מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד חוג-רובוטיקה

 איפה אני 

חוג-רובוטיקה

- נמצאו 6 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

מרכז להעשרת ילדים FeLiTa [רמת גן]

שיעורי הרובוטיקה נערכים על בסיס הערכות המתקדמות של לגו (WeDo 2, EV3), ארדואינו וחברות סיניות מובילות המייצרות ערכות חינוכיות לבניית מודלים פועלים של רובוטים. כמובן, ..

רובוטרוניקס - חוג אלקטרוניקה לילדים - משה צו... [קריית חיים]

החוג מיועד לילדים בכיתות ג'-ו' בחוג הילדים לומדים עקרונות באלקטרוניקה, ומיישמים את יסודותיה בעבודה בקבוצות קטנות ובפרוייקטים אישיים המותאמים לכל ילד. בחוג נכיר מושגי..
רובוטיקה - רשת קהילה ופנאי חולון [חולון]
יעדי התוכנית הם לעורר את הסקרנות האינטלקטואלית של התלמידים. להפגיש אותם עם עולמה המרתק של הרובוטיקה. חוג זה מעודד את פיתוח היצירתיות האישית והחשיבה המקורית בתחומי המ..
קייטנת מדעים בחנוכה - נס גדול היה כאן באאוריקה פאר... [נתניה]
בואו לבלות , ללמוד ולחוות בקייטנה, מהנה ובלתי נשכחת... מידי יום תחשפו לסדנאות ייחודיות רק לנו ! סדנת רובוטיקה, סדנת כימיה, איך טסים המטוסים, איזה נס גורם למטוס להישא..
חוג רובוטיקה לילדים ונוער [ירושלים]
חוג חוויתי לטיפוח חשיבה המצאתית תוך הקניית כלים מתחום ההנדסה והלוגיקה. בעזרת כלים אלו נידרש לפתרון בעיות תוך כדי עבודת צוות ושיתוף. בסופו של דבר נשאף להתמודד בתחרות ..
חוג רובוטיקה [תל אביב]
חוג רובוטיקה אשר בו הילדים לומדים לבנות ולתכנת רובוט. החוג נוגע דרך נושא הרובוטיקה בתחומי דעת נוספים כגון - מכניקה והנדסה, מתמטיקה, תכנות פיזיקה, אלקטרוניקה ועוד. בס..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*