מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד הפעלות לגיל הרך באיזור השרון והסביבה

השרון והסביבה

הפעלות לגיל הרך

- נמצאו 9 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה
הפעלות לגיל הרך - שרה שריאר [כפר סבא]
שרה שריאר, מורה בעלת ניסיון של 40 שנה בתחום המוזיקה המלמדת אורגנית, קלידים, אקורדיון וחלילית. בעלת ניסיון רב בהפעלות לגיל הרך, מלמדת ריתמוסיקה בגני ילדים, מזמינה אתכ..

מעגל משפחתי - מחול יצירתי [הוד השרון]
שיעורי המחול היצירתי מוקדשים להקניית מושגי יסוד המהווים בסיס להבנת התנועה, המרחב והגוף. חלקו הראשון של השיעור מוקדש לשיפור מיומנויות מוטוריות ולתרגילים המבוססים על ה..
שעת סיפור לגיל הרך בליווי הורים בבית סוזטה [רמת השרון]
הפעילות בסדנא כוללת: שעת סיפור יצירה בהשראת הסיפור בחומרים מגוונים וציור בצבעי ידיים, פנדה, עפרונות ועוד..
פינצ'י ליצנים ואירועים - חגיגה מעולם האגדות [רעננה]
הפעלות מיוחדות לימי הולדת ואירועים ברמה גבוהה. מופעים אקטיביים על פי נושא נבחר מעולם האגדות כאשר כל הילדים משתתפים וילד יום ההולדת הוא הכוכב הראשי. שילוב של אפקטים מ..
פעילות להורים וילדים בכיף והנאה משולבים [כפר חיים]
שעור בו הילד וההורה עובדים יחדיו ולומדים יחדיו. שעור מאוד מגוון וציבעוני בו הילד לומד תנועות ופעולות של אברי גופו ושריריו. השיעור בליווי מוזיקה - כייף אמיתי.
חוג הדרמה של נירית - לגן. [הרצליה]
הילדים מציגים סיפורים ידועים בלווי תחפושות ומוסיקה, מורה מקצוענית, חמודה ומשכילה. אזור מרכז והשרון, שלל המלצות. תמונות ומידע באתר האינטרנט שלנו.
קשרים- מרכז להורים וילדים- לירון שרה ומספרת [רמת השרון]
בכל יום רביעי 17:15- 17:45 הפעלה מוזיקלית לילדים מגיל שנה - שלוש. שירים, סיפורים וריקודים. מעשיר את עולמו של הילד- מפגיש אותו עם שירים וסיפורים מוכרים ואהובים. המחיר..
חוויה ספורטיבית בכיף והנאה המפתחת את הילד [כפר חיים]
שעורי ספורט ותנועה מגוונים, יצירתיים ומאתגרים בליווי מוזיקה עם הרבה הנאה. השיעור עובד על : * שרירי הגוף הגדולים- גב כתפיים חזה רגליים בטן.. * מחזק. * מייצב את הילד ..
פזמונאית ומלחינה, מורה לריתימיקה ושעת סיפור [רעננה]
חוג ריתמוסיקה בגני ילדים לכל קבוצות הגיל, ושעת סיפור: ספר שלי " שולה מכשפולה". בשיעורי המוסיקה, נעסוק בנושאים מוסיקאלים וחוץ מוסיקאלים, נלמד שירים דקלומים ויצירות, נ..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*