מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד מודעות בכפר סבא

כפר סבא

מודעות

- נמצאו 12 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה
קורס בכירולוגיה פסיכודיאגנוסטית עפי דר. הולצמן [כפר סבא]
קורס איבחון עפ"י קריאת כף היד המקנה כלים להבנת האישיות ומניעיה לפי מבנה האישיות, תהליכי ההתפתחות, יחסים עם ההורים בילדות, זיהוי טראומות וכיצד אלו משפיעים על התנהגותו..

שרית סלאי-קדוש מדברת אהבה [כפר סבא]
אני יודעת מילים. אני חשה מתי הן "חיות" או "מתות". מתי הן נובעות מתוך חוויה פנימית ומתי הן מדוקלמות ומצוטטות. עבורי, לא רק שהן בוראות מציאות, הן גם סוג של "מזון", המח..
דרך האמן – הדרך לשחרר את היצירתיות שלך [כפר סבא]
אני מזמינה אותך להצטרף לקבוצה אינטימית, ויחד נעבור את התהליך המרתק שבו בעזרת כתיבה, תרגילים, החוויה הקבוצתית וגם בילוי לבד מגלים את היצירתיות שנמצאת בכל אחת מאיתנו, ..
אסטרולוגיה, גוף-נפש-רוח []
אסטרולגיה רואה את האדם כמכלול, על כל רבדיו גוף-נפש-רוח זהו כלי מעשי ורוחני כאחד להבנת נפש האדם. כלי להשגת מודעות על מבנה האישיות ודפוסי ההתנהגות, העצמי והיחס עם הסב..
מהו אושר? מודעות עצמית באמצעות הגוף [כפר סבא]
מהו אושר? תחושה מתוקה וחמקמקה, אותה כולנו מחפשים. לך, כמו לכל אדם, יש זכות לאושר ולמימוש. בך, כמו בכל אדם, יש ניצוץ נפלא הראוי להתגלות ולהתבטא. אני מזמינה אותך לדרך ..
שאדו יוגה עם ניב דור-כהן בכפר-סבא [כפר סבא]
תרגול ממוקד, מעמיק ומאתגר היוצר זרימה אנרגתית והעצמה של אנרגיית החיים (פראנה). באסכולת ה"שאדו" נעשה שימוש ב 108 הצמתים האנרגטיים בגוף ובנעילות (בנדהות), בדפוסי תנועה..
מעגל נשים [כפר סבא]
חוג מעגל נשים להתפתחות והעצמה אישית ורוחנית. מדיטציות ותרגילי התפתחות בשיטה ייחודית וחוויתית חוג מרתק המלמד את סודות החיים והיקום באווירה חמימה ואינטימית.בואו להכניס..
אור איזון ואהבה קורס למודעות וצמיחה רוחנית [כפר סבא]
האם את/ה מחפש/ת שינוי?האם את/ה מחפש/ת צמיחה? האם את/ה מחפש/ת את האיזון המושלם? האם את/ה מוכן להתחבר אל צנור השפע של המקור הכל יכול? תוכל/י למצוא כל זאת בקורס חוויתי ..
שפע - שלושה מפגשים רבי עוצמה לפתיחת זרימת השפע [כפר סבא]
" בקש ויינתן לך " - סדנת שפע • הסדנה מתמקדת בתפישה ש"שפע" הינו מאגר אינסופי של אפשרויות המצויות לרשות כל אחד מאיתנו ! • יש יותר כסף בעולם מאשר נוכל אי פעם לבזבז......
Make a Difference - הסדנא להתפתחות אישית [כפר סבא]
החיים מפגישים אותנו עם אין סוף אתגרים... ה"אופי" שלנו מכתיב את דרך התגובה למשימות החיים, האם דרך פעולה זו היא הטובה ביותר עבורנו ועבור אהובי ליבנו? מדוע יש פער בין ..
חשיבה חיובית [כפר סבא]
הסדנא נותנת כלים לשיפור איכות חיים. נלמד שאנחנו יוצרים את מציאות חיינו ע"י המחשבות שלנו. כשאנחנו משנים את מחשבותינו אנחנו יכולים לשחרר מקומות תקועים בחיינו כמו: בריא..
נשים מגלות את עצמן כדי לעשות ולהשפיע [כפר סבא]
בואי להיפגש עם עוצמתך הנשית - כדי לפעול בדרך אחרת! נפתחת קבוצה לנשים, להכרות מעמיקה עם האנרגיה הנשית, כדי להפכה לכלי יצירה, עשייה והשפעה חברתית. הקבוצה תעבוד בדרך יצ..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*