מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד התעמלות באיזור חיפה והצפון

חיפה והצפון

התעמלות

- נמצאו 8 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

progress - ספורט אתגרי לילדים [זכרון יעקב]

אנו מזמינים את ילדיכם להצטרף לחוג התעמלות אתגרי ומהנה. בתהליך שנתי הילדים מתרגלים ולומדים להתמודד עם משימות מוטוריות ומשחקים חברתיים באמצעות חשיבה. אנו מעניקים באהבה..

progress - התעמלות אתגרית לילדים [פרדס חנה כרכור]

אנו מזמינים את ילדיכם להצטרף לחוג התעמלות אתגרי ומהנה. בתהליך שנתי הילדים מתרגלים ולומדים להתמודד עם משימות מוטוריות ומשחקים חברתיים באמצעות חשיבה. אנו מעניקים באהבה..

מכבי חיפה התעמלות מכשירים - חוגי התעמלות לילדים [חיפה]

בית הספר להתעמלות מכשירים של מכבי חיפה מקיים חוגי התעמלות מכשירים לילדים בכל הגילאים. חוגי ההתעמלות מעניקים לילדים יכולות גופניות, מנטליות וקוגנטיביות ותורמים רבות ל..
התעמלות קרקע ומכשירים [חדרה]
התעמלות קרקע ומכשירים, התעמלות עם ערך מוסף. התעמלות על מזרונים, ארגז קפיצות, קורה, מתח ועוד. השיעורים מקנים ביטחון עצמי ותנועתי. דגש בשיעורים על לימוד עקרונות היציב..
התעמלות ותנועה לילדי הגן [חדרה]
התעמלות ותנועה- חגיגה של תנועה קצב וצבע. השיעורים נערכים בקבוצות קטנות, בגישה אישית, מותאמים לרמת הילדים וגילם. חווית תנועה, משחק ואתגר, המעודדת את הילד לבטא את עצמ..
התעמלות בונה עצם ב''מאיה ספורט'' [פרדס חנה כרכור]
התעמלות בונה עצם- שיטת התעמלות ייחודית המגבירה את תהליכי בניית העצם, וע"י כך מגדילה או משמרת את צפיפות העצם. מיועדת לנשים וגברים לטיפול באוסטאופניה או אוסטאופרוזיס. ..
שיטת פאולה [עמק יזרעאל]
השיטה מתאימה במיוחד להריון ולידה, מנסיון אישי (4 לידות) ומהדרכת נשים רבות במשך 11 השנים האחרונות.
אקרובטיקה [חיפה]
אקרובטיקה - לימוד פליק-פלקים, סלטות לאחור ולפנים, ברגים, עמידות ידיים, וכן אקרובטיקה חופשית ומתחומים שונים - קפוארה, Parkour ועוד. האימונים בטיחותיים ומתקיימים על מש..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*