מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד הגנה עצמית באיזור חיפה והצפון

חיפה והצפון

הגנה עצמית

- נמצאו 9 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

Urban Vikings- קרב מגע בחיפה [חיפה]

מועדון הקרב מגע הגדול בחיפה מזמין אתכם לאימון ניסיון של שחרורים מחניקות, איומי סכין, מקלות ועוד..

ג'יו ג'יטסו ברזילאי בחדרה [חדרה]

אתם מוזמנים להכיר את האהבה החדשה שלכם. הצטרפו אלינו לאימוני ג'יו ג'יטסו, MMA והגנה עצמית במועדון ה-UNDERGROUND, אחד המועדונים המקצועיים והמאובזרים ביותר בארץ. השיעו..

הגנה עצמית וכושר - ליאור נעים [קריית מוצקין]

ללמוד הגנה עצמית בהרבה כיף ותוך כדי זה להתחטב ולהתחזק, נשמע כמו משהו שעשוי לעניין אתכם? הצטרפו אלינו לחוג הגנה עצמית וכושר מדליק ומאתגר, במסגרתו נתרגל שלל אמנויות לח..

העצמה, ביטחון והגנה עצמית לגיל הזהב - הצפון [זכרון יעקב]

נלמד להיחלץ ממצבים מסוימים, נתרגל את האומץ שלנו, ונעצים את הביטחון וההגנה העצמית. נבין מתי אפשר ליישם את הג'ודו בחיים ונשמור על הערכים.

קרב מגע סמארט פייט KRAV MAGA SMART FIGHT [גבעת עדה]

הדרכות קרב מגע בשיטת הקרב מגע על פי מורשתו של מייסד השיטה אימי ליכטנפלד אור שדה. הקרב מגע נותן כילים להגנה עצמית להתגוננות ברחוב ומסייע במתן כילים יעילים כנגד התקפות..

קרב מגע - בהדרכת אלכס דיכנה - יקנעם [יקנעם]

קרב מגע היא דרך להתמודדות עם מצבי אי ודאות שונים ומשתנים, ברחוב, בבית הספר, ובמצבים בלתי צפויים. קרב מגע היא שיטה יעילה וטבעית ועל כן קלה ללימוד. קרב מגע היא לא רק ש..

שיעורי קרב מגע מקצועיים בשיטת ק.מ.י – בהנחיית ... [כרמיאל]

נכיר הרבה דרכים להגן על עצמנו מתקריות מסוכנות, הן הרבה יותר פשוטות ממה שאנחנו חושבים ונדע שיש חלון הזדמנות להגיב וניישם את הטכניקה מול התוקף האלים.

מרכז אביטן לאומנויות לחימה- קראטה [קריית ים]

בואו ללמוד הגנה עצמית, להתחזק ובעיקר ליהנות מפעילות גופנית נעימה ובעלת ערך רב! במכון אביטן תיהנו ממתקנים איכותיים, צוות מדריכים מיומן וידידותי, במסגרת מאתגרת ומכילה ..
ארגון ווינג-צון ישראל - "אמנות ההגנה העצמית" כליל [כליל]
הרבה יותר מהגנה עצמית! ווינג-צון (WingTsun) של הארגון האירופאי EWTO היא אומנות לחימה מרתקת, אינטליגנטית ואפקטיבית להתמודדות עם כח גדול משלנו, מפתחת יכולות תנועה, יצי..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*