מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד מודעות עצמית באיזור הדרום

הדרום

מודעות עצמית

- נמצאו 13 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

תהליך כתיבה ממוקד בדרך לחיזוק האישיות [אשדוד]

תהליך כתיבה אישי ממוקד באוירה חיובית ומאתגרת, ביחידים או קבוצות. שיפור היכולת לבטוי אישי ומדוייק, זיהוי הקול הפנימי. חיבור לכוחות היצירתיים ותחושת שחרור כלפי העולם. ..

קורס תיקשור בקליניקה "אוליסטי" אולי לוי [באר שבע]

סדנה חווייתית וייחודית לפיתוח היכולת לתקשר. הסדנה מלווה בעבודת מודעות אישית ומאפשרת ללמוד לקבל תשובות לשאלות, ולקצר תהליכים. הסדנא כוללת את הנושאים הבאים: 1. חיבור א..
הכשרת יועצים אנרגטים של אושו | מודל 3 [שיטים]
חלק 3- כישורי הייעוץ האנרגטי מודל 3 להכשרת יועצי האנרגיה של אושו מיועד לכל מי שהשלים את ההכשרה בשני המודלים הקודמים. אנו נשתמש במפת הצ'אקרות שכבר הוכשרנו בה. מודל 3..
אהבת אמת | מרץ באשרם במדבר [שיטים]
התעוררות התודעה לעצמה נקדש את סוף השבוע לשיחות והתבוננות עם המורה קרטאר. בסדנה נבחן את תפיסת עולמנו, את אמונותינו ואת הכמיהה למימושנו. הזמנה לעצור ולהתבונן אל מקור ..
מכוחניות לעוצמה | גילוי האונטיות - אהלן אהלן הפקות [שיטים]
קיים הבדל גדול בין עוצמה לבין כוח והבדל גדול עוד יותר בין כוח לחוכמה. סדנת "מכוחניות לעוצמה" מיועדת להביא מודעות למשחקי הכוח אליהם אנו נגררים לעיתים קרובות ואיך למעש..
אהבת אמת- ריטריט שתיקה עם קרטאר [שיטים]
התעוררות התודעה לעצמה. נקדש את סוף השבוע לשיחות והתבוננות עם המורה קרטאר. בסדנה נבחן את תפיסת עולמנו, את אמונותינו ואת הכמיהה למימושנו.
רפואה סינית ושיאצו [באר שבע]
הפגישה עם המטופל/ת מתקיימת באווירה נינוחה, בה אנו מנסים לזהות את מקור הכאב/חוסר האיזון, דרך שיחה על דפוסים, אורח חיים והרגלים, בדיקת דופק המטופל ואבחון פיזי. בטיפול ..
סדנת קשב וגילוי- פסטיבל חגיגה בשבועות [הערבה]
במסגרת פסטיבל "חגיגה" בשיטים מפגש של חוויה ותשומת לב בתנועה, דמיון, מגע, משחק וביטוי אישי. נפתח פתח להבאת איכויות מדיטטיביות אל היום- יום ולהעמקת המגע עם מקורות היצ..
בחזרה אל הלב - סדנת נשימה אהבה ומדיטציה במדבר [שיטים]
Back To the Heart חזרה אל הלב סדנת ריברסינג, אהבה ומדיטציה עם קרן ברס סופ"ש חמישי עד שבת באשרם במדבר
סדנה לריפוי הילד הפנימי [גדרה]
סדנה חויתית לריפוי "הילד הפנימי". במהלך הסדנה נתוודע אל "הילד הפנימי" שבנו, נכיר אותו ונלמד להאזין לו ולדאוג לצרכיו, שהם בעצם צרכינו הכמוסים ביותר (שלעתים אף אנו אינ..
סדנת מודעות לנערות [בת הדר]
כנערות ישנם אינספור לחצים להתמודד עימם. לחצים לימודיים, חברתיים, בעיות ומתחים מסוגים שונים, לחצים הקשורים במראה, דמוי גוף ועוד.... אפשר גם אחרת! אפשר ללמוד להתמודד ע..
זמן אדמה [מיתר]
אם גם אתם חשים צורך בהנחיה אחרת, זקנה, יודעת והרמונית יותר, אתם מוזמנים לזמן אדמה: מפגש דו-חודשי עם "אבן אדומה מנוקדת"- רוח של שאמן המתוקשרת ע"י המדיום דב טרובניק, מ..
קבוצת פסיכודרמה [ניצנים]
קבוצה תהליכית שתעסוק בעיבוד תכנים שונים באמצעות פסיכודרמה. פסיכודרמה הינה גישה טיפולית חוויתית שמפתחת יצירתיות וספונטאניות ומאפשרת להתנסות בתקשורת בין אישית ותוך איש..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*