מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד הגנה עצמית באיזור ירושלים והסביבה

ירושלים והסביבה

הגנה עצמית

- נמצאו 11 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

הגנה עצמית בירושלים - JMA [ירושלים]

JMA הוא בית ספר לאומנויות לחימה המשלב את המיטב ממספר אומנויות לחימה יעילות (MMA – Mixed Martial Arts). משלבים כושר גופני גבוה תוך הקפדה על הדרגתיות, מיומנויות הגנה ע..

ביה"ס לקונג פו קרב מגע והגנה עצמית אבי איצחקוב [ירושלים]

הצטרפו לביה"ס לקונג פו בהנהלת אבי איצחקוב, מבכירי המדריכים בישראל. סיבולת וכושר גופני, חוסן נפשי ויכולת התמודדות הן חלק מיתרונותיה הרבים של אמנות לחימה מרתקת זו. לבי..

הגנה עצמית- IOGKF Israel [ירושלים]

כיצד לזהות מצבים מסוכנים ולמנוע אלימות לפני התקיפה, הפסיכולוגיה של אלימות מינית? הצטרפו לחוג הגנה עצמית לנשים ונערות בירושלים בהן נלמד טכניקות הגנה פיזיות ומילוליות...

שיעורי הגנה עצמית בירושלים - רויס גרייסי ג'י... [ירושלים]

אימוני גרייסי ג'יו-ג'יטסו ייתנו לך/לילדך כלים אמיתיים להגנה עצמית. ללמוד ולהתאמן בסביבה משפחתית בטוחה מהנה ומעצימה!

הגנה עצמית לגיל הרך- שיר לוי [ירושלים]

אימוני הגנה עצמית לקטנטנים המשפרים טווחי תנועה, מסייעים בפיתוח הקואורדינציה והמוטוריקה ועוד. במסגרת החוג נעבוד על הנגשת הטכניקות לגילאי הילדים וסיטואציות מתוך חיי הי..

סדנאות קרב מגע לנשים - בחסות האיגוד הבינלאומי... [ירושלים]

במציאות היומיומית שלנו, בה המפגש עם אנשים אלימים נעשה שכיח ונפוץ יותר במקומות רבים בארץ ובעולם, חשוב מאוד ללמוד ולהשיג יכולת בהגנה עצמית. בביה"ס דורון ללימוד שיטת הל..
קראטה לבנים בלבד ולבנות בלבד - פרופ' יהודה ואמירה ... [ירושלים]
פרופ' יהודה בר שלום, דאן 5, ראש לימודי החינוך בקריה האקדמית אונו ואמירה בר שלום, דאן 4, מ.א. בייעוץ חינוכי, מפעילים את הקבוצה גבעת שאול מעל לעשרים שנה.
wing chun gung fu - לימוד קרב מגע והגנה עצמית בירו... [ירושלים]
התלהבת מסרטי Bruce lee ו- Yip Man? תמיד רצית ללמוד אומנות לחימה? לפרטים נוספים היכנסו.
אייקידו ירושלים הר - הצופים [ירושלים]
אייקידו היא אומנות הגנה עצמית יפנית המבוססת על השתלבות עם התנועה והכוח של התוקף. אייקידו פותחה במהלך החצי הראשון של המאה העשרים, על-ידי מוריהי וושיבה (או-סנסיי), ומב..
קרב מגע אולטימטיבי - ירושלים [ירושלים]
קרב מגע אולטימטיבי היא השיטה הטובה ביותר להגנה עצמית והתמודדות עם מצבי אמת סניף ירושלים בהדרכתו של רומן מיטב, מדריך מוסמך ומנוסה, נושא דרגת PRO3 של U.K.M.I. מוסמך מט..
קראטה שיטת שוטוקאן בהדרכת מיקי דותן [ירושלים]
בואו לסגל לעצמכם דרך חיים של משמעת עצמית, כבוד לזולת, יכולת מנטאלית גבוהה ולחזק את בטחונכם העצמי, באמצעות אמנות הקראטה של שוטוקאן. שיטת קראטה מסורתית, מונהגת בידי תל..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*