מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד מודעות באיזור ירושלים והסביבה

ירושלים והסביבה

מודעות

- נמצאו 11 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה
אל החופש [ירושלים]
מעגלי תמיכה לאנשים בתהליכי שינויי. מעגל מעצים. תומך ומעודד,לאלו שכבר העזו ולמתלבטים. בהנחית מטפלת מוסמכת לנשימה מודעת ומעגלית. מנחת קבוצות בנושא זוגיות ומאמנת אישית..

*הדרך לאור* - כח המילה - אברא כדברא [מכבים רעות]
הדרך לאור - קורסים לריפוי, מדיטציה, דמיון מודרך במרכז במודיעין/ ראשל"צ אני מעבירה קורסים של ריפוי במעגלי החיים במטרה להגיע לריפוי מכאבים/ וירוסים וכד' הקורס מתמקד בה..
סדנאות מודעות [מודיעין]
המפגשים הם מפגשי מודעות המיועדים לאנשים שנפשם כמהה להכרות עצמית, התבוננות עצמית, קבלת זויות ראייה, נקודות מבט ותפיסות חדשות על החיים. כל זה מתוך כוונה ליצור שינוי ממ..
מרחבים - הבית הירושלמי לפסיכודרמה [ירושלים]
פסיכודרמה קבוצתית ואינדבידואלית. הפסיכודרמה הינה שיטת טיפול המשלבת יצירתיות, ספונטניות ופעולה דרמטית. זו שיטה טיפולית חוויתית המאפשרת למשתתף להציג את עולמו הפנימי בט..
BMC® ויוגה - אנטומייה חווייתית של מערכת הנוזלים [ירושלים]
•שיעור יוגה שיתמקד בהפנמה חווייתית של מערכת הנוזלים, והשפעתם על איכויות התנועה והתרגול. •סקירה של התפקוד, מערכות היחסים וה"תודעה" של הנוזלים השונים: דם, נוזל לימפטי,..
דרך הלב - יעוץ והדרכה הוליסטים [ירושלים]
ייעוץ והדרכה אישיים בתחומי החיים השונים (בריאות, זוגיות, פרנסה לימודים וכו') באמצעות תקשור ומודעות. את היעוץ ניתן לקבל באמצעות הטלפון ובמידת הרצון והצורך באמצעות פ..
חיפוש אחר המופלא - הרצאת מבוא לדרך הרביעית [ירושלים]
הרצאה המציגה את הרעיונות המרכזיים עליהם בנויה הדרך הרביעית, המוכרת במערב תודות לג.א. גורדייף. הדרך מציעה מסלול של הכרת האדם את עצמו ואת היקום בו הוא חי ויציאה מהכלא ..
טיפול אומגה O.P.M מפגש אישי עם עצמך! [מודיעין]
בואי למפגש אישי עם עצמך, תכירי את עצמך מחדש! אומגה O.P.M - טיפול המביא אותך למקום המיטבי שלך האצת תהליכים, אימון לדרך חדשה ובריאה. בעזרת טיפול האומגה O.P.M נצליח י..
'חיפוש אחר המופלא' - הרצאת מבוא לדרך הרביעית [ירושלים]
הדרך הרביעית, אשר הובאה למערב על ידי ג. א. גורדייף, מגדירה את האדם כישות בלתי שלמה. מידי יום מוצא הוא את עצמו מול התמודדויות שונות ומגוונות, ומול לצורך לפתח איכויות..
יוגה ותנועה לילדים בשילוב כלי נגינה [מודיעין]
מפתח את יכולת הקשב והריכוז, משפר יכולת מיקוד, התמדה וסובלנות. במהלך השיעורים ישלב המנחה נגינה בכלים שונים, תנועה ודמיון מודרך.
סדנת תטא הילינג יסוד [ירושלים]
סדנת תטא הילינג יסוד עם דאפי - החיים הופכים לקסם והקסם הופך לדרך-חיים! במהלך שלושת ימי הסדנא נלמד להעביר את גלי המוח למצב "תטא", באמצעות תהליך מדיטטיבי מהנה ורב עוצמ..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*