מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד התפתחות אישית - שונות באיזור ירושלים והסביבה

ירושלים והסביבה

התפתחות אישית - שונות

- נמצאו 16 תוצאות | עמוד 1 מתוך 2       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
סדרת הרצאות לגיל הזהב [ירושלים]
סדרת הרצאות לגיל הזהב בשעות הבוקר מידי יום, מתאים לגימלאים וגימלאיות. סדרת הרצאות מעניינות וסוחפות במגוון נושאים. מרכז ת"א 2 הרצאות ליום הפסקה קצרה בין ההרצאות

מדיטציות עם תרפיית הקשת [ירושלים]
סדנה ללימוד טכניקות שונות של מדיטציה להגשמה עצמית לחיים טובים, שלווים ובריאים יותר. מדיטציה שם כולל שאוגד בתוכו מגוון רחב של טכניקות...דרך ריקוד, התבוננות, ריכוז, נ..
סדנאות לאור המגן דוד - רייקי יהודי [מודיעין]
סדנאות לאור המגן דוד - מסע קסום לעצמי ועוצמות לעצב את חיינו סדנא חוויתית להתחברות עם אנרגיה מרפאה ומשפיעה על כל מערכות החיינו. כולל מדיטציות, התנסויות בטיפולים, תהלי..
יצירת חיי - סדנת העצמה לנשים [צור הדסה]
בשימוש אומנות ליצור שינוי, לעצב את חיינו, ולהתגבר על מכשולים לפרטים: חמדת
סדנה חווייתית בעריכת טקסטים [מבשרת ציון]
בסדנה זו נלמד את יסודות הכתיבה הטובה מתוך עריכה מבנית, עריכה לשונית ועריכה ספרותית של טקסטים למיניהם. יחד נערוך טקסטים עיוניים וספרותיים, נקרא קריאה ביקורתית בכתביהם..
קורס שונה להתפתחות אישית/אילן ארבל [מבשרת ציון]
במהלך הקורס, שאורכו כשנה, נעבור תהליך של שיקוף עצמי, הגדרת מטרות ובניית מסלול של שינוי אישי. נקודת מבט מעמיקה ומתבוננת נפרשת בפני המשתתפים. בעזרת סולם להתפתחות הנפש,..
אסטרולוגיה - אבחון והנחיה בצבע [ירושלים]
אסטרולוגיה אוניברסלית - אבחון והנחיה בצבע, שיטה המגשימה את האמרה 'מעל כוכבים ומזלות'. 4מפות הלידה לכל אדם מראות את הטבעת הבריאה שנולדת איתה, וכיצד להתגשם בטוב - בארצ..
שנת יסוד באנתרופוסופיה - יום פתוח [ירושלים]
שנת יסוד באנתרופוסופיה מהווה בסיס הן להתפתחות אישית והן לרכישת כלים בהמשך בתחומים ישומיים: חינוך, אומנויות, חקלאות, מלאכות ועוד. הלימודים כוללים שיעורים עיוניים בנוש..
טיפול בקרניוסאקרל עם רעיה לייטון [ירושלים]
טיפול בקרניוסאקרל זה אומנות ההקשבה. הטיפול מבוסס על אימון הדדי ואמפטיה. המטרה להקשיב לתהליכים שקורים בגוף המטופל, ולאפשר לגוף המטופל להבריא ולאזן את עצמו. הטיפול ..
קריאה תלת מימדית [נווה שלום]
רוצה לקרוא פי 10 יותר מהר? רוצה להתכונן למבחן ברבע מהזמן? רוצה לפנות לעצמך זמן? או אתה פשוט אדם שיודע שהוא יכול יותר ורוצה ללמוד איך עושים את זה? ומה אם היינו אומרים..
סדנה תהליכית לשינוי וצמיחה - באימון ואומנויות [מבשרת ציון]
הסדנה מומלצת להעמקת המודעות האישית, לפיתוח הביטוי והיצירה, לתמיכה ושימור של תהליכי שינוי ושיפור היכולת לבחור נכון. בין התחומים בהם נעסוק: ניהול מערכות יחסים, העלאת ה..
סדנה להפחתת חרדת נהיגה [ירושלים]
סדנא להפחתת חרדת נהיגה ולנהיגה רגועה ובטוחה. נושאי הלימוד, אשר מועברים באמצעות הרצאות תיאורטיות ותרגול מעשי, כוללים בין היתר: שיפור תיאום במערך המוטוריקה הגסה ומערכ..
רפלקסולוגיה - טיפולים לריפוי ואיזון [ירושלים]
בואו להתרענן בטיפול רפלקסולוגי בזמן שלווה. במרכז זמן שלווה, אנו משלבים טיפולי רפלקסולוגיה עם איזון אנרגטי ברייקי, כדרך לריפוי שלם, אפקטיבי ומהנה. אתם מוזמנים לחוויית..
קורס קריאה תלת מימדית [נווה שלום]
קיימת אפשרות להשתמש במוח אחרת ולקרוא ספר שלם בשעה! בקורס קריאה 3D נלמד איך לעשות את זה באופן פרקטי.
קורס מוח אחד [ירושלים]
קורס מוח אחד עוסק בלימוד שיטת מוח אחד, וכן בהבנה והתפתחות אישית של האדם ושל האדם בהרמוניה עם סביבתו. בקורס נלמד לבדוק בשריר ותהליכי עבודה של מוח אחד וכן נלמד קריאת ת..


  שלחו הודעה
ל

*

*

*