מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד גיטרה ביפו

יפו

גיטרה

- נמצאו 15 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה
טל - מוזיקאית ומורה לגיטרה (גם עד בית התלמיד) [תל אביב]
השעורים מיועדים לכל הגילאים ולכל הרמות ומתמקדים בלימודים תאורטיים ומעשיים מהבסיס. (אלתור, טכניקה, סולמות, מודוסים, תווים על הכלי ועל החמשה, טאבים, אקורדים, שיטה למצי..

ללמוד גיטרה בכיף - עילי בורלא [יבנה]
שלום לכם ! לנגן בגיטרה זה חלום של הרבה מאד אנשים אך לא כולם מצליחים להגשים אותו . אם במקרה כבר ניסית לא אומר שבפעם השנייה לא תצליח . אני טוען שכל אחד יכול לנגן בלי ק..
שיעורי גיטרה במרכז תל אביב [תל אביב]
מעוניינים ללמוד גיטרה? לוטן הלוי מוזקאי מנוסה בעל ניסיון עשיר בנגינה ובהוראה מעביר שיעורי גיטרה במרכז תל אביב, בסטודיו מאובזר ומאוזן אקוסטית. השיעורים ישולבו עם א..
שיעורי גיטרה ומוסיקה [יפו]
שיעורי גיטרה באווירה כייפית ונינוחה בביתי בתל-אביב 12 שנות ניסיון בהוראה מתוכן 6 שנים בניו יורק. תואר ראשון במוסיקה ממכללת ניו-יורק. BFA - CITY COLLEGE OF NEW YORK ע..
רונן מורה לגיטרה,שירה,כתיבת שירים ביפו ובת ים [בת ים]
שעורי נגינה בגיטרה,התאמת סולמות לשירה,עבודה תאורטית ומעשית על כתיבת שירים. לימוד אקורדים,קריאת תווים,פריטות ומקצבים השעורים הם בד'כ פעם בשבוע למשך שעה יש אפשרות ללימ..
ללמוד לנגן על גיטרה בהנאה! [תל אביב]
מוסיקה היא אחת ההנאות הגדולות בחיים, וגיטרה זה אחד הכלים הפופלארים והמהנים ביותר, אם בחיים לא ניגתם על גיטרה ובא לכם להתחיל, בואו ללמוד לנגן באווירה של מוסיקה וכיף, ..
לימוד גיטרה [יפו]
שיטת לימוד מקורית לגיטרה ממורה ומוסיקאי מקצועי. קלאסי ג'ז וליווי שירים. שימת הדגש על תכנית אישית. פגישת הכרות ללא התחייבות.
מורה לגיטרה - שיעורים פרטיים [יפו]
גיטריסט מנוסה (15 שנים), מורה מנוסה (4 שנים). עבודה עם ילדים, בני נוער, צעירים ומבוגרים. בנוסף למוסיקליות מחזיק בתואר בפסיכולוגיה ונסיון הדרכה ועבודה עם אוכלוסיות מג..
עידן יעקב - מורה לגיטרה ולתיאוריה [רמת גן]
למד בבית הספר למוסיקה "רימון" במגמת "הלחנת מוסיקה לקולנוע וטלוויזיה". בעל ידע נרחב ושנים של נסיון בתחום ההוראה, הנגינה, וההלחנה לסרטים והצגות.. במהלך השיעורים (יכולי..
אני גיטרה [תל אביב]
שיעורי גיטרה בליווי לימוד תאוריה מוסיקלית ופיתוח שמיעה בסיסי ע"י תלמיד רימון לשעבר וגיטריסט מקצועי בהווה. בלימוד הגיטרה מושם דגש רב על ביצוע וסאונד וכמו כן על הקניית..
שיעורי גיטרה ומוזיקה [יפו]
שיעורי גיטרה ומוזיקה למתחילים ומתקדמים, באוירה נעימה, כיפית ומקצועית. לאלו שרוצים להתפתח כגיטריסטים, לאלו שרוצים להתפתח כיוצרים ולכל מה שביניהם. סגנונות: רוק, בלוז, ..
מורה לגיטרה []
לימודי נגינה בשיטה קלה ומקצועית, לרמת מתחילים ומתקדמים. גיטרה קלאסית, אקוסטית, וחשמלית. הלימודים כוללים טכניקות ליווי, תווים, נגינה עם שירים ..
מורה לגיטרה חשמלית אקוסטית וקלאסית [תל אביב]
שיעורי גיטרה למתחילים ומתקדמים בכל הגילאים. נגן מקצועי בעל נסיון רב בהרכבים להקות ולימוד גיטרה. בעל ידע מוסיקלי שוטף ונסיון רב בסגנונות כגון: Fאנק, רוק, בלוז, ג..
מורה לגיטרה [יפו]
מורה מוסמך ומנוסה לגיטרה (תואר אקדמאי במוזיקה), מעביר שיעורים איכותיים וחוויתיים לכל הרמות והסגנונות. אפשרות גם בבית התלמיד. איזור תל אביב. זמן שיעור: 60-75 דקות. מח..
ליעוז אלינגר - מורה לגיטרה ומוסיקה [תל אביב]
שמי ליעוז, סטודנט שנה ג' בבית הספר רימון ברמת השרון. בעל רקע מגוון בסגנונות שונים במוסיקה. בעל ניסיון בהרכבים והקלטות ביתיות. מכין לבחינות כניסה לבתי ספר גבוהים למוס..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*