מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד מודעות עצמית בהרצליה

הרצליה

מודעות עצמית

- נמצאו 15 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

קורס מבוא למשחק - דור סדנאות [תל יצחק]

קורס מבוא למשחק, בהנחיית הבמאי דור פלס. משך הקורס הוא כ - 3 חודשים. הקורס מתקיים בקיבוץ תל יצחק שבשרון. בתקופות חשוכות קורונה וסגר הפעילות תעבור ל"zoom" באותן ימי..

סדנאות למודעות עצמית בהרצליה – נתיב הלב [הרצליה]

השינוי הוא הקבוע - והקבוע הוא המשתנה היחסי והתמידי, זה המוטו שאני מאמינה ומוביל את הדרך שלי. תתרכזו בהתקדמות המנטלית שלכם, היא זו שתשפיע על כל גורם בכל זמן ומקום שתה..
נומרולוגיה קרמאטית [הרצליה]
קורס נומרולוגיה קרמאטית בהנחיית תמר זוהר שיר מסע קסום של גלויים מרתקים דרך העולם המסתורי של המספרים. הקורס מקנה מיומנות מקצועית לאבחון נומרולוגי בנושאים: קוד המספרי..
לצמוח עם הכעס - סדנה לניהול כעסים במכון שינוי [הרצליה]
מותר לכעוס, אבל תלוי איך... תפקיד הכעס לגרום לשינוי רצוי, אבל כמעט תמיד הוא אינו ממלא את ייעודו. להתפרצויות כעס ולהתקפי זעם השפעה שלילית, ואף הרסנית, על חיי הפרט והס..
סדנא למיסטיקה מודעות וקבלה [הרצליה]
סדנא למשך 6 חודשים בכל תחומי המיסטיקה על פי הקבלה: זוגיות גלגולי נשמות, ספירולוגיה, הילות, עב שמות ועוד'. באוירה בתית ואישית הסדנא תעניק התפתחות אישית הרחבת אופקים י..
הרזיה ללא דיאטה [הרצליה]
ללא ספירת קלוריות, ללא שקילה. די לרגשי האשם ולאכילה מפצה! יחד נבחן דפוסים ואמונות המגבילות המובילים לעודף המשקל. נקבל כלים מגוונים ומעשיים לעבודה פרטנית. ניצור ונטמ..
סדנא ליחסי אנוש באופן פרטני-אימון אישי [הרצליה]
8 מפגשים. הסדנא מתקיימת בקבוצה, או באופן פרטני - אימון אישי. נלמד להכיר אספקטים שונים הקשורים לתקשורת בין אישית ותוך אישית, ועל ידי כך נלמד גם להכיר יותר טוב עצמנו ב..
סדנת המפתחות לשפע והצלחה [הרצליה]
מגיע לכם לחיות טוב יותר בואו לקבל את המפתחות לסודות השפע וההצלחה והעצימו את עצמכם. זוהי הזדמנות המסייעת לכם לממש את חלומותיכם, קראו הלאה כדי לדעת מה נותנת לכם הסד..
אימון אישי לדיאטה ושינוי הרגלי אכילה [הרצליה]
עבודה פרטנית עם מטופל הכוללת פגישה שבועית וניטור יומי טלפוני כדי לפתור את כל הסיבות שגורמות לחוסר יכולת להיות בשליטה עצמית לגבי התזונה. מתי אני אוכל כשאני עייף, כוע..
מועדון נערות [הרצליה]
מיועד לנערות בגילאי 13 עד 16 העובדות בקבוצות על פי שכבות גיל. הפעילות מתקיימת אחת לשבוע ובנויה מסדנאות במגוון רחב של נושאים החל מהעצמה אישית, חיזוק בטחון עצמי, תזונה..
טיפול רגשי באמנות [הרצליה]
טיפול באמנות משלב בין טיפול פסיכולוגי לבין פיתוח היצירתיות והעשרת העולם של המטופל בדרכי התמודדות חדשות. הטיפול מיועד לילדים ובוגרים, הנתקלים במהלך היום-יום בקשיי הפו..
לאכול את הכול ולרדת בגדול [הרצליה]
מהיום אפשר לאכול הכל – ולרדת בגדול! שיטה חדשה לירידה במשקל – B-Yoga תאפשר לכם להוריד את הקילוגרמים המיותרים, ולשמור על משקל תקין ללא דיאטה ובלי חומרים! נגמרו הימים ה..
המח תדרי ריפוי - חוג התפתחות אישית [הרצליה]
חוג, 10 שיעורים בתחום רפואת "תדרי מוח" מטרות: * הבנת קשרי מח–גוף כשיטת טיפול. המח כמשדר ראשי למערכות הגוף. * היכרות עם תדרי ריפוי האוניברסלים תוך חידוד קליטה על..
מודעות עצמית - סדנה להעצמה והתפתחות אישית [הרצליה]
8 מפגשים. הסדנא מתקיימת בקבוצה, או באופן פרטני-אימון אישי. בסדנא נלמד להכיר יותר טוב את עצמנו ע''י מתן דגש לתחומים הבאים: מיומנויות וכלים שישפרו את התקשורת הבינאישית..
התפתחות אישית דרך מדיטציה ודמיון מודרך [הרצליה]
סדנא בת 10 מפגשים של כשעה וחצי כל אחד, תיקח אותנו דרך הרפיה עמוקה אל מסע בדמיון מודרך וגילוי האוצר הפנימי החבוי בכל אחד מאיתנו. בעזרת כלי עוצמתי זה נפגוש את המדריך ה..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*