מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד כתיבה ספרות ושירה באיזור חיפה והצפון

חיפה והצפון

כתיבה ספרות ושירה

- נמצאו 7 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

כתיבה יוצרת ועריכה לאור - שקד שפירא [קריית חיים]

סדנה כתיבה יוצרת ועריכה – בהנחיית שקד שפירא כולל פגישות אישיות לעריכה וקידום הוצאה לאור. (שירים, סיפורים, זיכרונות ויומנים). עריכת ספרי ילדים ויעוץ אמנותי לאיורי..

מפגשי כתיבה יוצרת לנוער בכרמיאל – קטי פישר [כרמיאל]

בואו ללמוד כתיבה, להעמיק במה שאתם רוצים להעביר ולבטא את עצמכם בכתב. אם אתם רוצים לשפר את יכולת הכתיבה שלכם, הסדנה מתאימה ובנויה במיוחד בשבילכם. לפרטים על המפגשים, הי..

סדנאות כתיבה ספרותית בכרמיאל – בהנחיית קטי פישר [כרמיאל]

אתם מוזמנים להצטרף לסדנאות בהן תוכלו ליצור ולבטא את עצמכם באמצעות הכתיבה. התכנים והיצירות שתתמקדו בהם יותאמו עבורכם אישית ותוכלו להתקדם לפי הקצב האישי שלכם. בואו לכת..
קורסים לכתיבת ביוגרפיות [חיפה]
הקורס לכתיבת ביוגרפיות מיועד לשוחרי כתיבה הנעדרי ניסיון כתיבה קודם. הקורס נועד להעניק כלים לאלו המבקשים לכתוב את קורות חייהם, או לאלו הרוצים לכתוב ביוגרפיה של אדם קר..
סדנא להקראה משירי משוררים [עמק יזרעאל]
סדנא חוויתית וייחודית להקראה והתבוננות במשוררים ויצירותיהם, מן הארץ והעולם בני כל התרבויות והזמנים. במהלך המפגשים ניתנת הזדמנות גם למשתתפים כותבים, להציג מיצירותיהם...
סדנאות כתיבה במרכז פנימהחוצה [זכרון יעקב]
סדנאות כתיבה יוצרת: אם ברצונך לפתח גישה לביטוי היופי של הנשמה באמצעות כתיבה, הגעת למקום הנכון... שירה, פרוזה, הגות או כתיבה מסוג לא ידוע: כל כלי מתאים לביטוי אותו מע..
תכנית להכשרת מחזאים [חיפה]
התכנית להכשרת מחזאים מציעה לך היוצר/ת המעוניין/ת להתמחות בכתיבה לתיאטרון, תכנית המשלבת לימודים, יצירה ומימוש בימתי ליצירותיך. תכנית הלימודים כוללת הקנייה שיטתית של..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*