מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד היפ הופ בתל אביב

תל אביב

היפ הופ

- נמצאו 11 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

חוג היפ הופ לילדים ונוער בתל אביב - חיים בריא [תל אביב]

חוג היפ הופ לילדים נוער ומבוגרים בתל אביב. היפ הופ הוא ריקוד מיוחד המשלב ריקודי ג'אז עם מוטיבים של הפרדת חלקי הגוף. בשיעור נשלב מוזיקה קצבית, קואורדינציה ועבודת רגל..

שיעורי היפ הופ באונה דאנס אקדמי [תל אביב]

שיעורי היפ הופ באונה דאנס אקדמי ניתן להגיע לשיעור ניסיון חינם ביצירת קשר. בהנחיית המורים - ליקה בזאלי, אונה הולברוק, אריאל מקובר - ממיטב המורים בארץ וכראוגרפים של ה..
סדנת HIP HOP לבוגרים בגילאי 20+- סטודיו באלאנס [גבעתיים]
ריקוד בסגנון קורדינאטיבי משוחרר ועכשווי, כוריאוגרפיה סוחפת וקצבית, שימת דגש על הפרדות של הגוף, ברייקים, תיפוף על הגוף והכל - לצלילי מוזיקת ראפ והיפ-הופ עכשווית.
בית תמי היפ הופ MTV ילדים ונוער [תל אביב]
גא`ז והיפ-הופ- שילוב טכניקות שונות באוירה סוחפת הבנויה על מוסיקת MTV. הקניית שפת גוף הרמונית ואסטטית, יציבה בריאה, גמישות חיזוק הגוף.
היפ הופ בוגרים בסטודיו dDance [תל אביב]
היפ הופ בוגרים שיעור אנרגטי, קצבי ומאתגר לצלילי מוסיקה שחורה בהשראת ריקודי רחוב ותרבות הMTV בהדרכת אפי אפשטיין יום ד' ב- 21:00 שיעורים נוספים עם אפי אפשטיין..
קורס מדריכי ג'אז - מכון וינגייט [תל אביב]
הקורס שם דגש בפיתוח חוש הקצב ובשימוש במוזיקה חדשנית וקצבית, לצד פיתוח סגנונות שונים של ג'אז שנוצרו במקומות שונים בעולם, ובהם: Hop Hip Style, Funk, Broadway, ג'אז אפ..
latin diance - ביהס לריקודים סלוניים ולטינים [תל אביב]
Latin Diance - הינו בית ספר בינלאומי לסלסה, מחול לטיני רב תחומי וריקודים סלונים המבוסס על שיטת "Diance System", שפותחה על ידי דיאן אירין קרסל. בית הספר מאמין כי תפקי..
לינוי ששון- בית ספר לאומנויות המחול והתנועה. []
נעים מאוד להכיר, שמי לינוי ששון, ואני מנהלת בית הספר לאומנויות המחול והתנועה. אני בוגרת הכשרה של וינגייט כמדריכת ג'אז, ובעלת ניסיון של כעשר שנים בבניית כוראוגרפיות ..
ריקוד היפ הופ וג'אז [תל אביב]
חוויה של ריקוד קוארדינטיבי אנרגטי וסוחף המשלב אלמנטים מסגנון street-jazz עם טכניקת מחול בונת כח, בו הרקדן חופשי לנוע למקצבי מוסיקה עכשווית.
בית תמי - תיפוף גוף [תל אביב]
שיעורי קצב משולבים עם תנועה. יצירת קומבינציות מהבסיס עם ויקי בר - אל רקדנית וכראוגרפית
יוסף אלון -היפ הופ+העלאת בטחון עצמי שיעור פרטי/ קב... [תל אביב]
יש לך בפנים את הרצון לרקוד? רוצה להעלות את הביטחון העצמי שלך ולהרגיש טוב עם הגוף! שיעור תנועה להעלאת בטחון עצמי היפ הופ. מיועד לילדים ,בני נוער ומבוגרים . שיעור פר..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*