מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד מדיטציה בתל אביב

תל אביב

מדיטציה

- נמצאו 29 תוצאות | עמוד 1 מתוך 2       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
מדלן אינטואיציית הלב - קבוצת תרגול מדיטציות [חולון]
בקבוצה נתרגל מדיטציות מסוגים שונים: מיינדפולנס (קשיבות ונוכחות ברגע הזה ללא שיפוט). דמיון מודרך בנושאים מגוונים: העצמה/ ריפוי/ פתיחת הלב/ העלאת תדר אנרגטי ועוד. דמי..

מדיטציה התבוננות פנימית ותרגול בעזרת דמיון מודרך [תל אביב]
לימוד מדיטציה לשם הכרות והבנת העצמי, לשם שיפור היכולות האישיות, לאיזון ורגיעה ופיתוח יכולת תיקשור
אומנות החיים- קח נשימה ו... תתחיל חיות. [תל אביב]
אגודת אומנות החיים, (Art of Living), מעבירה סדנאות וקורסים בנושאים שונים הקשורים בהתפתחות אישית. לאחרונה יצאנו בתוכניות לקהלים שונים שתכליתם להביא לחווית אמת ושקט בח..
מדיטציה - סדנת זמדיטיישן [תל אביב]
סדנת מדיטציה ומודעות עצמית. מדיטציה שאותה למדתי בהודו בריטריט. המדיטציה כוללת מנטרות והמשתתף מקבל כלים כיצד להתרכז וכיצד להתמודד עם המחשבות והדאגות שכל הזמן צצות וע..
קונדליני יוגה [תל אביב]
בסטודיו בלב תל-אביב מועברים מספר שיעורים שבועיים של קונדליני יוגה ומדיטציה. קונדליני יוגה היא יוגה דינמית שמעירה את המודעות שלנו. היא משתמשת בסדרות של תנוחות ותנועו..
coaching מעגל התפתחות אישית [תל אביב]
מפגש שבועי למי שרוצה להמשיך את ההתפתחות שלו כבן אדם לקראת היותו מלא חיות, שלם, אוהב, אותנטי, רגיש ורוחני. המפגש מתחיל במדיטציה מונחית, מוסיקה, תנועה או שקט. נושא עול..
קורס מדיטציה "מיתה במודעות" - בודהיזם טיבטי [תל אביב]
קורס מדיטציה "מיתה במודעות" - פְּהוֹוָה - בהנחיית המורה הבודהיסטי לאמה אולה נידהל 31 - 27 ינואר 2010 מיקום: אתר מצוקי דרגות, ים המלח הקורס יפתח ביום רביעי, 27 ב..
קורסים סדנאות, ערבי מדיטציה [תל אביב]
רונה לורי שבא, מנחה סדנאות, סופרת ומתקשרת ימי שלישי נערכים מפגשי הסוד לקהל הפתוח קורס תיקשור נפתחת קבוצה חדשה
יוגה - יוגת הלב הטיבטית [תל אביב]
יוגת הלב הטיבטית סדרה מס' 4 – חמש הרוחות מוגשת על ידי דבורה צביאלי ומאיה גרוס סדנת יוגה טיבטית על פי מקורות עתיקים, אסנה פרניאמה מדיטציה, תרגול אנרגטי בעל השפעות ע..
מדיטציה מעשית [תל אביב]
הקורסים והמפגשים משלבים הרצאה מרתקת על הפילוסופיה של המזרח הרחוק יחד עם התנסות חווייתית בטכניקות פרקטיות של מדיטציה, דמיון מודרך ותרגילי הרפיה. המדיטציה מסייעת לכל ..
מפגשי נשים [תל אביב]
אם את מרגישה שיש משהו מעבר, משהו שמחכה שתגלי אותו, את מוזמנת למפגשי חקירה ולמידה משותפת שמטרתם לפרוץ את המעגלים המוכרים, להעיז להיות מי שאת באמת ולפרוח!
הזמנה למסע - מפגשי מודעות ומדיטציה [תל אביב]
מפגשי מדיטציה ועבודה פנימית דברים פשוטים שלא לימדו אותי...
תפארת גופא - יוגה יהודית לנשים [תל אביב]
תפארת גופא, הינה יוגה יהודית לנשים, המבקשת לפנות אל הגוף והנפש מתוך תפיסות הקבלה, החסידות ולימוד הבעל שם טוב. בתפארת גופא, כמו בקבלה, הגוף והנפש נתפסים כיחידה אחת, א..
סדנאת הכרות עם עולם הדמיון המודרך [תל אביב]
סדנא קבוצתית להכרות עם עולם הדמיון המודרך. הקניית מיומנויות להרגעות נפשית ופיסית, פיתוח מודעות עצמית וסביבתית, הכוונת החיים והתמודדות עם אתגרים. הסדנא תתקיים בראש הע..
סדנת יוגה [תל אביב]
זוהי הזמנה לסדנת יוגה נעסוק במדיטציה, בתרגול אשטנגה ויניאסה יוגה, ובכתבי האופנישאד. הסדנה תתקיים ב"חץ בשקט" (ליד מצפה רמון). אימון דינאמי וזורם בקבוצה קטנה עם אווי..


  שלחו הודעה
ל

*

*

*