מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד הורים וילדים באיזור השרון והסביבה

השרון והסביבה

הורים וילדים

- נמצאו 9 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

סטודיו אירית שקד - סדנאות ציור על אריחים וכלי ... [אביחיל]

סדנת ציור על אריחים וכלי קרמיקה בקבוצות קטנות, בהתאם להוראות הקורונה מקום גדול מרווח ומאורר באוריה קסומה. זמן של רוגע כיף ביחד - להורים וילדים סבתות ונכדים. בואו ל..

טיולילה- חוויה לילית קבוצתית עם צ'יזבאט איכותי [נתניה]
חוויה קבוצתית מרתקת וייחודית של טיול היכרות עם הלילה בו נחווה את אשליות הראייה והשמיעה בלילה, נשמע סיפור מותח ואיכותי ונשתה תה מסורתי טעים במיוחד. נלמד איך להשתמש בפ..
ג'וניור טרייניג על פי שיטת החינוך לאלף השלישי [הוד השרון]
ג'וניור טריינינג - פעילות לימודית חוויתית משותפת להורים וילדים הנוגעת בפיתוח הפוטנציאלים בצורה מאוזנת ושיפור התקשורת במשפחה, פועלת על פי "שיטת החינוך לאלף השלישי".
עיסת נייר - הפעלה להורים וילדים [שדה ורבורג]
רוצים לבלות זמן איכות עם הילדים? לבלות בדרך שונה ומקורית? בואו ליצור ביחד בסדנא אחת נעימה וחווייתית..
רונית עובדיה מדריכת תנועה התפתחותית [הוד השרון]
פעילות חוויתית ומהנה. התורמת לבטחון ודמוי עצמי גבוה של הילד, תורמת מאד מבחינה בריאותית,משפרת ומפתחת את האונה הימנית והשמאלית של המוח. מקרבת בין הורה לילד וזאת על ידי..
חוג הוליסטי הורים וילדים [העוגן]
ילדים הם הגשר לעולמנו הפנימי, אם רק נסכים להקשיב להם באמת". "תארו לכם שאת זמן האיכות שלכם עם ילדיכם אתם מעבירים בטיפול הוליסטי, אחד לשני לרקע מוסיקה נעימה ורוגעת.....
סדנה להורים ולתינוקות בשיטת שלהב Child'Space [תל מונד]
ליווי התפתחותי לתינוקות בשיטת "שלהב Child'Space" המבוססת על שיטת פלדנקרייז. הסדנאות בקבוצות קטנות, אפשרות לשיעורים אישיים ועבודה ספציפית לתינוקות עם עיכוב התפתחותי...
פעילות להורים וילדים בכיף והנאה משולבים [כפר חיים]
שעור בו הילד וההורה עובדים יחדיו ולומדים יחדיו. שעור מאוד מגוון וציבעוני בו הילד לומד תנועות ופעולות של אברי גופו ושריריו. השיעור בליווי מוזיקה - כייף אמיתי.
ז'וליק הפקות: מופעים מוזיקליים לגיל הרך [תל אביב]
ז'וליק הפקות מציעים: כל הבמה בשבילך. לבחירתך: • הצגות תאטרון • פעילויות בנושאי סביבה וקיימות • מופעים מוזיקליים • סדנאות • תוכניות חינוכיות לילדים, משפ..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*