מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד מודעות עצמית בכפר סבא

כפר סבא

מודעות עצמית

- נמצאו 9 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה
אימון חשיבתי [חיפה]
במסגרת אימון חשיבתי נלמדות שיטות חשיבה מוכחות. השיטה מתאימה לכל אדם המעוניין לשפר את יכולת החשיבה שלו. מנהלים ועובדים בכל הדרגים, יזמים, אנשי שיווק ומכירות, אנשי ע..

כתיבת יומן [כפר סבא]
כתיבת יומן מובילה לתובנות לגבי חיינו, ולרגיעה נפשית בזמנים סוערים. לעיתים קרובות תובנות יכולות להביא לפרספקטיבה שונה, ולפריצות דרך חדשות. גם אם אין היומן מביא לפרי..
שפע - שלושה מפגשים רבי עוצמה לפתיחת זרימת השפע [כפר סבא]
" בקש ויינתן לך " - סדנת שפע • הסדנה מתמקדת בתפישה ש"שפע" הינו מאגר אינסופי של אפשרויות המצויות לרשות כל אחד מאיתנו ! • יש יותר כסף בעולם מאשר נוכל אי פעם לבזבז......
שחרור פחדים בראי החשיבה החיובית [כפר סבא]
סדנה לשחרור פחדים בראי החשיבה החיובית. בסדנא נלמד איך לפעול למרות הפחד בתחומים שונים בחיינו. הסדנא משלבת תאוריות של מורים רוחניים שונים. בסדנא תרגילים מעשיים בשילוב ..
מעגל נשים [כפר סבא]
חוג מעגל נשים להתפתחות והעצמה אישית ורוחנית. מדיטציות ותרגילי התפתחות בשיטה ייחודית וחוויתית חוג מרתק המלמד את סודות החיים והיקום באווירה חמימה ואינטימית.בואו להכניס..
מהו אושר? מודעות עצמית באמצעות הגוף [כפר סבא]
מהו אושר? תחושה מתוקה וחמקמקה, אותה כולנו מחפשים. לך, כמו לכל אדם, יש זכות לאושר ולמימוש. בך, כמו בכל אדם, יש ניצוץ נפלא הראוי להתגלות ולהתבטא. אני מזמינה אותך לדרך ..
מסע אל תוך עצמי ומעבר - סדנת דמיון מודרך [כפר סבא]
בסדנה חווייתית זו נלמד להכיר טוב יותר את עצמנו, נלמד להקשיב לגוף, להתמודד עם חרדות, כעסים, לחצים ולחיות חיים טובים יותר, רגועים ושלווים. דמיון מודרך הינו כלי בו משתמ..
טבעי לי לרזות - ריטה שאוליאן דיאטנית קלינית [כפר סבא]
סדנת הרזיה הוליסטית " טבעי לרזות" קושי בירידה במשקל? עצבנות? מצבי רוח? התמכרות לפחמימות? בעיות הורמונאליות? מערכת עיכול לקויה? עייפות? אי שקט? לחץ הדם עול..
אכילה מודעת [כפר סבא]
סדנה הוליסטית לשינוי הרגלי אכילה. מתוך מודעות עצמית והבנת הגוף-נפש, יכול להתחיל שינוי מהותי בהרגלי אכילה ומעבר... ניתן להגיע לגוף מאוזן ובריא דרך קבלה והנאה וללא סבל..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*