מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד גיטרה בירושלים

ירושלים

גיטרה

- נמצאו 44 תוצאות | עמוד 1 מתוך 3       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה

אמנואל (פוצ') שטיינבאום - מורה לגיטרה ופסנתר ... [ירושלים]

אמנואל (פוצ') שטיינבאום בוגר בית הספר למוסיקה "רימון" ובעל ניסיון רב שנים במתן שיעורי פסנתר וגיטרה עם דגש על תיאוריה, טכניקה, קצב,קריאת תווים, ליווי, סולו ופיתוח שמי..

מורה לגיטרה לכל הרמות- דן איילון [ירושלים]

שיעורי גיטרה ביחיד או זוגות בסטודיו איכותי ומקסים ברמת בית הכרם. השיעורים מתנהלים עם דגש על רצון התלמיד והתאמת ציפיות ובהתאם לזה בניית תוכנית אישית לכל תלמיד, כך שכל..

חוג נגינה על גיטרה בירושלים, אפרת וגוש עציון - ... [אפרת]

אתם מוזמנים להצטרף וללמוד לנגן על גיטרה או גיטרה בס במגוון סגנונות כמו בלוז ורוק. תפתחו את המיומנויות בשיטה ייחודית, תשתתפו בקונצרטים ותנגנו בהרכבים. לפרטים היכנסו.

בוריס- מורה לגיטרה [ירושלים]

תמיד חלמתם לנגן בגיטרה? רוצים שהילד ילמד מוזיקה? בוריס - מורה מקצועי וסובלני עם ניסיון רב של 15 שנה בהוראה, מזמין אתכם ללמוד לנגן ולהכיר את עולם המוזיקה. השיעורים מי..
הלל ריינר - מורה לגיטרה לכל הגילאים [ירושלים]
בשיעורים הפרטיים נלמד גיטרה בצורה מעמיקה מהיסודות ועד למעמקי התיאוריה, הכל לפי רמת התלמיד, רצונו ושאיפותיו המוסיקליות. הלימוד נעשה בצורה שיטתית שנבנתה ע"י המורה, ע"פ..
נדב יצחקי - מורה מקצועי לגיטרה ולמוסיקה [ירושלים]
גיטרה היא אוקיינוס שלם של גישות, סגנונות ודרכי הבעה שונים. בואו למצוא את דרככם עם הדרכה וליווי צמודים של מורה מוסמך ומנוסה. ביחד נפשט נושאים מורכבים ונגיע למטרות או..
שיעורי גיטרה לכל הרמות בירושלים - גיא גלם [מבשרת ציון]
שיעורי גיטרה ומוסיקה למתחילים ומתקדמים לכל הגילאים במגוון סגנונות ובהתאם לצרכי התלמיד ממוסיקאי ומורה סובלני ובעל נסיון ובאוירה טובה. בין השאר נלמד טכניקות נגינה שונו..
המרכז העירוני למוסיקה על שם אלפרט [ירושלים]
במרכז המוסיקה מלמדים גיטרה קלאסית וחשמלית. הילדים לומדים עם מורה באופן פרטני אחת לשבוע וכן נוטלים חלק בהרכבים. בנוסף קיימים במרכז תזמורות שונות, שיעורי תיאוריה והלח..
שיעורי גיטרה [ירושלים]
שיעורי גיטרה באווירה נעימה, ממורה מוסמכת בוגרת בית-ספר גבוה למוסיקה, במגוון סגנונות ובהתאמה אישית לכל תלמיד. אפשרות ללימודי נגינת ליווי במספר שיעורים. שיעורי הגיטר..
שעורי גיטרה למתקדמים ומתחילים [ירושלים]
שיעורים מבוגר האקדמיה למוסיקה בירושלים השיעור הראשון יינתן בחצי מחיר מורה בעל ניסיון רב בהוראה, מכיר היטב סגנונות שונים, רוק, ג'אז, קלאסי ועוד משך כל שיעור הוא כשעה,..
שיעורי גיטרה ומוזיקה [ירושלים]
מורה מקצועי וסבלני בעל ניסיון, בוגר המחלקה למוזיקה חדשה במוסררה, מלמד גיטרה קלאסית/ חשמלית בסטודיו במרכז העיר (ליד השוק, קרוב לרכבת הקלה). השיעורים מתאימים למתחילים..
שיעורי גיטרה [ירושלים]
לימודי גיטרה קלאסית ממורה מקצועי בעל נסיון רב ועשיר בהוראה. אפשרות לשיעורים בבית התלמיד
שעורי גיטרה [ירושלים]
קשוב, סבלני, חד, ברור ופשוט לכל אחד יצירתיות בסגנון משלו, דרך הלימוד יודעים להוציא החוצה..
שיעורי גיטרה [ירושלים]
לימוד גיטרה בסגנונות רוק (על סוגיו), בלוז,פופ וג'אז. חומר הלימוד מותאם בעיקר לטעמו של התלמיד.
לנגן בכיף - הדרכת הרכבים ולימודי גיטרה [ירושלים]
לימוד פרטני ב: גיטרה חשמלית גיטרה קלאסית גיטרה אקוסטית גיטרה בס ב"לנגן בכיף" מלמדים גם קלידים, תופים, תיאוריה, עיבוד והלחנה ונגינה בהרכב. מבצע חדש ב"לנגן בכיף..


  שלחו הודעה
ל

*

*

*