חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד הכנה לאודישן בתל אביב

תל אביב

הכנה לאודישן

- נמצאו 19 תוצאות | עמוד 1 מתוך 2       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה

שעורי משחק פרטיים בהנחיית אילן גנני [גבעתיים]

חולמים על קריירה במשחק? מרגישים שמקומכם על הבמה ורוצים לעשות צעד אל עבר החלום? קורס משחק פרטי בהנחיית השחקן אילן גנני. הכנה לבחינות לבתי ספר למשחק ומגמות תאטרון בבתי..

הכנת שחקנים וזמרים לאודישנים - מאיה אלרון [תל אביב]

שחקנים מתחילים או מתקדמים, כולכם מוזמנים לסדרת שיעורים פרטיים שמכינים את השחקן / הזמר לאודישן- מבחינה מקצועית ומבחינה אישית, כדי שיגיע מוכן ויהיה מסוגל להראות את מיר..

הכנה לאודישן במשחק עם שולה רווח [תל אביב]

להתכונן לאודישן זה לא פשוט. אז קודם כל צריך שיהיה לכם כישרון אבל בטח יש לכם כי אחרת לא הייתם נמשכים לכיוון הזה. להיות שחקן זה לא לשבת ולחשוב " מה אני אעשה כשאני אהי..
הכנה לאודישן עם מורה לפיתוח קול - מאיה בורשטיין [תל אביב]
בשביל לעבור אודישן במשחק או שירה חשוב להצליח להוציא את המיטב מהגרון, לעבור דרך מסויימת שתאפשר לגשת לאודישן בקלילות ובתחושת ביטחון. בשיעור נתעסק בהכנת הגוף לשירה ומשח..
אמיר אוריין - תיאטרון החדר [תל אביב]
בימים אלו מתקיימות בתיאטרון החדר של אמיר אוריין, פגישות ההכרות לקראת הקורסים השנתיים המרוכזים במשחק ובבימוי. הקורסים מתקיימים בשעות הערב, בקבוצות קטנות, באווירה נוחה..
הכנה לאודישנים ושיעורי משחק פרטיים [תל אביב]
שיעורי משחק פרטיים בהנחייתו של ירון מוטולה, שחקן, במאי, כותב ומורה. הכנה לאודישנים לבתי ספר למשחק ולאודישנים בכלל.. פתוח ושיפור מיומנויות משחקיות ועבודה עם טקסט..
מורה למשחק שחקן ובמאי בוגר בית צבי [תל אביב]
מורה למשחק מכין לאודישנים וגם לבחינות כניסה לבתי ספר למשחק. 100% הצלחה ! עד היום :) מביים ומלמד בבתי ספר מקצועיים למשחק בוגר בית צבי ומשחק מול מצלמה זוכה מלגות קרן ..
הכנה לאודישנים - משחק ושירה [תל אביב]
שחקן, זמר ומורה למשחק ושפה, בוגר בית ספר למשחק, מכין אותך לאודישנים הן במשחק והן בשירה. עבודה רצינית, מקצועית ופרטנית.
סדנת משחק ותאטרון [תל אביב]
שיעורי תאטרון ומשחק לילדים ונוער.דגש על : יסודות התאטרון, אימפרוביזציות, דימיון מודרך, עמידה על במה ומול קהל. הצגת סוף שנה בסיום הסדנה. בנוסף, הכנה לאודישנים באופן פ..
שיעורי משחק פרטיים - הכנה לאודישן [תל אביב]
עבודה על מונולוגים דרמטיים וקומיים כהכנה לאודישנים למגמות תאטרון/בתי-ספר למשחק וכד'.. בנייה מודרכת ומקצועית של דמות + הקניית טכניקה שימושית לעבודה על מונולוג דראמטי ..
טל ירימי (דורי מהאלופה) יכין אותך לאודישן [תל אביב]
שחקן יוצר ומוסיקאי, בעל ניסיון בתיאטרון וטלויזיה, בוגר בית צבי, זוכה מלגות ע"ש לולה שנצר בנצ כרמל וקרן הסטפנדיות, יכין אותך לאודישנים ולמבחני קבלה לבתי ספר למשחק עבו..
הכנה לאודישן [תל אביב]
רון מעביר שיעורים פרטיים בהכנה לאודישן במהלך הלימודים תעבדו על בחירת מונולוגים, הגשת טקסט, חיזוק הביטחון העצמי ועבודת על דמות מבחינה פיזית וקולית. השיעור מתאים לכל ..
הכנה לאודישנים לבתי ספר למשחק - איה קידר סטרול [תל אביב]
הכנה לאודישנים לכניסה לבתי הספר למשחק, מאת שחקנית בוגרת ניסן נתיב ת"א. נכון,להגיש מונולוג זה מלחיץ, בעיקר אם זה לכניסה לבית ספר למשחק שמאוד רוצים להתקבל אילו א..
הכנה לאודישנים [תל אביב]
בוגרת הסטודיו למשחק ניסן נתיב ת"א מכינה לאודישנים לבתי ספר למשחק, מגמות תיאטרון,תיאטרון צה"ל ואודישנים ספציפיים לתיאטרון, קולנוע וטלוויזיה. פגישות ממוקדות לפי צרכ..
הקמפוס לאומנויות הבמה לילדים ונוער [תל אביב]
לשיר, לשחק, ולרקוד על במה אחת. המרכז שבו את/ה יכולים ולפתח את הכישרונות שלכם ולגלות את היכולות שלכם בתחום האומנויות, והכל תחת קורה אחת. ילדים ונוער מגיל 5-18, בואו..


  שלחו הודעה
ל

*

*

*