מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד הכרת המחשב באיזור השפלה והסביבה

השפלה והסביבה

הכרת המחשב

- נמצאו 8 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

CompuMit - הכרת המחשב למתחילים []

הלימודים מתקיימים בבית הלקוח. * תכנית הלימודים נבחרת עבור הלקוח בהתאם לצרכים האישיים שלו. יש מספר תכניות לימוד שניתן לבחור לפי הרמה של התלמיד והיכולות שלו. בשיעורי..

קורס און ליין בהכרת המחשב למבוגרים - Compumit [תל אביב]

מחפשים ללמוד מהבית? רוצים ליהנות מקורס איכותי ואינטימי? קומפיומיט מאפשרת לימודי אונליין בקבוצה של עד 5 משתתפים. הקורס משלב שעתיים ראשונות של שיעור פרטי בבית הלקוח וע..

תכנות ופיתוח אפליקציות לילדים ולנוער בכל הרמו... [ירושלים]

התכנית מתאימה לילדים ונוער בני 7-17. בסוף התכנית המשתתפים ידעו להמציא, לתכנן ולתכנת לאייפון ולאנדרואיד. כמו-כן, ידעו הילדים ליישם על התוכנה שלהם את יסודות העיצוב, יד..
הכרת המחשב למבוגרים [רחובות]
קורס להכרת המחשב, וורד ואינטרנט הפעלה נכונה של חלונות אקס פי, תיקיות, תמונות, עיצוב ועוד. מעבד התמלילים וורד, יצירת מסמך, עיצוב, שמירה, פתיחה ועוד. אינטרנט, גלישה, ה..
קורסים במחשבים [רחובות]
"בחידוש במחשבים" רחובות מתקיים קורס בסיסי למבוגרים בנושא הכרת המחשב וורד ואינטרנט
הכרת המחשב ואינטרנט למבוגרים- הדרכת און ליין [אור יהודה]
מגוון רחב של קורסים למבוגרים בהדרכה אישית וממוקדת און ליין. אין צורך לחכות לפתיחת קורס ! לכול הגילאים ולכול הרמות .הצטרפו למאות האנשים שעשו זאת!
קורסי פוטושופ, עיצוב אלבומים והכרת המחשב [רחובות]
קורס הכרת המחשב. מטרת קורס הכרת המחשב היא לתת לכם את הכלים להסתדר עם תוכנות המחשב בעצמכם, להתקין ולמחוק תמונות, להשתמש באינטרנט, בתוכנות אופיס, ועוד. קורס עיצו..
הדרכת מחשבים - הפעלת מחשב ואופיס [רחובות]
בוגר החוג לסטטיסטיקה ומדעי המחשב עם נסיון רב בהייטק בתחום המחשבים,נותן שיעורי הדרכה פרטיים ליחידים או קבוצות קטנות בתחומי המחשבים החל מלימוד בסיסי להפעלת מחשב,תוכנות..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*