מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד מודעות עצמית בירושלים

ירושלים

מודעות עצמית

- נמצאו 16 תוצאות | עמוד 1 מתוך 2       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
*הדרך לאור* - קורסים/ סדנאות - מודעות, הילינג ודמ... []
הדרך לאור - קורסים במודעות, מדיטציה, דמיון מודרך במרכז במודיעין/ ראשל"צ אני מעבירה קורסים של מודעות במטרה להגיע לריפוי מכאבים/ וירוסים וכד' הקורס מתמקד בהכרה העצמית ..

סדנאות לנשים - ריקוד ותנועה - לרקוד את החיים [ירושלים]
סדנת ריקוד לנשים לתנועה מודעת והעצמה נשית. נלמד תנועות מתוך סגנונות הריקודים האוריינטלים, תנועות עדינות, רכות, נשיות ויחד עם זה עוצמתיות ועמוקות. ריקוד זו אחת הדרכים..
סדנת אפשר גם אחרת [ירושלים]
האם החיים מנהלים אותך? מרגיש שהזדמנויות עוברות לידך? יודע שיש לך פוטנציאל ויכולת אבל... סדנת אפשר גם אחרת בשיטת המג"ן תיתן לך את הכלים והאפשרות לאמן את עצמך בכל פעם..
קורס רייקי משולב 1+2 [ירושלים]
רייקי הינה אנרגיית חיים המודרכת באופן רוחני. נלמד להשתמש בה למטרות ריפוי ואיזון. נכיר את סמלי הרייקי. מרכזי האנרגיה וההילה. קשרי גוף נפש. ריפוי טראומות ומצוקות נפשיו..
דרך הלב - יעוץ והדרכה הוליסטים [ירושלים]
ייעוץ והדרכה אישיים בתחומי החיים השונים (בריאות, זוגיות, פרנסה לימודים וכו') באמצעות תקשור ומודעות. את היעוץ ניתן לקבל באמצעות הטלפון ובמידת הרצון והצורך באמצעות פ..
שפת גוף לדורשי עבודה [ירושלים]
הפעם הראשונה והחשובה ביותר בה דורש עבודה נפגש פנים מול פנים עם ארגון הוא במהלך ראיון העבודה או במסגרת מרכז הערכה. המעמד יוצר תחושות של חשש שעלולים ליצור חותם שלילי א..
קורס באנרגית אור הריפוי [ירושלים]
הקורס מיועד למעוניינים לטפל בעצמם בנושאים רגשיים, פיזיים, ומחלות. ולמעוניינים להיות מטפלים. מטרות הקורס: קבלת יכולת לטפל בעצמנו באמצעות אור הריפוי, במטרה להבריא את..
סדנת מודעות, הפגת מתח בטכניקת EFT [ירושלים]
בס"ד בסדנא נלמד להתחבר לרגשותינו וצרכינו, ולשפר את הקשר בינינו לבין עצמנו, שהוא הקשר החשוב והמשמעותי ביותר! על מנת לחוות שמחה ומימוש עצמי, מתוך איזון ובריאות, בגוף ו..
גופנפש עם נשמה [ירושלים]
דרך פרחי באך, רפואה הודית (איור-ודה), שיחות נפש, מדיוציות ודמיון מודרך ועוד כלים, אני עוזר למטופל-ת לחזור לבריאות, לשמחה, ולאמת הפנימית שלו-ה. אני עובד עם כל גיל, מק..
לגעת בא.מ.ת/קורס העצמה [ירושלים]
נתחבר אל עולמנו הפנימי שמכיל את האמונות מחשבות ותגובות,שיוצרים את המציאות שלנו.נדבר על כוח המחשבה, הדמיון והתקשורת עם התת מודע. נעבור תהליכי זיהוי ושינוי דפוסים ואמו..
המרכז לפיתוח כוח המחשבה [רעננה]
אימון תודעתי: בכח המחשבה - מסע פנימי אל תוך התודעה, שינוי בדפוסי חשיבה כמנוף לשינוי מציאות. דורית לשניק - מאמנת אישית ועיסקית מוסמכת. סדנה חווייתית שבמהלכה יו..
שבת עיון למשפחות [ירושלים]
שבת עיון בנושא: ירושלים- האם ייתכן חורבן בית שלישי? על שנאת חינם, אהבה וגאולה תתקיים בשבת פרשת דברים בתאריכים ג'-ד' אב (24-25.7) בבית הארחה בית וגן בירושלים. ביום..
כוח המחשבה [רעננה]
אימון תודעתי: בכח המחשבה - מסע פנימי אל תוך התודעה, שינוי בדפוסי חשיבה כמנוף לשינוי מציאות. דורית לשניק - מאמנת אישית ועיסקית מוסמכת. סדנה חווייתית שבמהלכה יו..
קורס תרגילי מוח [ירושלים]
סדנה המאפשרת שיפור הזרימה והאינטגרציה של המוח על ידי תנועות עדינות המבוצעות תוך קשב ושימת לב לתחושותינו. המשתתפים לומדים להפוך קשיים לאתגרים ולהזדמנויות, לקבוע לעצמ..
בשבילייך: מסעות מודעות נשית בטבע [רמת גן]
בשבילייך הינו מיזם נשי היוצא למסעות של יומיים בטבע ומשלב סדנאות התבוננות עצמית , שהות בטבע והליכה במסלולים מתונים. ההתבוננות נערכת בנופים המאפשרים שקט, חיבור פני..


  שלחו הודעה
ל

*

*

*