עצמית

- נמצאו 7 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה
סדנאות לנשים - ריקוד ותנועה - לרקוד את החיים [ירושלים]
סדנת ריקוד לנשים לתנועה מודעת והעצמה נשית. נלמד תנועות מתוך סגנונות הריקודים האוריינטלים, תנועות עדינות, רכות, נשיות ויחד עם זה עוצמתיות ועמוקות. ריקוד זו אחת הדרכים..

סדנת תכשיטים - חוגגים יחד [תל אביב]
מפגש אינטימי מהנה ומלא שמחה להכיר וללמוד על אדם שאותו אנחנו אוהבים, לחגוג איתו אירוע משמעותי או סתם להעניק מתנה אחד לשני. מפגש שבו מכירים את השפה והצבעים שלנו ויחד י..
סדנאות מודעות [מודיעין]
המפגשים הם מפגשי מודעות המיועדים לאנשים שנפשם כמהה להכרות עצמית, התבוננות עצמית, קבלת זויות ראייה, נקודות מבט ותפיסות חדשות על החיים. כל זה מתוך כוונה ליצור שינוי ממ..
נומרוסקופ- מתנה רוחנית ליקרים לך באמת... [מודיעין]
תנו מתנה רוחנית,עוצמתית וממנפת ליקרים לך באמת... הם לא יפסיקו לומר לך תודה! לא משום שהם ל א י ד ע ו... אלא משום שהם פתאום נ ז כ ר ו... כך הוא בעצם המסע שלנו על פני..
סדנאת התחדשות... סדנאת גדילה חוויתית לנשים. [מודיעין]
מסע בנתיבי המודעות, ההגשמה וההעצמה האישית. סדנא חוויתית בתוך חדר העבודה הפנימי שלנו... שמי יוכי, ואני מזמינה אותךÀ וגם אותךÈ למסע... המסע אל עצמך, אל הוויתך ואל תודע..
סדנת מודעות והפגת מתח בשיטת EFT [מודיעין]
סדנא המקנה כלים רבים לטיפול וריפוי עצמי ולסובבים אותנו, איזון גופנפש, התחברות לרגשותינו וצרכינו, ניקוי טראומות העבר, שחרור חסימות, התקדמות והגשמת משאלות, יצירת מציאו..
העבודה של בירון קייטי - קורס קייץ במודיעין []
ה"עבודה" מורכבת מארבע שאלות והיפוך הנשאלות על כל מחשבה שמביאה סבל או חוסר נוחות. מטרת השאלות היא להכיר באמת ולהשתחרר מהסבל שחוסר האמת מביא. האמת משיבה אותנו אל השקט ..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*