מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד כתיבה ספרות ושירה ברמת גן

רמת גן

כתיבה ספרות ושירה

- נמצאו 11 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

סדנת הכתיבה של עינת יקיר ומשה עזוז *און ליין* []

כותבים סיפורים קצרים? שירים? אתם מוזמנים לבוא ולקבל מאתנו חוות דעת בונה ומקצועית. בנוסף, נתנסה בתרגילי כתיבה יצירתיים, נקרא יחד ביצירות ספרות מרכזיות, ו"נחיה ספרות..

סדנת כתיבה יוצרת- בהנחיית חן ישראלי [תל אביב]

יש לכם מה להגיד? יש לכם סיפור לספר? בואו לפתוח את הלב בלי חשש בסדנת כתיבה יוצרת ייחודית ומהנה. הכתיבה היא אמנות וכל סיפור הוא מעניין, בואו ללמוד איך כותבים אותו. בעז..

מפגשי כתיבה, ספרות ושירה – בהנחיית סמדר שרת [אשדוד]

תצליחו לפרוץ בתבונה את הגבולות האישיים שלכם ככותבים, תלמדו לקחת אחריות על התוצרים המקוריים ותחזקו את היכולת להביט בעצמכם וביוצרים הנוספים. למידע על המפגשים היכנסו.
מרעיון לסיפור- סדנת כתיבה למתחילים עם איילה קורקוס [רמת גן]
אנשים כותבים כדי להסביר לעצמם את העולם החיצוני והפנימי. חווית הכתיבה היא תמיד מקפצה להעצמה אישית. אני מזמינה אותך להצטרף למסע לעולם חדש ומרגש בו תממש הזדמנות לפגוש א..
חדרי העבודה של המשוררים הסופיים [תל אביב]
האסלאם המסורתי לשירה ולמשוררים כפי שהוא מופיע בסוÌרÈת המשוÉררים שבקוראן, נברר את יחסו השלילי של מוחמד כלפיהם, ננסה להבין את עמדת ההתנצלות ואת רגשי האשמה של המשורר המ..
קטעי שירת העידן החדש ופרוזה - מפרי עטי [תל אביב]
בת שבע מקריאה שירה וספרות מפרי עטה, על חזרון בעידן החדש, אהבה ויחסים בין בני אדם ובין בני אדם והיקום.
דרך הסיפור - ביבליותרפיה [רמת גן]
מפגש אישי-חוויתי עם סיפורים, שירים ואגדות. הביבליותרפיה - דרך הסיפור היא דרך יחודית לגעת, לבחון ולמצוא פתרונות למצבים שונים בחיים - והכל בליווי אישי בשיטה יצירתית ומ..
לכתוב מהבטן - סדנא לכתיבה אינטואיטיבית [רמת גן]
בואו לכתוב עם האינטואיציה, באופן ספונטאני, אסוציאטיבי, בזרימה מהבטן... לגלות את עצמכם בין המילים... המפגש כולל מסע אל תוך מסתורי הכתיבה האינטואיטיבית והיכרות עם הכת..
קסם המילים - סדנת כתיבה באווירה אחרת [תל אביב]
אתם עומדים לצאת למסע – ואתם תחליטו לאן. לאשראם בהודו, לארמון במרוקו, לשנות השישים בבריטניה או לתחנה המרכזית הישנה בתל אביב. לא צריך לקחת תרמיל או נעלי הליכה, רק דף..
סדנה מרתקת לכתיבה יוצרת - בהנחיית דודו בוסי [רמת גן]
הסדנה, המיועדת למתחילים, היא מקצועית ואינטימית. המשתתפים יונחו כיצד לתרגם חוויה אישית לכתיבה ספרותית הנשענת על דמיון ואינטואיציה. ילמדו מהי דמות, כיצד לאפיינה ולפת..
קריאה בקול ככלי פרשני [תל אביב]
סדנת קריאה בקול, ככלי להבנות נוספות של טקסט ספרותי. הדינמיקה בין התחביר לבין הטור השירי : ה"לבנים" שמהן מורכבת החוויה לאוזן - אופציות שמתגלות מחלוקות שונות של זמן: ..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*