מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד הגנה עצמית בגבעתיים

גבעתיים

הגנה עצמית

- נמצאו 7 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

הגנה עצמית וקראטה בגבעתיים - מיכאל אביגדול [גבעתיים]

הגנה עצמית וקראטה בגבעתיים - האימונים אצלנו במסגרת עמותת שוטוקאן ריו ישראל, ובפיקוחה. לעתים קרובות הורים בוחרים להכניס את ילדיהם לקבוצת קראטה מתוך מחשבה על הגנה עצמ..

הגנה עצמית אפקטיבית ולחימה בידיים ריקות- טאי ... [תל אביב]

קורס הגנה עצמית מתן מענה מהיר ואפקטיבי בתנאי אמת. הכנה טכנית ומנטלית להתמודדות יעילה מול איום ממשי. הקורס מורכב על בסיס תנועות אינסטינקטיביות ומטכניקות פשוטות ויעילו..
אימון בכלי נשק מסורתיים- מועדון הספורט רמת חן [רמת גן]
ג'ו-ג'יטסו היא שיטת לוחמה עתיקה המשלבת הגנה עצמית, MMA , ג'ודו ,קראטה איקידו עבודת קרקע ועמידה , כלי נשק.ניתן לשלב אימונים מיוחדים במקל ארוך -BO , נון צ'אקו, התגוננ..
ארגון ווינג-צון ישראל - "אמנות ההגנה העצמית" תל אב... [תל אביב]
הרבה יותר מהגנה עצמית! ווינג-צון (WingTsun) של הארגון האירופאי EWTO היא אומנות לחימה מרתקת, אינטליגנטית ואפקטיבית להתמודדות עם כח גדול משלנו, מפתחת יכולות תנועה, יצי..
שאולין קונג פו [גבעתיים]
שאולין צ'ואן הינה שיטת לחימה עתיקה בת כאלף וחמש מאות שנים, שפותחה על ידי הנזירים של מקדש השאולין בהרי סונג בחבל ארץ הונאן שבסין. אימונים מסורתיים של שאולין קונג פו ..
לימודי הגנה עצמית דוג'ו בגבעתיים – בהנחיית אסף יפר... [גבעתיים]
הגנה עצמית תיתן לכם את הביטחון להתמודד במצבים שונים ולהימנע מסיטואציות שעלולות להתפתח לאלימות. באימונים תיכנסו לכושר, תלמדו תרגילים שתצליחו לבצע עם חברי הקבוצה המגוב..
הגנה עצמית - לחימה מבוססת מציאות [תל אביב]
למ"מ - לחימה מבוססת מציאות: סדרות מתודיות של אימוני הגנה עצמית. חומרים הלקוחים ממגוון אמניות, גישות ושיטות של קרב ולחימה. מי את/ה? מה הן המגבלות (גופניות / מנטאלי..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*