מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד טניס שולחן

 איפה אני 

טניס שולחן

- נמצאו 7 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

רוגובוי - שיעורים פרטים בטניס שולחן ממורה אקדמ... [נתניה]

שיעורים פרטים בטניס שולחן ממורה אקדמאי עם ניסיון של 20 שנה במקצוע. משתתף בליגת על לבוגרים. שיעורים מתקיימים בבית הלקוח או במכון ספורט. פיתוח מיומנויות של זריזות ומה..

חוגי טניס שולחן ברמת גן בהדרכת הדר מאירי [רמת גן]

חוגי טניס שולחן ברחבי רמת גן לילדים, נוער ומבוגרים. מתאים לכל הגילאים ולכל הרמות. החוגים מועברים על ידי הדר מאירי – בעל ניסיון והדרכה של אלפי תלמידים. מדריך יחיד במי..
חוג טניס שולחן - מועדון בית"ר באר שבע [באר שבע]
אוהבים טניס שולחן? בואו לשחק כמו מקצוענים! בית הספר לטניס שולחן בהנהלת דני בלנרו מציע שיטת לימוד ייחודית במסגרת אישית ואף קבוצתית, באמצעות שיטת אימון חדשנית שנקראת "..
מועדון הטניס שולחן של הפועל עירוני נצרת-עילית [נצרת עילית]
- האימונים יתקיימו בבית הספר היסודי "גולן" אשר נמצא ליד חני סנטר. - את האימונים תעביר המאמנת אינגה יבורובסקי בעלת התואר המכובד "מסטר ספורט ברמה בינלאומית". - כל הצי..
חוגים לטניס שולחן-למתחילים, מתקדמים והשגיים [תל אביב]
חוגים למתחילים, מתקדמים והשגיים בטניס שולחן, במועדון טניס שולחן בבלי.
חוגי טניס שולחן למתחילים, מתקדמים והשגיים [רמת גן]
אגודת עוצמה רמת חן היא אלופת המדינה בטניס שולחן בשנתיים האחרונות. ב10 השנים האחרונות צמחו אצלנו 19 אלופי ישראל לגילים שונים.באגודה מתקימים אימונים לכל הרמות באוירה ר..
חוג טניס שולחן בהפועל רמת גן [רמת גן]
אגודת הפועל רמת גן מזמינים אתכם לחוג טניס שולחן. החוג יועבר על ידי רומן אלנסקי מאמן מוסמך שגידל מספר אלופים בארץ. החוג מתאים לבנים ובנות (מתחילים ומתקדמים) מכיתות א'..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*