מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד הכנת תיק עבודות באיזור ירושלים והסביבה

ירושלים והסביבה

הכנת תיק עבודות

- נמצאו 10 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

הכנת תיק עבודות ויסודות עיצוב ואמנות- אלי דיי... [ירושלים]

הקורס מיועד לאנשים בעלי מוטיבציה גבוהה המעוניינים להתכונן ללימודי תואר-ראשון בעיצוב ואמנות בצורה יסודית ומקיפה ולהתפתח טכנית ויצירתית תוך הדגשת יחודיות אישית בתחומים..

ללמוד לצייר דיוקן [ירושלים]
קורס ממוקד ללימוד ציור דיוקן. מהנה ומאתגר. שעור פרטי המאפשר התאמה לרמת התלמיד והתקדמות בקצב אישי. בתחילתו יביא התלמיד תמונה מצולמת, או שנצלם יחד תמונה טובה. בהמשך נל..
שיעורים פרטיים בצילום במצלמה אנלוגית או דיגיטלית [ירושלים]
שיעורים פרטיים בצילום סטילס במצלמה אנלוגית או דיגיטלית. שיעורים פרטיים בצילום, המועברים על ידי דינה קורן, צלמת מקצועית פעילה בעלת ניסיון של כעשרים שנה. שיעורים פרטי..
סטודיו לפיסול [ירושלים]
סטודיו לפיסול "פיטר (פסח) פליט" סטודיו בעל מוניטין העובד כבר כעשור באווירה משפחתית בשכונת פסגת זאב. שיטת הלימוד אינדיווידואלית מתאימה למתחילים ולמתקדמים. עבודה בטכנ..
הסדנא לרישום וציור של יצחק גרינפילד [ירושלים]
הסדנא מתקיימת בקבוצות קטנות בהנחייה אישית, למתחילים ולמתקדמים. לימוד כל הטכניקות; עבודה על רישום מתוך התבוננות במקביל לפרוייקט עבודה אינטואיטיבית לגילויי קו, צורה וצ..
שעורים פרטיים בציור ורישום [ירושלים]
כל אחד יכול! דגש על תהליך למידה אישי, תוך הקניית מושגים ושיפור יכולות. שעור מלא תשומת לב של המורה מתחילתו עד סופו. המורה מתאימה את דרך הלימוד בהתאם לצרכי התלמיד, בה..
המכינה הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות תיק עבודות [ירושלים]
המכינה הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות מכינה תיק עבודות בהצלחה כבר עשור את החולמים על לימודי עיצוב, אדריכלות ואומנות בישראל.
קורס לעיצוב פנים - מסלול קצר [ירושלים]
עיצוב פנים הוא תחום מעולם האדריכלות. העוסקים בו מופקדים על התכנון הארכיטקטוני של סביבת האדם בביתו, במקום מגוריו ובאזורי הבילוי, הפנאי והקניות שלו. מושם דגש על הממדים..
קורס לרישום והכנת תיק עבודות [ירושלים]
הסדנא מתקיימת בקבוצות קטנות בהנחייה אישית, למתחילים ולמתקדמים. רישום מתוך התבוננות במקביל לפרוייקט עבודה אינטואיטיבית לגילויי קו וצורה. לתלמידים תינתן אפשרות לעבוד ב..
שיעורים פרטיים בפוטושופ - עיבוד תמונות ממוחשב [ירושלים]
שיעורים פרטיים בפוטושופ ובצילום בבית התלמיד/ה השיעורים מותאמים לרמתו/ה וענינו/ה של התלמיד. תוכן השיעורים: הכרת תוכנת פוטושופ ושימושיה השונים לעיבוד תמונה דיגיטלי. נע..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*