מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד הגנה עצמית ברמת גן

רמת גן

הגנה עצמית

- נמצאו 12 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

הגנה עצמית הכי יעילה לרחוב - אלי לבשטיין [רמת גן]

קמ"י - קרב מגן ישראלי, הינה שיטת קרב ישראלית, מודרנית, לא תחרותית, המתמחה בנושא של הגנה עצמית ברחוב. מחנכת נגד אלימות, אך מלמדת כיצד לנהוג ולהגיב נכון במצבים שונים. ..

ביה"ס לקונג פו, קרב מגע והגנה עצמית - אבי איצח... [רמת גן]

מגיל 4 ועד 120, לכל אחד יכולת להתגונן בסיטואציות קשות וליהנות מביטחון עצמי במרחב החברתי. בביה"ס לקונג פו בהנהלת אבי איצחקוב, תלמדו כיצד ניתן לשלב בין פיתוח מיומנות, ..

MMA -MR-Scorpion, אמנויות לחימה [פתח תקוה]

Team scorpion, האקדמיה לאמנויות לחימה, מזמינה אתכם לסגל לעצמכם שליטה עצמית גבוהה, מנטליות חזקה, יכולת התגוננות ובעיקר ליהנות מהדרך!

הגנה עצמית אפקטיבית ולחימה בידיים ריקות- טאי ... [תל אביב]

קורס הגנה עצמית מתן מענה מהיר ואפקטיבי בתנאי אמת. הכנה טכנית ומנטלית להתמודדות יעילה מול איום ממשי. הקורס מורכב על בסיס תנועות אינסטינקטיביות ומטכניקות פשוטות ויעילו..

הגנה עצמית וקראטה בגבעתיים - מיכאל אביגדול [גבעתיים]

הגנה עצמית וקראטה בגבעתיים - האימונים אצלנו במסגרת עמותת שוטוקאן ריו ישראל, ובפיקוחה. לעתים קרובות הורים בוחרים להכניס את ילדיהם לקבוצת קראטה מתוך מחשבה על הגנה עצמ..

קורס הגנה עצמית במרכז וקורסים לנשים - מועדון ... [גבעתיים]

בואי לחזק את ביטחונך האישי, ללמוד כיצד להתמודד במצבים קריטיים ולשפר את הכושר הגופני. קורס הגנה עצמית בהדרכת מאסטר איציק זמיר- דאן 5 אלוף ישראל 6 פעמית ברציפות, עוסק ..
אימון בכלי נשק מסורתיים- מועדון הספורט רמת חן [רמת גן]
ג'ו-ג'יטסו היא שיטת לוחמה עתיקה המשלבת הגנה עצמית, MMA , ג'ודו ,קראטה איקידו עבודת קרקע ועמידה , כלי נשק.ניתן לשלב אימונים מיוחדים במקל ארוך -BO , נון צ'אקו, התגוננ..
שאולין קונג פו [גבעתיים]
שאולין צ'ואן הינה שיטת לחימה עתיקה בת כאלף וחמש מאות שנים, שפותחה על ידי הנזירים של מקדש השאולין בהרי סונג בחבל ארץ הונאן שבסין. אימונים מסורתיים של שאולין קונג פו ..
ארגון ווינג-צון ישראל - "אמנות ההגנה העצמית" תל אב... [תל אביב]
הרבה יותר מהגנה עצמית! ווינג-צון (WingTsun) של הארגון האירופאי EWTO היא אומנות לחימה מרתקת, אינטליגנטית ואפקטיבית להתמודדות עם כח גדול משלנו, מפתחת יכולות תנועה, יצי..
הגנה עצמית - לחימה מבוססת מציאות [תל אביב]
למ"מ - לחימה מבוססת מציאות: סדרות מתודיות של אימוני הגנה עצמית. חומרים הלקוחים ממגוון אמניות, גישות ושיטות של קרב ולחימה. מי את/ה? מה הן המגבלות (גופניות / מנטאלי..
לימודי הגנה עצמית דוג'ו בגבעתיים – בהנחיית אסף יפר... [גבעתיים]
הגנה עצמית תיתן לכם את הביטחון להתמודד במצבים שונים ולהימנע מסיטואציות שעלולות להתפתח לאלימות. באימונים תיכנסו לכושר, תלמדו תרגילים שתצליחו לבצע עם חברי הקבוצה המגוב..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*