מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד התפתחות אישית - שונות באיזור הדרום

הדרום

התפתחות אישית - שונות

- נמצאו 16 תוצאות | עמוד 1 מתוך 2       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
סדנה חד פעמית של יצירתיות אומנות והתפתחות אישית [גלאון]
מה היעדים שבחרתי לעצמי, האם אני מתעסק במה שבאמת מעניין אותי, מה אני יכול להוסיף לחיים שלי כדי להמשיך ולהתפתח, איך יוצרים דרך חיים יותר פתוחה ויצירתית? סדנה המעודדת י..

סדנה מתמשכת של יצירתיות אומנות והתפתחות אישית [גלאון]
מה היעדים שבחרתי לעצמי, האם אני מתעסק במה שבאמת מעניין אותי, מה אני יכול להוסיף לחיים שלי כדי להמשיך ולהתפתח, איך יוצרים דרך חיים יותר פתוחה ויצירתית? סדנה המעודדת י..
עוצמת האש הפנימית עם נירוונה | קונדליני יוגה באשרם... [שיטים]
ברוכים הבאים למפגש של שינוי ועבודה פנימית, מפגש של הקדשה והתמסרות. מפגש של פתיחה והעצמת האנרגיה הרוחנית. זוהי הזמנה לפגוש את אחת השיטות העוצמתיות ביותר שקיימות על דר..
על אהבה ופחד [בת הדר]
שתי אנרגיות מרכזיות מניעות את העולם - אהבה ופחד, אחת באה על חשבון השניה. לאיזה מהן אתם נותנים מקום גדול יותר בחייכם ?
מפגש בנושא: שינוי והגשמה [בת הדר]
כולנו חשים לעיתים תחושה שמשהו חסר... תחושה של פספוס, החמצה, דריכה במקום, של חוסר שביעות רצון מהקיים, של רצון לשנות ולהשיג יותר... איך משנים? איך מזהים את מטרותינו? א..
סימנים מהיקום [אשדוד]
הרצאה חווייתית ומרתקת המאפשרת פתח לשערי המודעות הרוחניים. היקום שולח לנו סימנים. האם אנו ערים להם? מה משמעותם?
ערב מדיטציה [בת הדר]
בואו לצלול אל מחוזות הדימיון המופלאים, בערב שכולו מדיטציה בדימיון מודרך... אתם מוזמנים להתחבר למקומות של רוגע, שלווה והשראה באמצעות הרפייה ודימיון...
ערב של רוחניות ומדיטציה [בת הדר]
ערב של כיף- נעסוק ברוחניות, נעשה שימוש בקלפי קס"מ ואחרים-קלפי מודעות, נחווה מדיטציות בדימיון מודרך ועוד.
ערב מדיטציה-'פתיחת שער...' [בת הדר]
ערב מדיטציה קסום בתיאום עם ארגון "איחוד האור". יחד עם עוד 35 קבוצות ברחביי הארץ נקיים מדיטציה באותה השעה בדיוק, להפצת אור, אחווה, שלום, חמלה ואהבה לעולם... זהו אחד מ..
סדנת מודעות אל הקשת בענן -קצרה [בת הדר]
סדנא קצרה בת 4 מפגשים, בני שעתיים וחצי. נושאיה: דאגות, בעיות ופתרונן, התמודדות עם סטרס ולחץ, נמפה את התחומים החשובים בחיינו, נלמד אמצעים לרגיעה, שינויים בחיינו וכיצ..
תיאטרון החיים [אשדוד]
באמצעות משחקי תיאטרון משולבים במסכות ייחודיות, אביזרים, חומרים שונים ומוזיקה, עוברים המשתתפים בפעילות מסע חוויתי אשר מאפשר נגיעות בעולמם הרגשי. "כל העולם במה ו..
חלומות [בת הדר]
הרצאה חווייתית בנושא החלומות שלנו. מה משמעותם ? האם הם בעלי ערך ? כיצד נוכל ללמוד על עצמנו באמצעותם?
כוחן של מילים [אשדוד]
בוקר של כיף - הרצאה חווייתית. "המילים שלכם הן הכוח שניחנתם בו כדי ליצור."(דון מיגל רואיס) מלותינו בעלות עוצמה אדירה, בכוחן לבנות וליצור אושר בחיינו ובחיי אחרים סביבנ..
מסע עם ספר... [בת הדר]
אנו פותחות במסע מרתק בעקבות ספרים מופלאים ומעוררי תובנות... ספרים שיכולים לפתח ולהעשיר את מודעותנו העצמית ולהאיץ תהליכים של התפתחות אישית... והפעם- נעסוק ב"דרך האמן"..
סדנת מודעות אל הקשת בענן -ארוכה [בת הדר]
קבו' אימון להתפתחות אישית בת 10 מפגשים, בני שעתיים וחצי. נושאיה: מיקוד במטרות חשיבה חיובית כדרך חיים, דימוי והערכה עצמית, אהבה וקבלה עצמית, דרכים להתמודדות עם לחץ, ..


  שלחו הודעה
ל

*

*

*