מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד הורים וילדים בתל אביב

תל אביב

הורים וילדים

- נמצאו 32 תוצאות | עמוד 1 מתוך 3       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
פלונטר משחקים [אשדות יעקב איחוד]
סדנת פלונטר מזמינה את המשתתפים לחוויה קבוצתית שונה וייחודית והכל דרך משחקים ומגוון אתגרי חשיבה. הסדנאות משלבות בין משחקים קבוצתיים תחרותיים לבין חוויה שקטה ונעימה של..

טיולי משפחות []
טיולים חוויתיים לכל המשפחה. ההדרכה מותאמת לילדים ומבוססת על הפעלות ומשחקים. בסוף המסלול הפעלה ייחודית, מאתגרת ומגבשת לילדים. הטיולים והמסלולים בכל רחבי הארץ ומותא..
יום הולדת שמח [תל אביב]
מארגנים יום הולדת ימי הולדת? הגעתם למקום הנכון. ימי הולדת איתי הם חוויה אחרת שונה מהנה משחררת ומגבשת יום הולדת בלתי נשכח, עם צחוק הומור ויצירתיות, הקניית כלים יעילי..
יוגה לשלום - יוגה למשפחה! [תל אביב]
יוגה למשפחה (הורה וילד)... חזק את קשרייך עם בני משפחתך האהובים עם תרגול יוגה משפחתי! בשיעור כייפי זה, ילדים, הורים וסבים מצטרפים יחדיו ותומכים זה בזה במתיחות, משחקי ..
60 לישראל - סלטרון משימות [תל אביב]
המדינה חוגגת 60 ואנחנו במעגלים מציעים אירוע שיא להפעלה. סלטרון משימות - 60 לישראל הינו אירוע הפעלה חוויתי המפעיל את משתתפיו סביב ובאמצעות תכנים שונים הקשורים למדינת ..
קורס להכשרת מורי יוגה לילדים ביוגה לשלום! [תל אביב]
קורס הכשרת מורי יוגה לילדים ביוגה לשלום הוא לימוד חוויתי – במשך הקורס אנו נעזור לך להתחבר לחלק היצירתי והשובב שבך, כך שבאמת תוכל להיות המורה ליוגה לילדים הכי טוב שיש..
סדנאת תנועה בקצב הורים-ילדים [תל אביב]
מפגש חוויתי עם הגוף דרך מוסיקה, תנועה ומקצב, לשיפור השליטה בגוף והעמקת הקשר בין הילד להורה. מתאים לילדים מגיל שנתיים וחצי ומעלה.
אירועי הפעלה ותוכן יחודיים - מעגלים [תל אביב]
סלטרון משימות היתולי, אולימפיאדת הבלונים, סדנת ארמונות השוקולד, יום שדאות ובישולי שדה, ערב וידאו-קליפ. תוכניות ההפעלה שלנו מיועדות להפעלת קהל במגוון רחב של גילאים. כ..
סדנאת רפלקסולוגיה הורים-ילדים [תל אביב]
סדנא חוויתית להורים וילדים – נלמד כיצד לגעת דרך כפות הרגליים, לשיפור ההרגשה, הקלה על מכאובים ולהנאת המשתתפים.
סדנאת עיסוי (ללא שמן) הורים-ילדים [תל אביב]
סדנא חוויתית בה הילד לומד טכניקה של הליכה על גב האם/אב להפגת מתחים והרפיה. נלמד צורות מגע דרך ידיים ורגליים על כל הגוף, לשיפור זרימת הדם והעלאת רמת האנרגיה. מתאים לי..
יוגה לשלום: יוגה להורים ובמקביל שעת סיפור לילדים [תל אביב]
הורים חמודים! בואו ותהנו משיעור יוגה בעוד ילדיכם מבלים בנפרד בשעה קסומה של סיפור ויצירה ! ! !
סדנת יוגה צחוק להורים וילדים [תל אביב]
בואו לחוות חוויה בלתי נשכחת של צחוק משוחרר, פורץ מבפנים ועושה נעים! החיוך הוא הקו שמיישר את ההדורים וזה נכון גם בין ילדים והורים! לצחוק בלי סיבה, לצחוק איך שב, להרגי..
אבא, אמא, ילדים, קסם המשפחה - 3 ימים בקדיתא [תל אביב]
מפגש חוויתי ומעצים של הורים וילדים, שלושה ימים במרכבה בקדיתא, עם שירי, ירון וזיו. אנחנו כאן ביחד – אמא, אבא, ילד, ילדה. כאן ביחד בשביל לחגוג את מי שאנחנו, בשביל לחגו..
מסיבות גיבוש [תל אביב]
מומחים למסיבות גיבוש - גיבוש כיתתי, שכבתי. מסיבות גיבוש לאירגונים וועדי עובדים. המטרה: ליצור התנסויות וחוויות צוותיות/קבוצתיות אשר יובילו ליתר אחווה בין הפרטים בקבוצ..
מועדון זמן איכות - סדנאות להורים וילדים [תל אביב]
כמה פעמים הרגשתם שאתם לא מבלים מספיק זמן עם הילדים שלכם ? או שאין לכם מספיק רעיונות איך לבלות עמם ביחד ? האם רציתם לעשות מידי פעם, פסק זמן מהעבודה ולקחת את הילד..


  שלחו הודעה
ל

*

*

*