מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד כדורגל

 איפה אני 

כדורגל

- נמצאו 7 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

מועדון כדורגל רימון - פרדס חנה - גבעת עדה ... [פרדס חנה כרכור]

מועדון כדורגל רימון - חוגי כדורגל להעצמה וחינוך לערכים. אנו מלמדים את יסודות הכדורגל בקבוצות קטנות, דבר המאפשר מקסימום זמן משחק לכל ילד ותשומת לב מלאה של המאמן. אנו ..

גילגול - חוג כדורגל לכל הגילאים בפריסה ארצית [כפר סבא]

מועדון הכדורגל גיל-גול מפעיל חוגים וקבוצות כדורגל בכל רחבי הארץ!! אצלנו ילדכם לקבלו יחסי אישי, חיזוק הביטחון והדימוי העצמי, שיפור היכולות החברתיות והרבה מאוד כלים מק..

חוגי כדורגל בפתח תקווה - המרכז לאימוני כדורגל... [פתח תקוה]

במרכז לאימוני כדורגל PFT בפתח תקווה אנו מתמחים בלימוד יסודות הכדורגל עם דגש על פיתוח מיומנויות חברתיות. לימוד ותרגול יסודות- טכניקה, קאורדינציה, תנועה וחוקי משחק הכ..

מחנה האימונים של המרכז לאימוני כדרוגל PFT []

מטרת העל של מחנה האימונים שלנו הוא להכין את השחקן בצורה הטובה ביותר לקראת עונת המשחקים הבאה, לתת לשחקנים הצעירים את האפשרות להתאמן אצל בכירי המאמנים, ולהיחשף בפני א..

חוגי כדורגל בלוד - המרכז לאימוני כדורגל PFT [לוד]

במרכז לאימוני כדורגל PFT בלוד והסביבה אנו מתמחים בלימוד יסודות הכדורגל עם דגש על פיתוח מיומנויות חברתיות. לימוד ותרגול יסודות- טכניקה, קאורדינציה, תנועה וחוקי משחק ..
ריבאק- האקדמיה לכדורגל בבית ספר האמריקאי באבן יהוד... [אבן יהודה]
ב"ריבאק האקדמיה לכדורגל" - המשימה שלנו, היא לספק לספורטאים הצעירים כלים לשיפור המיומנות, הטקטיקה, הטכניקה והבנתם את המשחק ברמה האישית וכחלק מקבוצה, תוך בניית אמון בע..
משחקי כדור כדורגל [תל אביב]
חוג יסודות התנועה המתמקד במשחקי כדור. החוג מקנה לילדים את יסודות התנועה במרחב יחד עם פיתוח יכולות של מוטוריקה גסה כמו: תיאום עין-יד, תיאום עין -רגל, תנועה במרחב איש..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*