מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד הגנה עצמית בכפר סבא

כפר סבא

הגנה עצמית

- נמצאו 6 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

חוג הגנה עצמית לנשים ונערות – ללא עלות - דני... [הוד השרון]

לאור האלימות הגוברת בחברה הישראלית הוחלט לאחרונה ע"י רן טוביס בשיתוף שיטת דניס הישרדות ועיריית הוד השרון, להרחיב את הפעילות למען הקהילה ולפתוח בהתנדבות חוג מיוחד לנש..

שיעורי הגנה עצמית פרטיים למבוגרים עם המאמן מ... [הוד השרון]

הווינג צון היא אמנות לחימה מרתקת שייחודיותה נעוצה בכך שהיא מבוססת על עקרונות פיזיקליים של תנועה ושימוש אופטימלי בניתוב האנרגיה בגוף. האימונים מועברים על ידי משה אגמי..

ג'ו ג'יטסו הגנה עצמית - ארגון הג'ו ג'יטסו ביש... [כפר סבא]

המרכז לאומנויות לחימה -מועדון המרכזי של ארגון הג'ו גיטסו והקובודו בישראל - בהדרכתו של שיהן רונן אליהו דאן 7. 4 הסניפים שלנו: 1. רח' בן יהודה פינת דניאל ליד הגשר המרכ..
קורס הגנה עצמית לנשים ונערות - עם אלי אזגורי [תל אביב]
לאור ריבוי מעשה אלימות וערעור הביטחון עצמי בקרב כלל האוכלוסייה ובפרט אצל הנשים הוחלט על פתיחת קורס הגנה עצמית קצר מועד, מתן כלים וידע בסיסי היכול להציל חיים. "כל אחת..
קרב מגע והגנה עצמית לילדים, נערות ונשים- רייצל שיר [רעננה]
במציאות שאנחנו חיות בה, חשוב שנערות ונשים ירגישו בטוחות ללכת ברחוב וידעו לשמור על עצמן בכל מקום מפני כל תוקף. נתרגל טכניקות שימושיות תוך הדמיה של סיטואציות שונות העל..
בית הספר לקרב מגע לחימה ישראלית - אביעד סגל [רעננה]
בואו ללמוד להגן על עצמכם! הגנה עצמית, חיזוק הגוף, שיפור הביטחון העצמי והאישי לכל גיל ורמה. בית הספר לקרב מגע לחימה ישראלית הינו בית הספר המקצועי והגדול בארץ, המספק מ..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*