מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד הורים וילדים בתל אביב

תל אביב

הורים וילדים

- נמצאו 32 תוצאות | עמוד 1 מתוך 3       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
טיולי משפחות []
טיולים חוויתיים לכל המשפחה. ההדרכה מותאמת לילדים ומבוססת על הפעלות ומשחקים. בסוף המסלול הפעלה ייחודית, מאתגרת ומגבשת לילדים. הטיולים והמסלולים בכל רחבי הארץ ומותא..

פלונטר משחקים [אשדות יעקב איחוד]
סדנת פלונטר מזמינה את המשתתפים לחוויה קבוצתית שונה וייחודית והכל דרך משחקים ומגוון אתגרי חשיבה. הסדנאות משלבות בין משחקים קבוצתיים תחרותיים לבין חוויה שקטה ונעימה של..
60 לישראל - סלטרון משימות [תל אביב]
המדינה חוגגת 60 ואנחנו במעגלים מציעים אירוע שיא להפעלה. סלטרון משימות - 60 לישראל הינו אירוע הפעלה חוויתי המפעיל את משתתפיו סביב ובאמצעות תכנים שונים הקשורים למדינת ..
אירועי הפעלה ותוכן יחודיים - מעגלים [תל אביב]
סלטרון משימות היתולי, אולימפיאדת הבלונים, סדנת ארמונות השוקולד, יום שדאות ובישולי שדה, ערב וידאו-קליפ. תוכניות ההפעלה שלנו מיועדות להפעלת קהל במגוון רחב של גילאים. כ..
מיסטריון -- חוויה של משחק חי מאתגר ומלמד. בילוי לכ... [אור יהודה]
מיסטריון זה משחק מרתק בעלילת סיפור בלשים היסטורי שמתפתל בעולם האמנות. הפעילות מיועדת לקבוצות של 5 עד 50 משתתפים, מעל גיל 12. מיסטריון זה אפשרות לצאת מהשגרה, להתנתק ..
סדנאת רפלקסולוגיה הורים-ילדים [תל אביב]
סדנא חוויתית להורים וילדים – נלמד כיצד לגעת דרך כפות הרגליים, לשיפור ההרגשה, הקלה על מכאובים ולהנאת המשתתפים.
יוגה לשלום: יוגה להורים ובמקביל שעת סיפור לילדים [תל אביב]
הורים חמודים! בואו ותהנו משיעור יוגה בעוד ילדיכם מבלים בנפרד בשעה קסומה של סיפור ויצירה ! ! !
סדנאת עיסוי (ללא שמן) הורים-ילדים [תל אביב]
סדנא חוויתית בה הילד לומד טכניקה של הליכה על גב האם/אב להפגת מתחים והרפיה. נלמד צורות מגע דרך ידיים ורגליים על כל הגוף, לשיפור זרימת הדם והעלאת רמת האנרגיה. מתאים לי..
מסיבות גיבוש [תל אביב]
מומחים למסיבות גיבוש - גיבוש כיתתי, שכבתי. מסיבות גיבוש לאירגונים וועדי עובדים. המטרה: ליצור התנסויות וחוויות צוותיות/קבוצתיות אשר יובילו ליתר אחווה בין הפרטים בקבוצ..
תיאטרון קיפוד מציג [תל אביב]
סיפורי בובות - הצגה מהנה לילדים. תיאטרון סיפור ובובות המציג סיפורים אהובים ומוכרים בעיבוד מיוחד בשילוב שחקן, בובות, וחפצים. מומלץ מאד! לגיל הרך. ההצגה מתאימה לגני יל..
יום הולדת שמח [תל אביב]
מארגנים יום הולדת ימי הולדת? הגעתם למקום הנכון. ימי הולדת איתי הם חוויה אחרת שונה מהנה משחררת ומגבשת יום הולדת בלתי נשכח, עם צחוק הומור ויצירתיות, הקניית כלים יעילי..
יוגה לשלום - יוגה למשפחה! [תל אביב]
יוגה למשפחה (הורה וילד)... חזק את קשרייך עם בני משפחתך האהובים עם תרגול יוגה משפחתי! בשיעור כייפי זה, ילדים, הורים וסבים מצטרפים יחדיו ותומכים זה בזה במתיחות, משחקי ..
קורס להכשרת מורי יוגה לילדים ביוגה לשלום! [תל אביב]
קורס הכשרת מורי יוגה לילדים ביוגה לשלום הוא לימוד חוויתי – במשך הקורס אנו נעזור לך להתחבר לחלק היצירתי והשובב שבך, כך שבאמת תוכל להיות המורה ליוגה לילדים הכי טוב שיש..
סדנאת תנועה בקצב הורים-ילדים [תל אביב]
מפגש חוויתי עם הגוף דרך מוסיקה, תנועה ומקצב, לשיפור השליטה בגוף והעמקת הקשר בין הילד להורה. מתאים לילדים מגיל שנתיים וחצי ומעלה.
מועדון זמן איכות - סדנאות להורים וילדים [תל אביב]
כמה פעמים הרגשתם שאתם לא מבלים מספיק זמן עם הילדים שלכם ? או שאין לכם מספיק רעיונות איך לבלות עמם ביחד ? האם רציתם לעשות מידי פעם, פסק זמן מהעבודה ולקחת את הילד..


  שלחו הודעה
ל

*

*

*