מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד הגנה עצמית בהרצליה

הרצליה

הגנה עצמית

- נמצאו 7 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

אומנות לחימה משולבת והגנה ייחודית למבוגרים - ד... [הרצליה]

שיטת דניס הישרדות ג'יו-ג'יטסו הינה פרי יצירתו של ד"ר דניס הנובר, דאן 10, וכיום היא השיטה היעילה והמקורית ביותר להישרדות והגנה עצמית. מטרת השיטה היא חיזוק הגוף והנפש ..

ארגון ווינג-צון ישראל - "אמנות ההגנה העצמית" הרצלי... [הרצליה]
הרבה יותר מהגנה עצמית! ווינג-צון (WingTsun) של הארגון האירופאי EWTO היא אומנות לחימה מרתקת, אינטליגנטית ואפקטיבית להתמודדות עם כח גדול משלנו, מפתחת יכולות תנועה, יצי..
קורס הגנה עצמית לנשים ונערות - עם אלי אזגורי [תל אביב]
לאור ריבוי מעשה אלימות וערעור הביטחון עצמי בקרב כלל האוכלוסייה ובפרט אצל הנשים הוחלט על פתיחת קורס הגנה עצמית קצר מועד, מתן כלים וידע בסיסי היכול להציל חיים. "כל אחת..
הדרך הבסיסית - Shoto Do - ללמוד גישה יעילה להגנה ע... [הוד השרון]
מהי שוטו דו? אמנות לחימה מבוססת מציאות שמדגישה סיטואציות יומיומיות בהן נדרשת הגנה עצמית. מטרת השיטה היא להביא את המתאמן למצב בו יוכל לגבור גם על תוקף בעל יתרון פיזי...
קרב מגע והגנה עצמית לילדים, נערות ונשים- רייצל שיר [רעננה]
במציאות שאנחנו חיות בה, חשוב שנערות ונשים ירגישו בטוחות ללכת ברחוב וידעו לשמור על עצמן בכל מקום מפני כל תוקף. נתרגל טכניקות שימושיות תוך הדמיה של סיטואציות שונות העל..
חוגי הגנה עצמית - מרכזים קהילתיים הרצליה [הרצליה]
חוגי הגנה עצמית בהרצליה - מבית מרכזים קהילתיים הרצליה, אומנויות לחימה - חוגי הגנה עצמית איכותיים למגוון גילאים במתנסים בעיר. צרו קשר לקבלת פרטים נוספים !
בית הספר לקרב מגע לחימה ישראלית - אביעד סגל [רעננה]
בואו ללמוד להגן על עצמכם! הגנה עצמית, חיזוק הגוף, שיפור הביטחון העצמי והאישי לכל גיל ורמה. בית הספר לקרב מגע לחימה ישראלית הינו בית הספר המקצועי והגדול בארץ, המספק מ..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*