מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד כתיבה ספרות ושירה

 איפה אני 

כתיבה ספרות ושירה

- נמצאו 7 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

כותבים ויוצרים בתהליך אישי באשדוד – בהדרכת סמד... [אשדוד]

הכתיבה נוצרת באופן אינטואיטיבי המאפשר להתיר את הקשרים, במקומות שאתם נתקלים במחסום שנוצר מהאני הפנימי. תצליחו להתמודד עם עצמכם, ליהנות מתחושת השחרור שתרגישו ובאמצעותה..

הנחיה אישית וליווי בכתיבת ספר או יצירה דרמטית... [תל אביב]

יש לכם רעיון מבריק לספר מחזה או תסריט? רוצים לכתוב את הסיפור האישי שלכם, אבל אתם לא יודעים איך להתחיל לכתוב? איך לארגן את החומר? איך ליצור עלילה מרתקת ואיך להמשיך ל..

קורס כתיבה יוצרת דיגיטלי אונליין עם יוספה אבן שושן []

"מרעיון לסיפור" קורס דיגיטלי אונליין קצר וממוקד שמלמד צעד צעד איך לכתוב, להפוך רגעים לסיפורים ואיך לחבר אוסף של רגעים לעלילה מרתקת, בשיטה שמתגברת על עכבות וחסמי כתי..

מפגשי כתיבה, ספרות ושירה – בהנחיית סמדר שרת [אשדוד]

תצליחו לפרוץ בתבונה את הגבולות האישיים שלכם ככותבים, תלמדו לקחת אחריות על התוצרים המקוריים ותחזקו את היכולת להביט בעצמכם וביוצרים הנוספים. למידע על המפגשים היכנסו.
סדנת הכתיבה של עינת יקיר ומשה עזוז *און ליין* []
כותבים סיפורים קצרים? שירים? אתם מוזמנים לבוא ולקבל מאתנו חוות דעת בונה ומקצועית. בנוסף, נתנסה בתרגילי כתיבה יצירתיים, נקרא יחד ביצירות ספרות מרכזיות, ו"נחיה ספרות..
סדנת כתיבה והלחנת שירים - בהנחיית עוז צויק [כפר יונה]
הראש מתפוצץ מרוב רעיונות אבל אתם לא יודעים איך להפוך אותם לשיר של ממש? אם כן, הסדנה הזו היא בדיוק בשבילכם. אתם מוזמנים לסדנת כתיבה והלחנת שירים, בה תקבלו את הכלים לה..
מרעיון לסיפור- סדנת כתיבה למתחילים עם איילה קורקוס [רמת גן]
אנשים כותבים כדי להסביר לעצמם את העולם החיצוני והפנימי. חווית הכתיבה היא תמיד מקפצה להעצמה אישית. אני מזמינה אותך להצטרף למסע לעולם חדש ומרגש בו תממש הזדמנות לפגוש א..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*